1528
Mercedes-Benz
  • DJ BP
    #499
    igen ezért normál használatban nem szétpörgetve erősebbnek is érződik a dízel.

    De dragon11 amikor 0-100-akról beszélünk, meg hogy a CL500at lenyomja-e a 320CDI, azt feltételezzük, hogy kihasználjuk amit az autók tudnak, és akkor bizony simán elvérzik a dízel hiába a mittudomén 500NM 1500-on, ha a benzines pl. csak 320
  • Willi Betz
    #498
    Annyiból befolyásolja,hogy hol dolgozik a motor,hol adja le a csúcsnyomatékot mekkora fordulatszám tartományban.
    Turbódízeleknél meg a turbós motoroknál alul van ez a tartomány. ~1500-3000-ig,de ez csak egy körülbelüli érték. A szívómotoros autók meg ~3000-4500-5000-ig. Hondánál ez kicsit kijjebb tolódik kb 7000-ig:D
  • Willi Betz
    #497
    CLK 63 DTM AMG
  • DJ BP
    #496
    A hülyeséget legalább ne terjesztenéd...

    A teljesítmény, a súly, meg a váltóáttétel, a légellenállás, ez az ami befolyásolja. Nyomaték csak egy adat a motor karakterisztikájáról, csak egy adat a fordulatszámhoz tartozó LE meghatározásakor. Azaz, hogy a motorod hol húz jobban
  • dragon11
    #495
    A nyomaték a gyorsulást befolyásolja.

    btw, ez melyik merci? használtan megkímélt állapotban mennyi?:D

  • Willi Betz
    #494
    Totalcar-on 6,8-at írtak gyorsulásra a dízelnek. De maximálisan mindegy.
  • DJ BP
    #493
    persze eltekintek attól, hogy a CL500 2x drágább és 300kg-val még nehezebb is
  • DJ BP
    #492
    Nyomaték? tehát jobban gyorsul..

    Az gyorsul jobban, amelyik jobb időt ér el...

    Ti nem tudom miől beszéltek, de a CLS320CDI 7,7 és a CL500 5,4 alatt gyorsul. Ez komoly különbség, a dízel nyomatéka sz*rt se jelent
  • Willi Betz
    #491
    Én meg a CLS-t:D
    Annál a dízel 6,8 s.
  • GhostRider1 #490
    0-100 km/h
    500 : 6.4 s
    320 cdi : 8.8 s
    (az S osztályt néztem)
  • dragon11
    #489
    Nyomaték? tehát jobban gyorsul.. hm akkor jó.. én a nyomatékot jobban kedvelem, 1 autó gyorsuljon ha oda nyomod neki ;-)


    Thx.
  • Willi Betz
    #488
    Lóerőben nem is de nyomatékban igen. 250-et meg mindkettő viszi.
  • GhostRider1 #487
    hát erre azért nem vennék mérget
  • Willi Betz
    #486
    Azért menet teljesítményben a 320 CDI veri az 500-ast.
  • dragon11
    #485
    CLS 320 CDI számomra rosszabb, de olcsóbb..:D tehát.. :D mind1, azért Thx.
  • DJ BP
    #484
    milyen vélemény? Ilyen autóknál már tényleg csak az dönt, mekkora a tárcád és melyik tetszik meg, ennyi. Nem állhatunk neki csomagteret méregetni, mint egy pl. Astránál stb.
  • dragon11
    #483
    Értem, köszi.


    A CLS 500 10-11 milla használtan kitűnő állapotban (semmi karc, megkímélt mindene és gyári minden).. a CLS 320 CDI-től nem szebb és nem is jobb, de drágább.::D


    Vlaki véleményt még a CLS 320 CDI-ről, pls :)
  • GhostRider1 #482
    Szintén FAB Design-os SL:



  • GhostRider1 #481
    Ez is egy jó kép róla:
  • autoszimulator
    #480
    úristen de szép bár a felni annyira nem jön be, de ettől függetlenül nagyon jóóó
  • GhostRider1 #479
    CL 65 Fab Design:




  • Willi Betz
    #478
    A 3 literes dízelnek ezek a paraméretei.
  • Willi Betz
    #477
    Ilyen volt igen,csak a hosszított.
  • dragon11
    #476


    Ez lenne az?



    #474: Nem tudom melyikről beszélsz, mert most qrva lassú a netem megnéztem volna.. a tippem arról amit én adtam linket :P
  • autoszimulator
    #475
    Hát a lényeget kihagytad barátom, a CL-t :)

    Én vezettem nemrégiben egy CL500ast, mondjuk az körülbelül 22 millió körül van, de egyszerűen szó nincs arra a kocsira, mit nyújt mind beltérben, mind menetteljesítményben.
  • Willi Betz
    #474
    Teljesítmény: 225 LE/3800 ford.
    Nyomaték: 415 Nm/1400 ford.
    G7-Tronic
    250km/h a vége
    6,8mp 0.100-ra
  • dragon11
    #473
    Értem.. hát nekem a nyomaték jobban fontosabb lenne, mint a lóerő..:) a CLS 320 CDI-t néztem ki, ez is jól néz ki.. de nem tudom.. a nyomaték lenne a legfontosabb..:D
  • Willi Betz
    #472
    Nem. S 320 CDI.
  • dragon11
    #471
    Mármint CLS 320 CDI, amit Én mondtam?:)
  • Willi Betz
    #470
    Hát nézd,én S320 CDI-t vezettem még tavaly nyáron,az ment mint a barom. Elég nagy ereje van,szóval nyomatékos.
  • dragon11
    #469
    Aha, annyiból már Ferrarit lehet venni.. :\


    A CLS 320 CDI mennyi? hogy megy? mármint lehet-e vele látványosan nyomulni..


    Ugye ezekkel az autókkal persze lehet nyomulni de naon drágán..:

    -Mercedes SLR
    -CLK 63
    -C 63

    Thx.
  • w77d
    #468
    lehet, de azt eladom XD
  • Willi Betz
    #467
    Neked nincs Mercid te fasz
  • w77d
    #466
    eladom az enyém 70-ért ha kell XD
  • DJ BP
    #465
    50 alatt nem úsznád meg
  • dragon11
    #464
    Egy mercedes SLR használtan kb mennyi ?:D mert qrva jól néz ki ^^
  • M4RCI
    #463
    Lassan hozzánk is megérkezik!
  • GTheo
    #462
    A GLK kijött már? Vagy mikorra várható?
    a GLK 220 CDi Bluetec egész szimpi.
  • PyRex
    #461
    S osztály az árához képest egy kalap fos - már elnézést. Ahol fém, ott rozsdásodik, ahol gumi, ott becsípődik, hülye hangja van, mindenhol máshol meg műanyag kb. :))
  • Magnumrolcsi
    #460
    S osztályú Mercedeseknél valami széria hiba, hogy elkezd rozsdásodni az ajtók alja? Ennyit az átrozsdásodási mizériáról? :O Múlthéten csináltunk egyet(6éves autó), párat már javítottunk ezzel a hibával. Másik meg a régebbi szériájú Vitok, azok is mindenhol rozsdásodnak. :S Sárvédő ívek alja, meg mindenhol, ajtók.. :(