1528
Mercedes-Benz
  • TheRock18
    #860
    nekem az S-el ellentétben inkább ez a CL kéne :D
  • Willi Betz
    #859
  • Willi Betz
    #858
    Akarom,kell,béjbiiii
  • Willi Betz
    #857
    C-osztály AMG csomagos. Valószínűleg C300.
  • dragon11
    #856
    Merci a háttérbe melyik osztály, típus?:)
  • N3TuddKi
    #855
    pont erről beszéltünk eddig, hogy nem a gyár alakít át ilyeneket, hanem tunungcégek és kisműhelyek. amerikában meg igencsak nagy múltja van az autó átalakításnak, hol hát, ha nem ott kerül kés alá egy ilyen.
  • TheRock18
    #854
    amerika megunta,hogy nincs CL cabrio,megalkotta hát a sajátját
  • Willi Betz
    #853
    Mercedes Benz C-Class Special Edition


  • autoszimulator
    #852
    de ps, látszik a kilincsen, vagy részeg volt, aki felrakta
  • Willi Betz
    #851
    Ha nem is biztonságosabb,de közel olyan biztonságos mint a nagy S. Egy kabrió tele van merevítéssel,különben egy karambolnál összecsuklana szó szerint. Na most. S-t valóban,meglehetne csinálni kabrióra,DE! ahhoz szétkell vágni,ergo elveszti a merevségét és még akkor sem lenne tökéletes ha tennének bele plusz merevítőket. Ugyanis ahol vágod az elemeket ott anyagveszteség lép fel. Persze ezt összelehet heggeszteni -és megint csak- nagy DE! a hőtől nyúlik az anyag ezzel párhuzamosan vékonyodik is. És szintén veszít a merevségéből. Tehát összességében baleset veszélyes lenne az autó.
  • norbi56
    #850
    Kérlekszépen ha nem lenne tető az S osztályon szerintem rövid időn belül elhajolna az egész
  • N3TuddKi
    #849
    példának okáért vonatkoztassunk el egy kicsit a cabrióktól.
    van egy Mercedes R osztály FULL üvegtetővel. ebben az autóban az üvegtető két részből áll. a B oszlopnál van egy tetőmerevítés, hogy az autó szerkezete ne változzon.
    a Peugeot 307 SW-nél nem foglalkoznak ilyennel és egy bazinagy üvegtetőt feldobnak az autóra, mert az olyan menő és többet fogunk eladni. na itt a különbség...
  • N3TuddKi
    #848
    de igen, mivel erre építik. erre tervezik már az elejétől. egy S osztályt nem arra terveznek, hogy cabriót gyártsanak belőle. megfelelő megerősítések kellenek bele, hogy a karosszéria ne csavarodjon el. mivel a tető az egyik legjobb merevítés, ha az megszűnik, akkor az autó stabilitása és ennél az oknál fogva már nem "igazi" autó.

    ha volt már cabriód hamar rájönnél, hogy felesleges dolgokat kérdezel.
  • TheRock18
    #847
    miért?
    pl. egy S osztály miben különbözik egy mittomén C cabriótól(ha van ilyen)-tól,vagy egy SL-től(ilyen van!)
    nem hiszem,hogy az SL biztonságosabb egy limuzintól
  • N3TuddKi
    #846
    vagy vegyél egy alapot és vágd szét otthon vagy vidd el Foose-hoz.
  • Willi Betz
    #845
    Ami nincs a modell palettán azt hiába kéred. Maximum azt mondják neked,hogy pihenjél:DDD
  • N3TuddKi
    #844
    gyár filozófiája ellenkezik, hogy egy nem megfelelő védelemmel rendelkező autót, akár egyedileg is, legyártsanak.
  • TheRock18
    #843
    nem biztos,hogy PS...attól lehet,hogy maszek műhely foglalkozik vele...
    bár nehezen hiszem el,hogy gyárból jó pénzért nem lehet kérni
    akinek van pénze új S osztályra..az a különbözetet is kitudná fizetni egy cabrióért :D
  • N3TuddKi
    #842
    Chrysler 300C-ből is csinálnak cabriót, de nem a gyár.
  • Willi Betz
    #841
    S-osztály az Photoshop. Gyárilag nem létezik ilyen modell.
  • TheRock18
    #840
    sorry lemaradt a kép! :S

    vagy itt az S osztályú merci cabrióba
  • Willi Betz
    #839
    Ez az A8 kabrió nem gyári autó. Ahogy a CL kabrió sem. A halottas kocsit meg egy külön cég csinálja. Megkapják a Merci vázat és arra építik rá a halottas kocsi részét. Mellékesen ez a kép Photoshopal készült.
  • TheRock18
    #838
    Audi A8 cabrio sem létezik,mármint csak úgy nem tudsz venni,hanem a szalonban leadod a rendelést,és egyedi cabrioként elkészítik neked
    ahogy régi koporsószállítós merdzsókat meg stb.
    Audi A8 cabrio

    Koporsós merci
    http://www.delmagyar.hu/halottaskocsi_sziciliabol/cikk/207/2064455/2.jpg

    nem tom biztos van még pár érdekesség,de tuti gyárból rendelhetőek egyedi autók
  • Willi Betz
    #837
  • Willi Betz
    #836
    Nem.
  • TheRock18
    #835
    CL cabrio nem létezik???
  • nesto
    #834
    mindenesetre nagyon szép
  • Willi Betz
    #833
    Gyárilag nem létezik.
  • GhostRider1 #832
    Ilyen tényleg létezik, vagy csak kamu?
  • Willi Betz
    #831



  • N3TuddKi
    #830
    Pesten lakom és van a cégünk és mégis Kecskeméten vettünk autót :)

    nem nem akarnak mindent kicserélni amit nem kell. inkább pont fordítva. nem akarják hallani a hangokat amiket én, de rájöttek, hogy nem hagyom magam. :)
    normálisak abszolut.

    pénteken megyek 40e-s szervízre. csereautót akkor is ajánlanak, ha csak simán kötelező szervizre megyek, de lehet ezt csak azért mert ismerős vagyok.
  • DeenQa
    #829
    Szervizelésnél nem akarnak átvágni? Olyan csere dolgokkal pl, amik nem is szükségesek?
    Én is vásárlás előtt állok, de a pesti emberekben eleve nem bízok, ezért érdeklődöm csak. Mercedesem még sohasem volt, de most nagyon megfogott egy :)
  • N3TuddKi
    #828
    Hoványtól Kecskeméten.
    Abszolut meg vagyok velük elégedve. Több autót is vettünk már ott és egy barátomat is odavittem autót venni.
    Szervíz szintén jó, csak fel kellett fogniuk, hogy maximalista vagyok és sokkal többet várok el, mint egy átlagautós :)
  • DeenQa
    #827
    melyik kereskedőnél vetted? mi a véleményed róluk(a kereskedőről)?
  • Willi Betz
    #826





  • Willi Betz
    #825
    Azt a fekete disznót miért nem fényképezted le mellette?:DD Az a legjobb:)
  • TheRock18
    #824
    már BOLERO nem fért ki :D
  • GhostRider1 #823
    Mercedes-Benz SL 55 AMG Performance



    Ugyan ilyen...
    Május 1.jén Kunmadarason fényképeztem...
  • N3TuddKi
    #822
    szerencsére az enyém nem ilyen hiányos :)
  • Magnumrolcsi
    #821