334
A Tiltott művészet
  • Sland
    #53
    Ki ismeri a 4. kerületben a 14 es villamosnál lévő LINE -t?
    Na ott van jó sok graf...
  • DJ Skyline
    #52
    ez igen!
  • _Atti_
    #51





    A képeket a Képfeltöltés.hu tárolja.
  • Sland
    #50
  • Sland
    #49
  • Sland
    #48
  • Sland
    #47
    BRUTÁL GIGA MEGA OVER KURVA KIRÁLY ESZEMENT ZSÍÍÍR
  • mila69en
    #46
    nagyon zsíír
  • _Atti_
    #45



    picit nagyok...nem is teszek többet :)
  • _Atti_
    #44
  • Sland
    #43
    szép
  • Laky
    #42
  • Sland
    #41
    képekért van a topic...
  • blackgamer
    #40
    a tag, az alkotó szignója?
    amúgy tudok pár helyet Magyarországon ahol a full tűzfalat profin lefestették, de azok valószínű nagyon értettek hozzá, és persze engedélyük is lehetett

    találtam egy képet ami nagyon tetszik, bocs a sok képért
  • mila69en
    #39
    jajjj bocs én elnéztem a válaszokat:DDD nem a #16-ra gondóltam hanem #17 #18

    #16-on látszik, hogy makett város
  • Sland
    #38
    arra gondoltam hogy hogy a tag lehetetlenek tartja hogy annyi graf legyen ott a házaknál
  • mila69en
    #37
    jaja:DDD csak valami más témát sötétség(gonosz) és a világosság(jó) lenne a fő téma és valami harccal kapcsolatos, egyszerű lenne de sokat mondó
  • gnar killer
    #36
    én a szobám falára akarok egyet :D
  • _Atti_
    #35
    van ilyen karckövem amivel lehet vájni az üvegbe..de nem használtam sose..

    Stickerekről meg plakátolásrol mi a vélemény?
  • _Atti_
    #34
    szerintem makett...amugy el tudnék képzelni egy ilyen helyet de ennek elég makett szaga van..
  • blackgamer
    #33
    ennél van egy még drasztikusabb dolog, amikor a busz ablakán valami fém tárggyal szétkarcolják az üveget, azon már csak a csere segít
  • blackgamer
    #32
    házadra? pl egy ilyet? :)))
  • mila69en
    #31
    mi fake? az miért lenne fake... lehet látni nagyon komolyakat főleg vagonokon az ember már azthinné valami festmény(végülis az):DDD
  • mila69en
    #30
    na azért ezek a képek nagyon komolyak van stilusuk és mesélnek is a képek, színesítik az amugyis szűrke monoton várost jó nem úgy értem, hogy a frissen vakolt házakra és más házára kell nyomatni de vagonokon és ilyen rimrom épületeken nagyon mutatós....én ha ismernék egy profit és hiba nélkül megy neki(lehet megkérném csináljon valami baromi nagy királyságot a házamra:DD persze ha olcsón vállalná)


    de azok a semmit mondó falfirkák hát
  • Sland
    #29
    ezek szerint igen...
  • Laky
    #28
    jaj hogy lenne már fake?
    lehetetlennek tartod?
  • DJ Skyline
    #27
    detto!
  • neuro
    #26
    Legalább írd le helyesen: graffiti és tag.
    És kezdj el megbarátkozni egy harmadikkal is: "toy" :)
  • Atkamon
    #25
    Azér ezen látszik hogy fake!
  • bobka
    #24
    meg amikor családiházakat...eltörném a kezüket
  • gnar killer
    #23
    nagyon bírom ezeket, egy időben ment is nekem :D egyedül a tag-eket utálom, abban semmi jó sincs főleg mikor egy frissen festett falat borítanak el vele -.-
  • Laky
    #22
    az egyik hobbim :)
    természetesen csak papíron ;D

    amúgy nem teg, hanem tag :)
  • sapkafej
    #21
    azért ne ess túlzásba :|
  • Ch_Slater
    #20
    jah én is letörném a kezét, aki összefirkálja a tömegközlekedési jármüveket.
    egyébként meg minden városban kellene egy bazi nagy fal, amire lehetne graffizni és mondjuk havonta lemosnák, hogy mindig legyen új felület. bár a kis pöcsök akkor is összefirkálnák a trolit, mer azt hiszik attól tökös legények lesznek. tisztelet a kivételnek.

    láttam már olyat, hogy buliban 11-5ig a retyó falát sikálta két tizenéves, mert rajtakapták őket hogy tagelnek. le kellett mosni az összeset, nem csak az övékét
  • blackgamer
    #19
    amúgy itt millió blog van a világ minden részéről, ahol ezeket a képeket gyűjtik
    egészen addig nincs gond amíg a füzetük sarkába művelik, de amikor hidak, óvodák, belvárosi épületeken művelik az vérlázító és nem lehet tolerálni
  • blackgamer
    #18
  • blackgamer
    #17
  • blackgamer
    #16
    lassan már ilyen lesz az egész város
  • sweech
    #15
    a tag az amikor olyan szar írásokat firkálnak? mert azt utálom. a jól kinéző graffityket szeretem
  • _Atti_
    #14
    Grafiti Studio

    Jó kis program amivel lehet festegetni gépen meg feltölteni..
    A letölthető verzió a jobb..


    pár rajzom

    most wanted -részlegbe nem semmi cuccok vannak bér azokat tuti nem egérrel hanem ilyen rajzpaddal csinálták