334
A Tiltott művészet
  • Laky
    #93
  • Laky
    #92
  • Laky
    #91
  • Laky
    #90
  • Laky
    #89
  • Laky
    #88
  • Laky
    #87
  • Laky
    #86
  • Laky
    #85
  • Laky
    #84
  • Laky
    #83
  • Laky
    #82
    :D
  • Laky
    #81
  • magus
    #80
    tag

    tornem el a kezedet, anyad sirkovere firkalj ne a buszra.
  • Laky
    #79
  • Laky
    #78
  • Laky
    #77
  • Mentol
    #76
    Hoppá, bocs a méretért.
  • Mentol
    #75
    Ezt Amszterdamban lőttem:
  • Sland
    #74
    ez mondjuk csak azoknak szól akik fújnak meg tagelnek. azokra akik csak papíron rajzolgatnak azoknak ez olymind1. én pont ezért nem akarok fújni mert nem akarom elrontani más munkáját + nem akarok emiatt bajba kerülni.
  • norbre
    #73
    én a magam részéről az igényes graffity-ket pártolom. DE akkor nem ha olyan helyen vannak ahol nem kéne. Nem mélyedtem bele a témába hogy hol lehet és hol nem, csak mint laikus amikor a városban járok és egy amúgy szép épület szépen lefestett falára felnyom valami olyat ami az összképet elrontja, vagy gettóhangulatot kölcsönöz neki, na attól felmegy bennem a pumpa. Attól meg főleg amikor (nem tudom mi a szakkifejezés rá) "aláírásokat" fujkálnak meg rajzolnak filccel fel ifjú titánok. Az utóbbit ráadásul absz nem is értem, mert nemhogy nem szép de még értelme sincs. Látjuk valakiről hogy arra járt. Na és ki nem szarja le hogy ott járt. El tudom képzelni hogy ha mindenhol ezt csinálja az illető akkor a lakásában nincs talpalattnyi hely ahol ne az ő aláírása lenne.
    Amúgy meg a firkálással és graffityzéssel sztem nem az a baj hogy takarítani kell utána, hanem hogy más ember munkáját semmibe veszik és összebarmolják.
    De gondolom ezt mások is elmondják és az egész falrahányt borsó de akkor is el kell mondanom.
    Bele se gondoltok hogy ha valami tök ismeretlen fazon a ti házaokra nyomna oda olyan dolgokat amit ti nem szivesen láttok hogy reagálnátok? Gyanítom örülnétek neki..
  • _Atti_
    #72
  • _Atti_
    #71



    Mr.Who
  • Vegas
    #70
    hi
    Tegnap rendeltem 4 kanna Montana Gold-ot hoty lefujjam a biciklimet -.-
  • mila69en
    #69
    ez nagy dúrva... kár hogy nem látni az egészet:(
  • Sland
    #68
    ez nagyon jóóó
  • blackgamer
    #67
    és végül talán a legjobb


    by Urban Art blog community
  • blackgamer
    #66


  • Sland
    #65
    ez yo
  • blackgamer
    #64
    ez nagyon megfogott, egyszerű és hangulatos, de ez nem a zugfújós kategória (Front Street, Toronto)
  • blackgamer
    #63
    itt főleg arcok vannak


    by Graffiti around the world blog community
  • Sland
    #62
    ez nem jön be
  • blackgamer
    #61
    szemetes nem hiányzik a képre, de nagyon jól sikerült szerintem
  • Sland
    #60
    LOL
  • blackgamer
    #59
    Call of duty egyik mapját kellene feldobni a falra
  • Sland
    #58
    nem is kicsit. nagyon király.
  • blackgamer
    #57
    feldobta a parkolót
  • Sland
    #56
    az fix
  • blackgamer
    #55
    ettől paráznék ha élne
  • Sland
    #54
    Azt hittem hogy nagy viták lesznek hogy a graf az szar meg undorító meg hülyeség meg csak rongálni lehet vele. De akiknek nem tetszik az nem is ír ide szerencsére.