334
A Tiltott művészet
  • slimslim
    #254
    na ne? te? mit?pincérkedsz?
  • solo
    #253
    Munka? Baszóggyá meg, 2 hete ezért nem játszok, mert melóztam-.-
  • slimslim
    #252
    neked. jólmegy. se munka se családi valami...:D
  • solo
    #251
    Már volt 1-2x szó róla: D
    De am okés
    Napokban jó lesz.Holnap megyek versenyre, szal akk talán vasárnak..ill nekem akármikor jó még 4-e kivételével.:]
  • slimslim
    #250
    amugy ha kell tudok waterglas-t adni
    vaneleg
  • slimslim
    #249
    nemakarsz majd egyszer összefutni velem. csak igy buszozni, dumcsizni, semmi komoly
  • solo
    #248
    értem:S akk sry:D
  • slimslim
    #247
    nemver. csak ő már kinőtte.. és meg vannak akik személyesen is ismernek. nem muszály megtudniuk nekik mert csak gond
  • solo
    #246
    Mert? ORI megver? xD
  • slimslim
    #245
    szolo és kifli inkább it beszélgessünk, mert nekem ott kényelmetlen.
  • slimslim
    #244
    wehhe elköltözött ! jaszai mari :D
    amugy meg vissyajöttem :D
  • solo
    #243
    jajah, egyik a shopp a weselényi 12 ben, a másik meg a 4-6 végénél fent a bázis galéria.
  • shark11
    #242
    én két shopp-ot tudok az egyik a Weselényi úton van a Shopp a másik (hát ez lehet ,hogy azóta már megszünt ,de azért megmondom hol kell keresni) az Árpád úton lévő McDonald's után (183-185) át kell menni a túl oldalra még tovább menni a felüljáróig és a felüljárótól balra lesz egy festékbolt mellet (a festékbolt a srkon van/volt és ahoz tartozik a shopp szal ott kell szolni ha éppen nincs bent senki)
  • peroone
    #241
    kajakra nem tudtok valami graffiti shopot újpesten?
  • 5m0k3sh0w
    #240
    lol
  • 5m0k3sh0w
    #239
    westendbe nem valami graffiti boltot?
  • _Atti_
    #238
    elég generic
  • solo
    #237
    Láttam már párszor, de azért most is megnéztem.Nagyon tud valamit a srác: D
  • slimslim
    #236
    tetszik
  • 5m0k3sh0w
    #235
    tud valamit

  • solo
    #234
    Bázdmeg, hogy te milyen gecibeteg ember vaty: DD xD
  • slimslim
    #233
    amugy az ugy tortént, hogy van ilyen golyos izzadasgatlo:D
    annak a golyóját kivettem, és nyomtam bele szicsaot meg stb. jólett :D
    mentunk is:D csak elfogyott idő közben:D aztcsináltam hogy levettem a felyet, ésmivel csak a szivacsban volt kicsi maradék, de az nem akart csak ugy kijönni, megfogtam, és belehugyoztamxD:D:D egyből jobb lett:d egy pár huzasra jó is volt :D:D ott a 3asnal is hugyos :D:D
  • solo
    #232
    Mentem ma 3 massal, de dumáltunk, és elfelejtettem megnézni:S sry:X
  • slimslim
    #231
    értettem mister big writer!

    amugy mi ez a haldoklo forum:D
    élesszünk:D
  • solo
    #230
    Noirobaba: DxD
    te jobb ha csöndbemaradsz ^^
  • slimslim
    #229
    ejnye bejnye.. akkor most lenyomoztassunk téged? vagy mi?:D
  • solo
    #228
    Hello, nem vagyok high prő, csak osztálytársam ismeri őket, és ő mesélte a dolgot.
    És ugye ha járkál az ember az utcán, látitt-ott firkákat, és már mindenhol egy bizonyos ember nevét látja, akk elkezdi tisztelni...Én Így vagyok fiókával,etil-el,rockoval,esk-gep....Szóval érted.

    Én inkább tag elek, de mostanság azt is csak suliba:/
    Meg néha rajzolgatok, de nemtartom meg őket.

    Majd ha rávisz az unalom, és nemleszek lusta akkor hegesztek valamitxD
  • Mosh
    #227
    Sziasztok!
    Hallod Solo, mutasslécci egy graffitit amit te csináltál! Írásod alapján High Pro vagy!:D
    és milyen kannát szoktál használni?
  • Mr Gus Vegas
    #226
    Hali! Budafoki vendéglátóba keresünk dekoráláshoz falművész rajzert! Firkálhatsz pézért!!! [email protected]
  • peroone
    #225
    sziasztok!
    Újpesten hol van graff shop?
    Az lenne a legközelebb.
    előre kösz
  • solo
    #224
    Próba cseresznye..NEmtom...Nemszoktam "gányolni" Jó nekem a gyári Montana is :)


    Bakker...MOst, hogy Így jutott időm a héten, utánna olvastam a Bécsi graff osoknak..Hát, Fióka-etil, rocko nagyon megszÍvta sajnos :(

    DE! Remélem visszatérnek! Kezdem kevésnek találni az ETIL és FIÓKA feliratokat a környékan, szal gyerünk srácok, hajrá ^^
  • Olcsóvér
    #223
    ruhafestőt lehet higítóval kombinálni

    ?
  • balrog20
    #222
    én nem, csak mindig meghal ez a greffes fórum, kb havonta van 1 hsz :S
  • solo
    #221
    Nah, miaz, lelépett minden TAG es? :(
  • newman21
    #220
    mindegy azért köszi :D
    majd csak elboldogulok vele vhogy :D
  • balrog20
    #219
    hú hát szerintem csináld úgy h ami képedből akarsz sablont azt vágd ki a papírból és valami vastagabb kartonra rajzold át a körvonalát aztán azt kivágod a kartonból és kész a sablon :D nemtom hogy ez bejön-e mert sablonba én se vagyok jártas szóval ez csak egy ötlet :)
  • newman21
    #218
    csövííííí
    segítsetek pls... nemtom hogykell sablont csinálni :S
    ötletem sincsen :S:S:S:S
    ha van egy képem akkor hogyessek neki hogy sablon legyen belőle ?:D
    kössz előre is...
  • Cujo01
    #217
    Rolx jól megszivta :)
  • balrog20
    #216
    az bizony :D:) művészet :D hát úgynézki japán cimboráinkkal óvatosnak kell lennünk :D
  • SouD
    #215
    Rongálás vádjával vett őrizetbe egy fiatal magyar férfit a japán rendőrség, mert egy 16 méteres graffitit fújt.

    A hatóság azzal gyanúsítja a 25 éves magyar állampolgárt, hogy egy 16 méteres graffitit fújt egy metrokocsi oldalára szeptember 4-én Oszakában a város által üzemeltetett Midoszudzsi-metróvonal Sin Oszaka (Új Oszaka) állomásán lévő kocsiszínben.

    A letartóztatás október 11-én történt, és olyan rendkívüli eseménynek számít Japánban, hogy az ország vezetői lapjai (az Aszahi, Mainicsi, Jomiuri Simbun) számoltak be róla. A rendőrség őrizetbe vett egy 26 éves szlovák állampolgárt is, és rajtuk kívül még egy kelet-európai férfit is kihallgattak. A rendőrség feltételezi, hogy más prefektúrákban is graffitikat fújtak vasúti kocsikra.

    A hírek szerint hasonló jellegű graffitik tűntek fel metrókocsikon szeptember eleje óta több prefektúrában. A három férfi szeptember 2-án érkezett Japánba és október 13-án az Oszakai-öbölben található Kanszai repülőtérről hagyták volna el az országot. Oszakai szállásukon mintegy harminc flakon szórófejes dobozt és külföldi graffitis szaklapokat találtak.

    A Mainicsi Simbun tokiói lap és a Dzsidzsi hírügynökség internetes oldala már korábban cikkezett arról, hogy szeptember 9-én latinbetűs graffitit találtak az Oszakától pár órányi vonatútra lévő Nagojában két metrókocsin, október 4-én pedig egy másik oszakai metrószerelvény két kocsiján is. Egyelőre azonban nem tudni, hogy ezeknek köze van-e a legújabb hírekben említett graffitikhoz.

    forrás: index.hu


    Nem semmi :) egy 16 méteres graffiti már művészet :)