62
  • martin55
    #62
    KIRÁLY A SWINE ÉN MÉ FÉL ÉVE NYOMOM MULTIBA MOST (-FP-)Yamaha VAGYOK:D
  • Suttyooo
    #61
    Helloka Mindenki!

    Végigolvastam mit írtatok, mert régen én is rá voltam kattanva a játékra, és most ujra meg akartam szerezni. Nem volt olyan egyszerű, de azért megvan :D

    Lényeg, hogy magyarok fejlesztették, ezért van alapból magyar verzió is és upgrade-k is 1.9 -ig ami asszem a legfrisebb! Adok nektek egy linket, amin a magyar 1.9-et tudjátok letölteni az összes mappal.

    Nekem mindössze annyi parám volt a játékkal, hogy mikor játszani kezdtem vele és jöttek volna a fejezetek elején az introk, akkor a codex-em vagy a játék hibás - még nem jöttem rá, de nem is fontos- , tehát kifagy a játék. Ezt azzal oldottam meg, hogy az installálás helyén megkeresed a SWHIE\VIDEO_HU könyvtárat és kitrölöd belőle az összes intro AVI-t. Ekkor a játék nem találja meg és nem tudja betölteni, így nincs fagyás..... Lehet nálatok nem lesz para vele, ugyhogy először proba meg jáccani, de ha a pálya elején kilép a játékból akkor az ezért van!

    GL mindenkinek!

    Ha kédrés van írjatok nyugodtan a [email protected]

    BB
    http://www.swineclub.extra.hu/letoltes/letoltes.html




    http://www.swineclub.extra.hu/letoltes/letoltes.html
  • IMYke2.0.0.0
    #60
    Sehonnan. Besétálsz a CDGalaxisba és megveszed 900 Ft-ért a gyári magyart.
  • Antiga
    #59
    Honnan lehet a magyarítást leszedni?
    Hops kicsit későn kérdez
  • eu föld
    #58
    Nekem korábban meg volt,csak eltünt a CD-je de le fogom tölteni innen.
  • pixma
    #57
    mindeggy ez már kész!
    Csak a 3. pályán elakadtam!!!Valaki segítene?
  • pixma
    #56
    VALAKIIIIIII segiiiiitsen!!
    Valamiért nem installálja!!
    Vagy csak én bénázok!!!???
    Kritikától kiméljetek!!LOL Valaki segítene???
    Előre is kössz!
  • Roni0094
    #55
  • Cat #54
    magyart nem lehet online közzétenni, mivel nem birtokolja a magyar cég a jogokat.
  • Apokrif
    #53
    mivel a file neve swine_en.exe ezért feltételezhető, hogy angol!
  • starwars11
    #52
    szerintetek magyar mert akkor máshonnan töltöm le???!!!
  • spk202
    #51
    nekem ez Guru mell. van meg
  • spk202
    #50
    igen a Stormemirgon (nem tom ho ez a pontos nrve) fejleszette

  • zachi
    #49
    ugye ez magyar
  • Jeges14
    #48
    ha valakinek kell 2 gigás mail akkor írjon nekem az [email protected] ra mert kell meghívó
  • dankokaka
    #47
    hehe nekem alapból magyar nyelven van meg már vagy két éve asszem a ujsághoz volt mer nekem má ugy irták ki magyarul végig vittem nyuszik jobban bejöttek pedig a mlackonak is ua a küldetések csak visza fele a videók coolok maga a játékmenet is
  • ivit
    #46
  • ivit
    #45
    szerintem franko h ingyen letoltheto:)))
  • LVZSN
    #44
    Franko hogy ingyen letölthető...
  • Sas Alexander
    #43
    Én se értem. Még egy haverom beszélt nekem erről ajátékról, de hol volt akkor még 2001? Vagy csak az angol verzió jelent meg akkor?
  • tomo
    #42
    nem lehet.
  • hitch
    #41
    Hol Lehet a Swine hoz magyaritást Szerezni.Vki help.
  • Broafka
    #40
    lol, de nagy hülye vagy :D
  • blakshep
    #39
    nemlátok screenshotok közt egy desznyót,de még nyulat sem
  • Kannibal
    #38
    ezt én sem értem!
    2000.decemberében megvolt a teljes játék úgy, hogy 2001.októberében adták ki?
  • Broafka
    #37
    én ezt nem értem!
    nekem már vagy 5 éve megvan a SWINE
  • smv
    #36
    Én ezt nem értem. Felrakom a S.W.I.N.E. -t, nem indul el. Amikor kilép meg midnen csomó hibaüzzenetet vág a pofámba a windows. Restart, erre nincs hang. Ugyanez van a Tonihúkkal is, hogy törli a hangkártyám driverét. DE MIÉRT?
  • Akuma
    #35
    leszedtem ezt a gamét és kellemesen csalódtam :)
    aranyos videók vannak benne :)
  • IMYke2.0.0.0
    #34
    A S.W.I.N.E. -nal kapcsolatban (mivel mindkét, azaz a magyar és az angol verzió is megvan):

    Az angol verzióban [tehát, amit most mindenki szabadon letölthet a fejlesztő Stormregion oldaláról] 5 multi pályával több van.
    Angolban: 19
    Magyarban: 14

    Mivel az átvezető animációk DivX-ben vannak, ráadásul egy külön könyvtárban, a két verzió [angol vs. magyar] könnyedén kicserélhető:
    Angolban: "video_en" könyvtár
    Magyarban: "video_hu" könyvtár

    A probléma a 130 MB-nyi méret - e-mailben tehát senkinek sem lehet elküldeni...

    A magyar szöveg a telepítés folyamán belekerül a ~830 MB-os "swine01.pak" fájlba. Így a magyar szöveg nem nyerhető ki.

    Az angol verzió rendelkezik egy plus "swine video playback off mode" bat fájllal a telepített játék gyökerében.

    Ezzel azoknak akartam segíteni, akik a magyarításra vágynak. Gyakorlatilag nem oldható meg a szöveges és a video magyarítás együttesen. Csak az átvezetők másolhatók az angolra.

    [ezt a kommentet a Magyarítások Portál vonatkozó fórumába írtam be korábban]
  • pauly
    #33
    http://index.hu/tech/szoftver/panzers1213/
  • HuAn82
    #32
    "Mostanában meg ezek a rágalmazások"

    Bővebben?
  • quentit
    #31
    Nem is csoda, hogy rászánták magukat, mert mostanában mélyrepülésben van a hírnevük... Persze marketinggel fényezik magukat, de ez csak a látszat...

    Persze a S.W.I.N.E. nekem is az egyik kedvenc játékom volt, csak kár, hogy a fejlesztők 90%-a már nem dolgozik náluk... A Panzers után a legtöbben felálltak (a kemény mag), talán nem véletlenül... Mostanában meg ezek a rágalmazások.... Ha igaz lenne amit állítanak, akkor közös megegyezésre törekednének SZVSZ

    Mindegy, ez a S.W.I.N.E. értékét nem csökkenti, megyek is és játszok vele egy kört
  • Mr Gumby
    #30
    Uh, csak ballábbal keltem...
  • Plutonium
    #29
    Igen igen nemes gesztus a Stormregion-tól, hogy elérhetővé tette ingyen ezt a játékot. Példát vehetne róluk más esetleg nem csak magyar fejlesztő cég, társaság is. Remek! :)
  • item
    #28
    Király, tényleg hála a fejlesztőknek, ezt mások is követhetnék!
  • 0Cupi0
    #27
    *ezért NEM töltöm le :D
  • 0Cupi0
    #26
    régen én is toltam, de még megvan szal ezért töltöm le :P szerintem elmegy... :P
  • raingun
    #25
    Ez eg ynagyon pofás és eredeti játék volt, 4 éves még is ott van még a szeren!

    Kár hogy nekem sokszor fagyott ki..., de talán csak videó kari probléma volt
  • HuAn82
    #24
    Ha "szar" úgy sincs szükséged rá.
  • Peterus
    #23
    Puter ez a játék magyar alapvetően, csak nincs magyar szöveg benne