15
  • Kannibal
    #15
    Ja és tök úgy néz ki mint amikor megvettem(nem kopott) pedig sokat használom.
  • Kannibal
    #14
    Nekem már egy jó ideje van intellimouse explorer 4.0-ám és teljesen elégedett vagyok vele, nem is akartam soha lecserélni. Még a legvadabb cs warokban is jól szolgált! :) A Logitech egerek meg nem igazán esnek kézre nekem.Bár néhány haver arra esküszik! Szóval csak hajrá MS! Lehet, h MS lesz ráírva a jövőben a webkamerámra...
  • Tetsuo
    #13
    Ez yoah!
    (Amúgy nekem Logitech MX700as van, de a burkolat elég kopottas lett 1,5év alatt.)
  • IoIa
    #12
    A mikrofosnak hűtőszekrényt kéne gyártania, mert annál a fagyás kifejezetten előnyös :)
  • Caro
    #11
    Én most Dexxa optical-al nyomom, néhány éve vettem hatezerért.
    Egészen jó, igaz sajna már ez is kezdi mutatni a kábelszakadás tüneteit sajnos.
    De mondjuk az a pénz nincs, amiért wirelesst vennék :)
  • Darth Sith
    #10
    én még nem használtam olyan MS egeret amely üerelte volna a volt Logitech MX510-emet vagy amostani MX1000-semet.
  • Darth Sith
    #9
    MS egér meg bill.. LOL!!! LOGITECH powaaa! :)
  • Caro
    #8
    Akkor nem használtál DOS-t.
  • blackeagle
    #7
    Lehet ,de én bemásztam a tesóba ,megvettem a legolcsóbb optikait , kirántottam a régit ,bedugtam az újat - lekezelte rögtön a sys - és azóta sincs gondom vele.
  • kbupdate
    #6
    hát ne mtudom mikor volt utoljára MS egér 2 gombos, én már évek óta 3 gombosat használok. és MS egér
  • Caro
    #5
    Ez a szerencse :)
    Ezért nem rossz a Flight Simulator se, ha most gonosz akarok lenni. :P
    Nekem volt dolgom néhány MS egérrel, de eddig szerencsére tényleg nem volt bajuk.(jó, azért tönkrementek már, de régiek is voltak, kábelszakadás)
    Hmmm.... A felső képpel valami nem stimmel.
    A microsoft egér 2 gombos nem? :D
    A PC-mouse 3 gombos :)
    Csak nehogy felrúgják a szabványokat, és csak windows alatt működjenek... :(
  • Cat #4
    hardverkiegészítők terén a Logitech mellett az MS eszközei képviselik a csúcsminőséget - persze árban is
  • SymbioC
    #2
    ...és eljön az idő, amikor már vegytiszta MS gépen fagy meg a Windows. Hurrá!!