846
Itt beszélhetek a Need For Speed Most Wanted mobilos verziojárol!
  • Tibor
    #606
    mert?
  • Puntigamer
    #605
    hát a VCAST bekaszthatjaa faszom:D
  • fzoli990
    #604
    És mikor lesz hivatalos info róla???? A legutóbbi, ugye a Jan 17.-i info (ami az FMP-n van), de azóta kussolnak....
  • Web mester
    #603
    Bármi lehet még...
    Én még mindig azt mondom hogy szintem majd a következö NFS bejelentése elött ezt is bejelentik...(mint az Underground 2-nél)
  • fzoli990
    #602
    Mikor lesz má meg???
  • fzoli990
    #601
    Egy (nemlétező) mobiljátékról ez volt a 600. (!) hozzászólás! Ez eléggé sok! Népszerű, ez a nemlétező gém
  • fzoli990
    #600
    Eredetileg decemberre tervezték...
    Lassan má fél éve halogatják....

    Énmá csak annyit mondok hogy: "VCast"
    Remélem mindenki tudja mire gondolok.....
  • Tomi77
    #599
    Kicsit nagyon halasztja
  • Puntigamer
    #598
    jaja "kicsit":)
  • Web mester
    #597
    Hát szerintem se!
    Erröl vannak hírek,de a GTA San Andreas-ról semmi nincs!
    Sztem csak az EA kicsit halsztja a kiadást...
  • Puntigamer
    #596
    pl:D
  • Tomi77
    #595
    Azért annyira nem
  • fzoli990
    #594
    Ez egyértelmű.... ez kb olyan reménytelen mintha JAVA-s 3D-s GTA San Andreas-t keresnénk....
  • Puntigamer
    #593
    sztem hiába próbálkozunk meg szenvedünk itt, ha kijött volna, nagyobb dobra verték volna, egyenlőre csak hírek vannak, ha ki fog jönni, biztos hogy az EA is be fogja harangozni...
  • fzoli990
    #592
    WEBMÁJSZTER!! Te próbáltad ki! Elküldtem neked egy RAR-ba az összeset amit a nokiaprogramok.hu-n találtam és te mondtad hogy azok szarok! Még mondtad is utána hogy "mostmá az eredetit küldjed"! Rossz és kész. Reménytelen az egész.....:((((((((((((((((
  • Web mester
    #591
    De meg kéne kérdezni hogy ő hibázott-e vagy már megint csak egy átirt fos...
  • fzoli990
    #590
    Beraktak megin vmi szart és berakták hozzá azt a képet, ennyi. Tökmindegy hogy JAVA vagy nem! Ki se próbálom mer asszonták h szar, átírt fos!
  • Web mester
    #589
    Nem is java!!!
  • fzoli990
    #588
    UGYANMÁÁÁÁÁÁÁÁÁ................Azt nem elrontották... A játék az szar a linkelés jó, és direkt azt a képet rakták be... És 1ébként ha JAVA gém lenne akkor biztos nem lenne olyan szép mint a képen!
  • fzoli990
    #587
    Mondom hogy jön az a qva VCast...:( De mér??? Itt a Splinter Cell CT 3D-ről van írva lehet ilyen játék is lesz, természetesen VCast-os (vagyis online játék), 3G-s mobilokkal lehet majd jáccani..... szóval mostmár nagyon valószínű hogy az NFSMW is csak így fog megjelenni...

    http://www.gamespot.com/mobile/action/chaostheory3d/review.html?sid=6129672
  • Web mester
    #586
    A sima javába is lehet tuningolni...

    Majdnem megvolt az Underground 2!!!
    A www.nokiaprogramok.hu -n fent van,csak szarul van linkelve!A kép az az eredi a játék amit letöltök az a átirt sz@r!
    Kéne szolni a szerkesztönek és biztos kijavitaná...
  • fzoli990
    #585
    itt má nincs miről beszélnünk.... pedig mennyire, kurvára vártam hogy végre egy igazi tuningolos játékkal nyomhassam a telómon.............. jó ott az n-gage-s asphalt 2, de azt n-gagára írták és 1-2 alkalommal csinál hibákat...

    MOST WANTED-ET MOBILRA, MOST WANTED-ET MOBILRA!!!!!
  • fzoli990
    #584
    mármint az összes NFSU:)
  • fzoli990
    #583
    gonodoltam....
    én megmondtam hogy az összes 3G-s online játék lesz! Sok telefonos újságot olvasok és ahol a mobilok jövőjéről van szó ott mást se írnak minthogy a Mobil TV-zés, meg az online játékok lesznek a nagy üzlet....
  • Tomi77
    #582
    Hibás az egész, karrierbe akarok menni megnyomom hogy next aztán azt írja ki:Hiba az alkalmazásban!(mind2 verziónál)
  • Chester1
    #581
    bakker nekem nem megy...::k700i s verzió semmi, k750 es meg 1 darabig megy azt kész megáll::::pedig k700i m van..de mind1
  • Web mester
    #580
    Semmi kül...
  • fzoli990
    #579
    Mi a helyzet a MostWanteddel?
  • Web mester
    #578
    Ja!
  • Tomi77
    #577
    AZ a király BMW-s játék
  • Tomi77
    #576
    Nekem 6230i-n működik ,és nem kell várnom semmit!
  • PBence
    #575
    Nekem megy!Csak lassú szar:S
  • Web mester
    #574
    Nekem nem megy!:-(
    Mi ez különben?
  • Chester1
    #573
    Nektek működik? /bimmer street racing /(k700i) kiírja h loading 1 órát tölt és semmi:kevés memória befolyásolhatja?
  • PBence
    #572
    A csudába megelőztél:D
  • kozmiviktor
    #571
    http://www.wlink.ru/?f=files&q=Need+for+speed+most+wanted+jar

  • kozmiviktor
    #570
    nah várjatoK le lehet onnan tölteni csaK Kéne egy szótár vagyis sztem
  • kozmiviktor
    #569
    http://www.pappfer.hu/games/StreetRacing3D_K750.jar

    http://www.pappfer.hu/games/StreetRacing3D_K700.jar


    bimmer street racing CsörepneK KöszönhetjüK a bimmer strreer racinget
  • Tomi77
    #568
    Valaki megtalálta már arról az oldalról hogy lehet letölteni a game-t?
    Mert amúgy hogy küldjék el ha még meg se találták!(nem mondta senki hogy megtalálta a letöltést)
  • Chester1
    #567
    Nekem is lécci!!!
    [email protected]
    THX előre is