283
  • szabolcs94
    #283
    Tudjae valaki hogy a rogue galaxy ps2 ben hogy lehet ez ellen hacolni www.youtube.com/watch? V=cFkDGTLEypA mert nekem itt egy szellem csávó volt nem ez ez ellen hogy tok harcolni? köszi elöre is
  • Demeter
    #282
    Hali!

    Srácok tudnátok egy kis helpet adni factory-t illetően? Csak mert nem igazán világos, hogy mit is kell csinálni, hogy le tudjak gyártani cuccokat. Blueprint van dögivel, még hozzávaló is akad de, hogy miképp is működik ez az egész legyártósdi az nem vágom. Odáig eljutottam, hogy egyik végében az egyik cucc a másikban a másik cucc (ami benne van a receptben) adok neki áramot, majd elindul a gyártás és a végén error! Mit csinálok vajon rosszul??

    Thx!
  • szabolcs94
    #281
    Helo szaisztok lenne egy kérdésem végig toltam a játékot vissza mentem gyüjtögetni de még igy sincs meg az összes ruha meg aa sunkei meg a star kei és láttam egy videot hogy a a szemtes bolygon amit meg csináltam lehet harcolni a tesojával jasternek de ott nekem ott csak egy ojen furcsa szelem volt valami turbán volt a fején és arany vett körül hogy kell meg csainálni hogy a a tesojával is harcolhassak akor lilán világit és fhér maszk volt rajatés majd át alakul a játék közöpe felé kentaurá valaszotokat elöre is köszönöm...
  • Zenith
    #280
    Ezen a fekete képernyős dolgon látom gyorsan túljutott a jónép :)
    Én csak most értem ehhez a részhez és viszaolvasva le kell szednem egy másik, javított verzióját. Sajnos nagyon nem találok életképes USELESS vagy FUNGERAR torrent-et.... esetleg valaki tudna segíteni?

    Kösz
  • Ronin1350
    #279
    tárgytalan
  • Ronin1350
    #278
  • Ronin1350
    #277
    Kuje Desertnél túl járt valaki? Egy láthatatlan fal van a Near the Sandstorm mentő hely után,nem enged tovább a játék. Nem tudom maga a játék rossz,vagy esetleg ki hagytam e valamit. Légyszi segítsen,aki tud.
  • dinomano
    #276
    Nah, akkor szedem lefele... :-P
  • Afe
    #275
    szerencsére ilyen problémám már nem lesz, mert gond nélkűl elindult a DVD9-es verzio a winyóról ;)
  • Ronin1350
    #274
    Szerintem én elleszek vele. Talán dobnak még ki pár jó játékot lassan de biztosan jön a vég. A nextgen már a spájzban van. D
    Apropó légyszi írja meg valaki, hogy lehet a "kulcsos" ládákat kinyitni.
  • Seth
    #273
    de tényleg tényleg??

    amúgy a kivágott stáblista első fele még szervesen kapcsolódik a játékhoz (úgyértve hogy szereplőket mutatják még mi történt velük, de ez megnézhető you tube-on,szóval igazából nem vesztetek vele semmit- ja meg időm úgysem lesz hogy végigtoljam ^^)
  • Ronin1350
    #272
    Jelen pillanatban is játszok vele , jó igen...tutira vazzeg.
  • dinomano
    #271
    Köszi..megproba letölteni ezt a fungeraros cuccost... :-)
  • Seth
    #270
    ez az alant említett useless meg fungerar már azok
  • dinomano
    #269
    aham...esetleg 1 végeredmenytorrent nincs? Nem akarok én ISOt "patchelgetni"; stb...
  • Seth
    #268
    vki kiadott még kb 1 hete egy dvd9 ripkit-et,ami a stáblistát kiszedi, helyére belinkeli az opening movie-t.És így, a stáblista nélkül ráfér egy dvd5 lemezre. Ezt te is megcsinálhatod azzal a ripkittel ha a dvd9 verziód lenne csak meg. És az összes ilyen verzió így készült, tökmindegy melyiket szeditek le, mindegyik jó lesz
  • dinomano
    #267
    Rouge Galaxy DVD9 --> DVD5 | Fungerar | Working...Hmmm...ez azt jelenti, hogy egy müködő DVD9-es RIP-verzió, ami DVD5-ös lmezen elfér? Bocsi, csak nekem nem egyertelmü...
  • chicco24
    #266
    Én többet vártam ettől a játéktól. Jó lenne ez csak a véletlenszerű harcok kicsit idegesítőek. Tudjátok mi fog majd nagyot szólni? A shining force x. Senki nem várja,de én láttam róla képeket,videót és leírásokat is és azt kell,hogy mondjam,hogy ütős lesz.
  • dinomano
    #265
    #262 --->és ez joak biztosan? :-P
  • Banyapapa
    #264
    ováciolnék,ha ki tudnám probálni
  • Ronin1350
    #263
    picit nagyobb ovációt vártam
  • Ronin1350
    #262
    Rouge Galaxy DVD9 --> DVD5 | Fungerar | Working Működik most próbáltam ki , és a régi mentés is jó.
  • DoNorBi
    #261
    Rogue_Galaxy_USA_PS2DVD5-USELESS
    találtam egy ilyen törést,gondoltam megosztom veletek.
    állitolag ez fullosan müxik...
  • Banyapapa
    #260
    oo,télleg:(
    Ez ennyire mák oda bejutni? Mert 40 perce regizhettem oda
  • Seth
    #259
    szerintem meg nem lehet
  • Banyapapa
    #258
    lehet regelni most arra a bc oldalra,ahol ez a ujfajta verzio van
  • D0C
    #257
    nektek melyik csapat összeállítás jött be a legjobban?
    én a jaster-lilika-diego hármast preferálom
  • dinomano
    #256
    Rouge Galaxy DVD9 --> DVD5 | Fungerar | Working ---> Ezt talaltam t***entreactor.net-en... Ez jóóó verzio lehet? SETH, sztem várok te verziodra; ugyis van most mivel game... :-D
  • Afe
    #255
    már megoldódott :)
  • Afe
    #254
    aki már csinálta a factoryt, az legyen szives és homályosítson fel, hogy mivel v. hogyan kell megmunkálni az Alchemy anyagot mielőtt az assemblerbe bemegy, mert bármilyen gépet próbálok berakni elé, folyton error lesz.
    a fémlapokat frankón megmunkáléja, csak a Dreamflower Ash-t nem tudom hogyan kell :(
  • Seth
    #253
    vagy rám várhatsz, én onnan szoktam szedni :D
  • dinomano
    #252
    Aham...néha ki szokott... Várni kell... :-|
  • Afe
    #251
    Blackcats-es tagok csinálták, nem tudom ki fog-e onnan kerülni.
  • dinomano
    #250
    Nah, hun található ez a verzijóóó?
  • Banyapapa
    #249
    honnan lehet ezt lekapni?
  • Gábor
    #248
    Király! Akkor beszerzem! :)
  • Afe
    #247
    na ez már műxik, tovább is megy attól a ponttól ahol a többi kifagy. haleluja :)
  • Afe
    #246
    ah kösz, de nem bajlódok vele inkább nekifutok ennek:
    Rogue Galaxy Rebuilt - Rip 1xDVD-5 USA NTSC reavers
  • Seth
    #245
    nem, erről
  • Afe
    #244
    ja ehhez én is láma vagyok, de azért probálkozom, mert ha összejönne nem kellene letölteni 3x is.

    talán erről van szó?