13295


Mielőtt BÁRMIT kérdeznél, előtte látogass el a WLM FAQ-ra

-


WLM 9.0
-=-

Mess MSN Honlap -=-




WLM Scriptek

-=-

MSN Hiba Blog
-=-
WLM Plus 9.0hoz (Work)

  • KaBuTo666
    #13055
    Azokat nem használom. :D

  • [HUN]FaTaL
    #13054
    A WLM connectje jelen pillanatban viszont egy kalap szar. És a facebook is bugos.
  • KaBuTo666
    #13053
    Örülök neki.
    Skype úgy jó ahogy van.
    Buggal még nem találkoztam, stabil, belátható, egyszerű, voipja rohadt jó, nincsenek össze-vissza szmájlik, stb. Nincs problémám vele, ennyi.
  • bertino
    #13052
    http://www.hwsw.hu/hirek/49309/skype-windows-live-messenger-microsoft-voip-kliens.html
  • Krisztiam #13051
    tényleg meg fog szűnni az msn?
  • Rage47
    #13050
    #13047
  • Harbinger
    #13049
    Nemrég tettem fel a Win7-et és nem tudom hol és mely Live Messengert tegyem fel. Látom a fenti linkeket, az lesz, ami jó a Win7-hez?
  • Flamer
    #13048
    #13045: 8.5 es aztan resource hekkerrel megbuzeralod a fajlt.
  • baajos
    #13047
    Nekem több év alatt még nem sikerült kétszer ugyanazt a messengert levadásznom ;) A legjobb ha a Wondows Live Essentials csomaggal szeded le, elvileg azzal nem szabad, hogy gond legyen.
  • videobaby
    #13046
    2011-es verzió van nekem, nem frissít. igaz, azt már telepítéskor le kellett tiltani.
  • biomage
    #13045
    ere rájöttem, de melyik messenger verzióval
  • videobaby
    #13044
    mindenestül takarítsd le a gépről, aztán tedd fel azt, amit akarsz. visszafelé cserélni nem lehet.
  • biomage
    #13043
    mit kell tennem hogy a 2011 messenger lecseréljem régebbire ami nem kér frissítést?
  • KaBuTo666
    #13042
    Akkor a faszom fogja telepíteni.
    Legalább szólnának, vagy jelezne a messenger.
  • Rage47
    #13041
    ugyanolyan sztem :D
  • Flamer
    #13040
    milyen amugy a 2012? nekem meg mindig 2011 es nem akart meg frissiteni. :o
  • Rage47
    #13039
    köszi
  • kisokka
    #13038
    Ezekre soha ne írj rá, töröld egyből. Vissza se igazold, hogy fel akarod venni vele a kapcsolatot.
    Nekem volt olyan, hogy 16 féle robot akarta egyik hétről a másikra felvenni velem a kapcsolatot, pontosan azért, mert az egyik(vagy több) ismerősöm is visszaírt neki, azaz igazolta a kapcsolatot. Törölni kell szó nélkül, ha nem tudod ki az.
    Sőt, olyan is van, amikor ismerősödnek megszűnik(vagy ellopják) az msn profilja és azon keresztül akar hozzád férni a robot. Ha baromságokat kezd el linkelgetni, vagy megváltozik durván a profilképe(egy 42 éves nő ismerősöm hirtelen 20 éves nagycsöcsű cicababa lett), akkor törölni kell.
  • Peetboy
    #13037
    Basszus megint felvett engem egy idegen MSN-re. Ráírtam, elkezdett angolul írogatni nekem. Letiltottam, töröltem. Utána újra rám írt, megint tiltottam. Ki a franc csinálja ezeket a robotokat?
  • Peetboy
    #13036
    Azóta bepipáltam sikerült.
  • [HUN]FaTaL
    #13035
    Be is pipáltad, hogy mentse le? Újraindítottad utána a WLMet? Mert a naplózás rendben működik benne, évek óta használom.
  • Peetboy
    #13034
    Üdv!

    Hogyan tudom megcsinálni, hogy naplózza a beszélgetést az Msn Plus?
    Hiába állitom a beállításnál, nem menti le sehova.
  • videobaby
    #13033
    abban ne legyél olyan biztos. inkább jól teszed, ha letakarítod a gépet minél hamarabb. és azon se lepődj meg, ha ezentúl jó pár levelet fogsz kapni a mail címedre. mind valótlan mail címről fog érkezni, ahogy ez a felkérés is.
    az ilyen fals felkéréseket inkább tilt/töröl.
  • Peetboy
    #13032
    Mert azt hittem valódi ismerős. Mindegy, ettől még nem ment virus a gépemre.
  • Reg5
    #13031
    Ilyeneket miért kell elfogadni?
  • rooney8
    #13030
    igen
  • Peetboy
    #13029
    Üdv!

    Felvett egy idegen "ember" Msn-re. Elfogadtam a felkérést, rám írt angolul: "Hey Mister!" utána semmit. Ez valami vírus robot?

    Ez a címe: [email protected]
  • biomage
    #13028
    én voltam
    kapok csoki tortát?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak viccelek, nem én voltam
  • akyyy
    #13027
    melyik csibész törte fel az accomat?:D
  • [HUN]FaTaL
    #13026
    2012-es.
  • Krisztiam #13025
    most melyik a legújabb msn? a 2011-es? mert jelenhetne meg újabb verzió már, mivel szerintem lenne mit javítani az előzőn.. :D
  • Tormiee17
    #13024
    Az mitől van,hogy egy ismerősőm megjelenítő képét sem jeleníti meg ez a fos msn? sehol nem lehet állítani és kúúúúúrva idegesítő
  • [HUN]FaTaL
    #13023
    A-Patch, de az csak a saját küldéseid tiltja. Felrakatod a partnerrel is és akkor linket küld csak, ahogy eddig.
  • Rage47
    #13022
    Üdv,

    nem lehet valahogy kikapcsolni az új WLM-ben, hogy megnyissa a képeket és videókat automatán?
    Mikor elküldök egy videót, mindig megnyitja mindkét oldalon és kiírja a kép alá, hogy "View together"...
  • Toto652
    #13021
    Üdv!

    A következő problémám akadt:

    Beszélgetés közben előfordul, hogy a partner nem kapja meg az üzenetet.
    Ez egyre sűrűbb és egyre több a sorok száma, amit nem küld át a rendszer. Mi lehet ennek az oka?
    Legutóbb 9 egész sort nem kapott meg a másik fél!
    Mi lehet a baj?

    Nem találtam vírust se...
    Köszönöm!
  • Krisztiam #13020
    igen van fent
  • biomage
    #13019
    mármint a hangkártya drivere WDM e
  • Krisztiam #13018
    szerintem nincs, az milyen a WDM drive?
  • biomage
    #13017
    #13016
    WDM drive van fent?


    Találtam 1 hibát, és végig néztem a plusz meg az msn beállitását is, de semmi, nem akarja az avatarban lévő gifet lejátszani :(, még a sajátot sem, de a partnerinformációnál lejátssza a gifet.

    help
  • Krisztiam #13016
    igen próbáltam mindenhogy.. de ott látja is,hogy van hang meg minden.. csak amikor hanghívást akarok kezdeményezni ezt írja..
    integrált hangkártyám van amúgy..