13295


Mielőtt BÁRMIT kérdeznél, előtte látogass el a WLM FAQ-ra

-


WLM 9.0
-=-

Mess MSN Honlap -=-




WLM Scriptek

-=-

MSN Hiba Blog
-=-
WLM Plus 9.0hoz (Work)

  • Krisztiam #13175
    jaja még megy nekem is, akkor lehet holnap RIP?
  • allock #13174
    még megy
  • Krisztiam #13173
    nah nincs már msn? majd ha hazamegyek megnézem meghalt-e :D
  • videobaby
    #13172
    minek fogadsz el egyáltalán ránézésre is fals felkérést? jó nagy butaság.

    van még mindig win live messenger felőlem maradhat is, elfelejthetik azt a szerver lekapcsolni.
  • SimaSuna #13171
    köszönhető valszleg a facebooknak, Viber, Whatsapp és más chat programoknak..
  • Peetboy
    #13170
    Megmutatom milyen vírust kaptam korábban. Kaptam egy felkérést, hogy valaki msn partnerem szeretne lenni, elfogadtam. Utána ráírtam, és magától írta a szövegeket.
  • Peetboy
    #13169
    Viszont ha újra feltámadna az MSN, akkor ez a topik is.
    Kicsit hihetetlennek tűnik számomra, hogy ez a sokak által kedvelt csevegő program, csak úgy megszűnik.
  • SimaSuna #13168
    keciek, nincs lájk komp.. :/
  • [HUN]FaTaL
    #13167
    Mert a szarból szarba lépésnek nincs értelme :D
  • akyyy
    #13166
    mé nemtudok win8on bejelentkezni?:D
  • KaBuTo666
    #13165
    Átírod miranda fan clubra oszt kész.
  • Flamer
    #13164
    dehat orok emelek!
  • SimaSuna #13163
    nemhiszem....
    max lezáratom.
  • Krisztiam #13162
    2 nap múlva RIP msn..
    utána a topik is bezár?
  • Krisztiam #13161
    jaja elküldték mindenkinek, lassan április 8.. 3 hét és RIP msn..
  • videobaby
    #13160
    szerintem mindenkinek elküldték, max nem nézte meg- nem is spam üzi volt pedig.
  • Krisztiam #13159
    én kaptam, hogy április 8-ra módosítják :)
  • videobaby
    #13158
    nem. ápr.8-tól kezdik lekapcsolni. nem egyszerre megy. nem kaptál mailt erről?
  • [HUN]FaTaL
    #13157
    Csak a kliens, a szolgáltatás nem.
  • Peetboy
    #13156
    Tényleg igaz hogy ma március 15-én megszűnik az MSN??
  • [HUN]FaTaL
    #13155
    A régi Skypehoz meg trükk sem kell, nem értem a lényeget. Ettől még az új kliens tele van reklámmal.
  • PacsutaTibi
    #13154
    Csakhogy egy kis trükkel még lehet használni ezt a jó öreg 8.5-ös verziót.
    Talán a 9es jött ki akkor, amikor köteleztek volna a frissitére, de jöttek itt megosztási mappával meg minden, partner képe körbehúzva rikitó zölddel vagy pirossal(rózsaszín inkább..) a partner állapota szerint.... Persze vannak előnyei is az új verzióknak, de nekem csak annyi kell, hogy belehúzok egy fájlt az ablakba, azt küldje el, nem akarok mappákat megosztogatni.
    Eddig jól is működött, mostmár kezdenek akadozni, nem küldi el a felkérését stb. Kénytelenek leszünk valamire váltani.
  • Flamer
    #13153
    hat en sajnalom. :\ bar az utobbi 1 evbe jo ha 2 emberrel beszeltem msnen de skypera tutti nem viszem at az egesz msn embereket:D
  • [HUN]FaTaL
    #13152
    LOL, felhozol egy ötévvel ezelőtti verziót. Az 1.0-s Skypeban sem volt reklám, ne viccelődjünk már.

    Nézd meg a legutolsó verziót, tele van reklámmal.
  • atiwrc
    #13151
    Miféle reklám van msnen?
    (8.5nél leragadtam, nálam alul van egy pici kis üzi hogy cseréljek skypre és annyi, de reklámot én még nem láttam :O)
  • kamionosjoe
    #13150
    Nem csak a reklám miatt, hanem mert a skype-ból lehet telefonhívást indítani, inkább az hozza a pénzt.
    Van egy kis reklám alul, meg egy másik előjön ha bejelentkezésnél, de tovább mész az el is tűnik.
  • [HUN]FaTaL
    #13149
    Mert megvették a skypeot, ami sokkal jobb. Egészen addig amíg szét nem barmolják :D

    "ott dugig van reklámmal minden, msn-nél meg nincs. "
    Nincs a f*szt, WLM-ben több a reklám, csak van a-patch :)
  • KaBuTo666
    #13148
    A skype akkor is jobb. Az már más kérdés, hogy ezek után szarabb lesz. :D Amúgy is azt látom már hogy nem sok értelme van ilyen csevegő programon fent lenni, az ismerőseim 80%-a nem használja már, helyette facebook chaten van ami szomorú...viszont facebook chaten meg nem lehet beszélgetni egymással, így marad a skype.
  • videobaby
    #13147
    valószínűleg azért, mert a skype több pénzt hoz. ott dugig van reklámmal minden, msn-nél meg nincs. legalábbis ez az egyik verzió a miértre.
    a hivatalosat meg úgy hazudják, hogy a kedves felhasználók érdekében, mivel a skype mennyivel jobb, szebb, modernebb, blabla. hát tartsák meg...
  • rooney8
    #13146
    amúgy miért szüntetik meg?
    na nem mintha még használnám, csak érdekel :D
  • [HUN]FaTaL
    #13145
    Mármint a leállás után, most még be tud :)
  • [HUN]FaTaL
    #13144
    Csak bejelentkezni nem fog tudni vele.
  • KaBuTo666
    #13143
    Felbírod, sőt, ha leállítják a szolgáltatást, akkor is fent tud maradni a program a rendszeren! Nem fogja a windows automatikus eltávolítani a tudtod nélkül.
  • Krisztiam #13142
    ha most újratelepítem a windows-t, akkor felbírom telepíteni még az msn-t vagy már nem fogja engedni?
  • Krisztiam #13141
  • videobaby
    #13140
    csúsztatni*
  • videobaby
    #13139
    lehet szép lassan elszúsztatni azt a szerverlekapcsolást úgy 10-20 évig nyugodtan.
  • Krisztiam #13138
  • KaBuTo666
    #13137
    Postafiókomra jött egy üzenet a messenger csapattól:

    Helló!

    2013. április 8-tól megszüntetjük a jelenlegi Messenger szolgáltatást, és egyesítjük a Messenger és a Skype nagyszerű funkcióit. A Messenger megszüntetése több héten keresztül megy végbe; április 8. az első nap, amikor a szolgáltatás kérheti, hogy frissíts a Skype-ra.
  • Krisztiam #13136
    honnan szedted?