13295


Mielőtt BÁRMIT kérdeznél, előtte látogass el a WLM FAQ-ra

-


WLM 9.0
-=-

Mess MSN Honlap -=-




WLM Scriptek

-=-

MSN Hiba Blog
-=-
WLM Plus 9.0hoz (Work)

  • EvilDevil
    #20
    A felület nem ocsmány... inkább letisztult a dizájn és nagyon is átlátható!!
    800x600 alatt?? Ki az aki 640x480-as felbontást használ 2006-ban? ne röhögtess...
  • norti
    #19
    Egyedül az offline message jó benne meg esetleg a file megosztás, ami érdekes 2-4 gigás mappákat hoz létre ntfs partíción (persze csak annak látszanak :D)

    Viszont a felülete vmi ocsmány elnagyolt és nem hajlandó 800x600 felbontás alatt futni...
  • EvilDevil
    #18
    lehetséges,,, de egyelőre nem is érdemes felrakni.. mert még nagyon kezdetleges.. alig van új funkció beépitve..
  • norti
    #17
    Na ne mondd és azt tudod-e hogy az egy proxy és lassul tőle az amúgy se túl gyors messenger ill. contact blokkolásnál, törlésnél szépen elszáll?
  • EvilDevil
    #16
    Már nem azért de van egy patch amivel bárki be tud jelentkezni.... nem kell semmilyen meghívó...

  • alert
    #15
    Nekem van egy patch progim amivel működik, de nagyon béta. Semmi értelme használni max megnézni, hogy milyen lesz. Tartalmi újítás szinte semmi, még csupán a design változott.
  • norti
    #14
    Jó hát persze körbe is lehetne hímezni :D

    Még egyelőre nem sikerült meghívót szereznem, de rajta vagyok :D
  • jazzy
    #13
    *irja
  • jazzy
    #12
    nem flame, de ha azt, hogy gyik, akkor az nem egyenlo a GYIK -al ;]
  • bertino
    #11
    máris flém topic... ^^
  • Thadius #10
    jajj:D
  • norti
    #9
    ember ismered a "gyik" értelmét? :D FAQ vazz LOL
  • Thadius #8
    jaa msn istenkirály mit fikázod?:D
  • akyyy
    #7
    ezt nem kellet volna
  • norti
    #6
    Ez a meghívóknak van, nem messenger gyik.
  • Thanatos
    #5
    pffff, sejtettem valami iylesmit mögötte de nem akartam marhaságot mondani :D
  • akyyy
    #4
    msn messenger csak ez lesz az új neve, szal sztem fölös topic
  • Thanatos
    #3
    izé, mi is eza windows live messenger? :D
  • schrank
    #2
    ez olyan mint az XXX-es LIVE WEB CAM
  • norti
    #1
    Na elindult a bétateszt, meghívókkal, az egész neowin közösség meg van bolondulva :D

    Ha vkinek sikerülne szerezni egy beta acc-ot és kapna meghívókat, az itt továbbadhatja honfitársainknak :)

    Itt a neowin topic: http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=408819