311
Professzionális honlapmotor
  • SzAbbbbI
    #151
    Hali!
    Bocs de még zöldfülü vok joomla téren.
    Szal feltöltöttem 000webhost-ra a joomla klienst.. feltelepiitettem.. majd fellépek az oldalamra és ezt látom:

    Hogyan tudnék belépni admin-ba?
  • Blasta
    #150
    Kérdés sztornó. :D
  • Blasta
    #149
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni nekem abban, hogy a Joomla alapértelmezett RSS ikonját hogy tudom kicserélni egy újra?
  • 12346
    #148
    az az izgis, hogy a másik oldalnál szintén csak az ftp jelszót változtattuk elővigyázatosságból, ab pass maradt, és műxik továbbra is. ennél meg nem, mer írja, hogy nem éri el az ab-t:/ pedig mind2 tárhely egyazon tulajdonságokkal bír, csak a méret más, és nem értés.
  • Cat 02 #147
    Hát valahol külön van jelszó ftp-hez meg sql adatbázishoz :)
  • 12346
    #146
    halihajó^^

    van egy idióta problémám, és kíváncsi volnék, van-e vmi épkézláb magyarázat rá, mer nekem halovány sincs.
    adva van egy joomla alapú oldal egy fizetős tárhelyen (1.5.7 stable), ahol ha az ftp jelszót megváltoztatjuk, akkor onnantól többé nem éri el az adatbázist, így az oldal se műxik, csak ha visszahegesztjük az alap jelszót. wtf?!

    van egy másik, szintén 1.5.7-es joomlás, ugyanilyen tudású lap, ugyanennél a szolgáltatónál, és ott minden további nélkül lehet hegeszteni az ftp jelszót.

    no, erre varrjatok gombot^^
  • Zs0lt1
    #145
    Köszi, pedig direkt a legfrissebbet szedtem le. Ezexerint mégsem :D
  • Cat 02 #144
    http://cmsblogging.blogspot.com/2009/04/joomla-15s-fatal-error-cannot.html

    Tölts le valami frissítést.
  • Zs0lt1
    #143
    Hello!

    Kipróbáltam ezt, feltöltöttem a joomlát, de mikor indítanám ezt dobja:

    Fatal error: Class 'JInstallationModel' not found in /home/a4837787/public_html/installation/installer/controller.php on line 161

    Mi lehet a gáz?
  • Cat 02 #142
    http://www.000webhost.com/ itt próbálkozz. Mondjuk Joomla-t nem néztem rajta, de egész korrektnek tűnik és nekem megy is rajta a saját dolgom.
  • Blasta
    #141
    Én csak azt szeretném kérdezni, hogy kinek drága éves szinten br. 12-15e ft-ért egy SAJÁT, reklámmentes, 1GB-os tárhelyért?

    Soha nem fogjátok nekem bebizonyítani, hogy egy olyan embernek nincs havi 1000-1200 forintja saját tárhelyre, akinek minimum soktízezres számítógépe van, internetkapcsolattal.
  • SrAta
    #140
    ha megtaláltad szólj nekem is:)
  • terencehIII
    #139
    Valaki tud segíteni? olyan tárhelyet keresek ami ingyenes ,reklámmentes ,lehetőleg külföldi és elmegy rajata a joomla ha valaki tud ilyet segítsen pls
  • Blasta
    #138
    Itt keresgélj kedvedre

    Sajnos ajánlani nem tudok egyet sem, nem foglalkoztam még zenélős pluginnel
  • Eli Jah
    #137
    Sziasztok!

    Olyan Mp3 lejátszót keresek Joomla-hoz, ami tudja azt, hogy a szerverre feltöltött mp3-aimat mutatja és a látogató tetszőlegesen le tudja játszani rákattintással.

    Köszi :)
  • Eli Jah
    #136
    Sziasztok!
    Szeretnék egy fck editor nevű progit feltenni a joomla-ra, de ezt írja ki hibaként:

    "Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\wamp\www\joomla\libraries\joomla\filesystem\file.php on line 297"

    Mit kell átírnom a fájlban?
    Azért nem vágom mert a 295-299 sorok így néznek ki, se érték, se semmi :(

    } elseif (JFolder::delete($folder) !== true) {
    // JFolder::delete throws an error
    return false;
    }
    }


    Kösz mindenkinek :)
  • Blasta
    #135
    Uhhh, 2400???
    Akkor felejtős amit írtam, az kurvanagy meló lenne, mindegyik filenak kézzel migkéne csinálni a hivatkozását. SZóval Neked tényleg valamiféle könyvtárlistázós megoldás, vagy mediatár kéne.

    "Ezt hogyan tegyem? Amikor az mp3 ra kattintok pl jobb, vagy bal egér, akkor sehol nem jelenik meg az, hogy "hivatkozás másolása"

    Ezt nem értem. Az én példaoldalamon jobb gombbal rámész a file-ra és "Link mentése másként" és már menti is az mp3-at. (Chrome alatt)
  • Eli Jah
    #134
    "Max úgy, hogy csinálsz egy új cikket, amiben az FTP-n feltöltött mp3-ak hivatkozásait belinkeled listaszerűen"

    Ezt hogyan tegyem? Amikor az mp3 ra kattintok pl jobb, vagy bal egér, akkor sehol nem jelenik meg az, hogy "hivatkozás másolása"
  • Eli Jah
    #133
    Jó, amit írtál, igazából 2400 db fájl lesz 64 féle alkategóriában. Ez azért nem kevés, ehhez keresek minél gyorsabb megoldást...
    :)

    Most próbálom a módszeredet :)
    Köszi százezerszer!!!
  • Blasta
    #132
    Asszem az AllVideos Reloaded komponens tud szépen bármilyen médiákból playlist-et csinálni. És talán letöltés gombja is van, de ez nem biztos.

    Amúgy az miért nem jó amit írtam?

    Így tudna működni
  • Eli Jah
    #131
    Köszi!
    Találtam olyan bővítményt angolul, ami tud mp3-at de még mindig nem akar igazán jó lenni. Mp3 player meg van egy csomó, de még nem az igazi. Valami jó médiatárat keresek.
  • Blasta
    #130
    Ilyet nem fogsz csinálni normál joomla-val. Sajnos a joomla file-okat nem tud kilistázni menüpontban.

    Max úgy, hogy csinálsz egy új cikket, amiben az FTP-n feltöltött mp3-ak hivatkozásait belinkeled listaszerűen.
    Ezután megcsinálod a megfelelő menüpontot, beállítod a típusát "cikk szokásos elrendezés"-re és kiválasztod a menüponthoz kapcsolódó cikket, amit az előbb csináltál meg.

  • Eli Jah
    #129
    Sziasztok!
    Valamiért nem tudom megoldani, hogy mp3-at töltsek fel a Joomla honlapomra...
    Nem és nem és nem és nem, és nem megy :(((
    Az almenüket megcsináltam, de lövésem sincs mit kell beállítani, hogy az almenü amit létrehozok, milyen típusú legyen.
    Mp3-akat tennék fel, de már egy ideje szenvedek vele. Akartam menni JOOMLA tanfolyamra, de normális csak júniusban indul. Nincs valami letölthető magyar e-book róla, vagy leírás?
    Mit kell beállítani(menűtípus: pl cikk, vagy weblinks, ezeken keveredtem el...), ha azt akarom, hogy a különböző alkönyvtárakba belépve megjelenjenek az általam feltett mp3-ak?

    pls help me
  • Eli Jah
    #128
    Elvileg ok minden, írtam a szerver tulajának, hogy oldja meg :)
  • phoenix1
    #127
    Ellenőrizzed, hogy helyesen-e adtad meg az adatbázissal kapcsolatos beállításokat: felhasználói név és jelszó.
  • Cat 02 #126
    Jól adtál meg mindent ?
  • Eli Jah
    #125
    Sziasztok!
    Mi lehet a baj?
    Fent a Joomla a tárhelyen, elkezdem telepíteni, aztán amikor a jelszót meg mindent beírok (4.lépés), ezt adja ki hibaként a telepítő.
    "Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL."
    Miért nem tud kapcsolódni vajon?
    Köszi :)
  • kajla
    #124
    000webhost ezt ajánlom, 1,5 GB-t ad, reklám mentesen! Joomla! összes verzíója felmegy rá, domainek: valami.netau.net ; valami.comuf.com
  • autoszimulator
    #123
    extrán, meg uw-n is régen nem lehetett online rendszerre feltenni új komponenseket, modulokat...

    lehet azóta már lehet, de régen csak úgy tudtam, hogy localhoston telepítettem a cuccot, majd mindent vissza tárhelyre, adatb-vel együtt. szar.
  • akyyy
    #122
    hát de azért ez nyilvánvaló, ecsém:D ismerek is topikot, olyat, ami ingyenes tárhelyekkel foglalkozik. tudok is jókat, hisz bármelyik jó. de ha már valami php alapú rendszert tesz fel, már lehetnek gondok, hisz mindegyik más más függvényt tilt, de az extra még viszonylag jooomla barát.

    csak le van tiltva jelenleg a regisztráció. de szerencsére volt egy régebbi regem ammit nem használtam, igy most azon van a faq. amit könnyedén elköltöztethetek, ha majd lesz normal regisztráció. FAQ-nak meg sztem a joomla tökéletes.
  • akyyy
    #121
    már nem kell, megoldottam extránál.
  • Blasta
    #120
    bocs, de ingyen tárhelyet kértél, ezmeg joomla topik.
    legközelebb írd oda, hogy joomla alá keresed
    amúgy sajna nem tudok segíteni, nem foglalkozom ingyen tárhellyel
  • Cat 02 #119
    110mb.com eze ?
  • akyyy
    #118
    mert joomla motort tettem alá, azért.

    bocs hogy nem nyitottam új topikot, mint most az a hülyegyerek.

    de te meg BLASTA segíteni:(
  • Blasta
    #117
    És ezt pont ebben a topikban?
  • akyyy
    #116
    tudtok ajálani egyjó ingyeney tárhelyet? msn faqnak kéne:D ezért kell ingyenes.
  • Blasta
    #115
    Aham.
    Joomla meg egy Photoslide nevű plugin.
  • SrAta
    #114
    taníts mester:)
    Ezt hogy csináltad?
    Az egész totál joomla????
  • Blasta
    #113
    Már láthatod ;)
  • SrAta
    #112
    várom mert még nem láttam:)