89
Üvegtigris topic? Nincs? Olyan nincs, hogy nincs! Akkó van!
  • zeneimádó22
    #89
    mutatok jobbat :D

    http://tv2.hu/aktiv_extra_vagatlan/video/szabo-erikat-nem-erinti-kellemetlenul-hogy-kivillant-a-feneke
  • fann
    #88
    ez mekkora jó :D
    http://www.youtube.com/watch?v=As92Kqu2SRI
  • rammfan
    #87
    A Beugróban tényleg nagyot alakít a Rudolf Péter.Tényleg kíváncsi leszek,hogy fogja a 3.részben hozni Lali karakterét:D
  • zeneimádó22
    #86
    én már csak Rudolf Péter miatt is megnézem,régóta az egyik kedvenc színészeim közé tartozik,zseniális volt a Beugróban is és Laliként is az Üvegtigrisben 1-2-ben.Ez a film szerintem elég megosztó,sokaknak már az első rész sem nyerte el a tetszését...ez olyan,hogy kinek a pap,kinek a papné.
    ez a menüs dolog jól hangzik,lehet akkor én is a Corvin mozi mellett döntök;)
  • fann
    #85
    ööö nem köszi az infót!akkor valószínű,hogy én is a Corvinban nézem meg.én is egyetértek rammfannal,én is úgy gondolom,hogy jó lesz a film,legalábbis az előzetes nekem tetszett és a szereplők is jók,nem véletlenül elismert színészek.
  • rammfan
    #84
    Én már nagyon várom az új Üvegtigris részt:)Sokaktól hallottam,hogy biztosan rossz lesz a film,de nekem az előző részek is nagyon tetszettek.Végre egy normális magyar film,emberi és tehetséges szereplőkkel.Szóval én kíváncsian várom mit hoznak ki belőle.Azt tudtad,hogy a Corvin moziban lesz külön menü is a filmhez?
  • fann
    #83
    hali!
    Nemsokára itt van az üvegtigris 3!Várjátok?Mi a véleményetek róla?
  • B0B0
    #82
    Ahha
  • Web mester
    #81
    Igen!
    De most nyitotam újat!
    Szoljatok hozá ott!
  • B0B0
    #80
    Asztem, hogy megszűnt
  • Web mester
    #79
    Sanyi FAN
  • B0B0
    #78
    Egyébként kíváncsi lennék Horváth Lajos Ottó (Sanyi) "normális" hangjára is, mert úgy még nem hallottam és nem láttam.

    Mellesleg A Rudolf Petit megkérdezték egy interjúban, hogy nem volt-e nehéz egy fogyatékossal forgatni :DDDDD
  • B0B0
    #77
    Egyszerűen fogalmazva....ÍÍÍGY VAAN!!! :DDDDDD
  • Web mester
    #76
    Király film!
  • DJ Bee18
    #75
    már leadták régebben...
  • B0B0
    #74
    Wow! Képesek végre leadni a tévében???
  • winnie
    #73
    vagy majd jövő héten a tévében
  • B0B0
    #72
    Jaaa! Már csak 1500?? Nem semmi
  • zaki
    #71
    Media Markt
  • B0B0
    #70
    Mi az az MM??
  • zaki
    #69
    MM-ban ma megvettem a filmet 1500-é, még nem láttam, de ma megnézem
  • Maco13
    #68
    igen van, sőt olyan is aminek nem hiányzik az eleje, van főcím meg minden és zsír minőség.Láttam már mindkettőt, de el fogok menni moziba annyira jó lett. Amúgy nem csak a stábból lehet, sztem a terjesztőktől jött ki. de télleg geciség. meg azt nem értem hogy ha már megtörtént a baj akkor miért nem teszik előbbre a premiert? így minden nappal nagyot szopnak...
  • B0B0
    #67
    Hát igen. De mellesleg hallottam valami olyan verzióról (lehet, hogy kacsa), aminek a minősége patent, zene is van rajta, csak éppen hiányzik az eleje
  • bld
    #66
    na hát ezt meg megint nem értem meg..... szal mi értelme van ős is bukik rajta pénzt.. meg semmi értelem nem is a végleges, nicns alatta zene... akienk ez megfelel..
  • B0B0
    #65
    Egyébként én sem nagyon értem, hogy a stábból hogy lehet valaki olyan geci (pardon) aki a saját stábja munkájának gyümölcsét képes kicsempészni. Undorító
  • B0B0
    #64
    Szerintem is
  • bld
    #63
    szánalom sztem ez a film megér annyit h megnézzük rendesen moziban vagy legalább várjuk meg a rendes változatot: ))) na jó szal félretéve a tréfát legalább a magyar filmek ne járnának így..... kár érte...
  • B0B0
    #62
    Jah :(
  • Maco13
    #61
    kár hogy tele van velük a net
  • B0B0
    #60
    Jó nagy pofátlanság kell ahhoz, hogy valaki egy illegális anyaggal akar pénzt keresni
  • Sil3nt
    #59
    mono a hang és a kép is kicsit TS, de hogy nincs benne zene? lol...direkt írják hogy le ne tölsd...fanatikusok ugyis lehuzzak.
  • Maco13
    #58
    Hangja egycsatornás, gyenge minőségű és hiányzik belőle a zene, így nem tud megfelelő filmélményt biztosítani.
    innen
  • bolka
    #57
    ÜVEGTIGRIS 2 LETÖLTÉS
  • Maco13
    #56
    Raktak fel előzetest ide!!4
  • B0B0
    #55
    Jaja! Az ilyen ökörségek kifogyhatatlanok
  • bld
    #54
    ki tudj sztem nagyon jó volt a sztori is meg a zsínészeknek is nagyon feküdt a dolog szal van még ebben fantázia
  • B0B0
    #53
    Jaja! Már én is láttam! De a neten még nem találtam :(
  • apocalypse0
    #52
    az első részt úgysem tudják felülmúlni, de azért kiváncsi vagyok rá!
  • Maco13
    #51
    na tegnap már láttam plakátot január 19-től a mozikban :D
  • B0B0
    #50
    Akkor ez most kell vagy nem [lobogtatja a harisnyát] :DDD