1532


War Rock Regisztrációs Útmutató (Koreai verzióhoz)




WarRock - Ingyenes online FPS


Magyar WR rajongói oldal


  • Dj Furry
    #1532
    Sziasztok , ha valaki találkozott már ezzel az üzenettel :

    connection terminated because of abnormal game play

    war rock játék alatt akkor légyszi írja meg valaki hogy hogyan oldotta meg a problémát.. előre is köszi.
  • Dj Furry
    #1531
    Nem látlak msn en... hát nem tudom milehet a baj igy sajnos ..
  • Misi az ezredes
    #1530
    Felvettelek, nálam nincs semmi benyomva se tűzfal se vírusirtó :/
  • Dj Furry
    #1529
    nekem pl a tűzfal kivan kapcsolva ... és csak spíwarem vana gépen ... msn? ha gondolod dobd el a címed és felveszlek ..
  • Misi az ezredes
    #1528
    Hát, nekem evvel is ugyan az a probléma. Update 1. fájl után megáll és kész. :/
  • Misi az ezredes
    #1527
    Ugyan úgy nyomjam ki telepítés és update közben a vízzsírtót és a tűzfalat? :)
  • Dj Furry
    #1526
    Annyi még , hogy 7 nap és 10 letöltésig él a link a mai naptól számítva.
  • Dj Furry
    #1525
    Tessék itt az exe :
    War Rock EXE Remélem segíthettem, ha tudok segítek szivesen írjatok.
  • Dj Furry
    #1524
    Minnyá felteszem akkor nektek is azt az exe-t ami nekem működik máig is :)
  • Misi az ezredes
    #1523
    Akkor is ugyan úgy megáll.
  • WNW
    #1522
    Nekem is ezt csinalta.. Ugy sikerult, ha az install, illetve az update alatt kikapcsoltam a virus kereso/irto progimat.. Aztan ha kesz van, vissza tudom kapcsolni, illetve minden update-kor ki kell kapcsolnom, ha vegzett vissza..
  • Misi az ezredes
    #1521
    Valaki tudna segíteni valami épkézláb ötlettel?
  • Misi az ezredes
    #1520
    AZ is elég problémás, hogy letöltöttem egy januári verziót és az is ugyan úgy bedöglik az utolsó Updatenál..
  • Misi az ezredes
    #1519
    Én egyáltalán nem tudom a sima WarRockot feltenni. Az update megáll pedig Win restart is volt.
  • Dj Furry
    #1518
    nem tudom , de miért erre akarsz regelni?
  • Suffering
    #1517
    amugy miért használják sokan a koreai verziot? meg hiába akarnék arra regizni nem lehet mert nem müködik ez az oldal: http://warrock.nexon.com
  • Dj Furry
    #1516
    Jár még ide valaki?
  • Dj Furry
    #1515
    ok akkor jó :) nincsen véletlen vkinek 1 256 os vagy 512 es agp-s videokarija amit nem használ és elcserélne velem vmire mert nekem 128 assal má nem megy a warrock se...
  • Misi az ezredes
    #1514
    igen igen köszönöm
  • Dj Furry
    #1513
    remélem segítettem :)
  • Dj Furry
    #1512
    Tessék , akkor itt a linkWar Rock exe
  • Misi az ezredes
    #1511
    Nekem kéne...

    Amúgy 2007-2008 környékén nekem is rendesen feltette 2009 őszén jött egy Update ami óta nem. :/

    A sok oka lehet annak a szaggatásnak. Nincs elég szabad memoria amiből energiát meríthetne a géped a dolgok lekezeléséhez. esetleg ha olcsó de viszonylag jó video kártyát akarsz akkor Nvidia Gforce 9-es szériában van pár. Persze minden PC configba más teljesítmény leadásra képesek.
  • Dj Furry
    #1510
    Egyébként ha kell valakinek nekem megvan a 2008 as EXE felteszem szívesen , amikor azt telepítem , felteszi rendesen...
  • Dj Furry
    #1509
    Nekem megy rendesen annyia bajom hogy 128 as ati radeonom van , eddig 8 as Harbor Idán ment rendesen nme akadt, mostmeg ...... kitépem a hajam mikor játszom leszedem a grafikát is low-ra és ugyan az .. 5let vkinek?
  • Misi az ezredes
    #1508
    Nah ez a WarRock úgy látszik egy fos szar, mai napot végig tetvészkedtem h működjön de nem megy...

    Nem is érdekel, szerény véleményem az hogy ez egy SZ*r gyártó ha ennyire körülményes a játék telepítése tűzfalat kell kikapcsolni meg vírusirtót. Azaz ezzel azt akarják elhitetni veled hogy megbízhatóak. Mert ha nem nyomod ki kiderül hogy feltűnés nélkül vírust is UPDATELHETNÉNEK a gépünkre...
  • WNW
    #1507
    Inkabb itt megy, hatha masnak is segit..
    Tehat felraktam, szepen ment is minden egesszen addig, mig 99%-nal megallt az update.. Elvileg megtortent a frissites letoltese, de nem indult el a gepen a program patchelese.. Uninstall.. Addig kapcsolgattam ki ezt-azt, mig vegul arra jutottam, hogy a viruskeresommel veszik ossze.. Comodo tuzfalam van, es Avast antivirus.. A tuzfallal ugytunik nincs baja szerencsere.. Tehat az lett a megoldas, hogy viruskersot kikapcsoltam, feltelepitettem a programot, szepen updateltem, mikor minden kesz volt, visszakapcsoltam a viruskeresot, es akkor mar nem akasztotta meg, es lehetett jatszani.. A kov. updatenel biztos megint gond lesz, akkor valoszinuleg megint jon a kikapcs, update, bekapcs jatek..
    Megvalami.. CCleanerrel tisztogatom a gepem.. Van egy olyan funkcioja, hogy atnezi a rendszert, es a hibas rendszerleiro fileokat torli.. Nos egyik nap futtattam, torolgettem ezt-azt, aztan mint kiderult, a Warrock egyik a mukodeshez szukseges file-at is hibasnak ertekeli.. Nos telepithettem ujra....
  • Misi az ezredes
    #1506
    Nekem nem sikerült eddig sem továbbra sem esetleg PÜ-be leírod mi a konkrét lépéssorozat amivel meg tudnám oldani a problémám? Ugyan az van ami neked. csak nekem 99%-nál áll meg.
  • mohamed
    #1505
    még mindig annyi csaló szarházi van?
  • WNW
    #1504
    Modositas.. Kiprobaltam, hogy kikapcsolom a virus keresot, igy updatelt.. Eljen..
  • WNW
    #1503
    Szuper.. Felraktam ujra sok ido utan, erre 99%-nal megall az update... 2x ujratelepitettem, ugyan az...
  • Jojozef
    #1502
    Akinek problémája van a játékkal, az ezt próbálja meg feltenni:
    http://gamedaily.newaol.com/pub/War_Rock_20100401_BigDownload.exe

    Egyébként rég játszottam, és barátokat keresek, PM: [email protected]
  • Misi az ezredes
    #1501
    Hm.. érdekes. Nálam bátyám gépén és a másik 3 itthoni gépen sem megy. mindegyiknél más más helyen de állandó a megállás.
  • Dj Furry
    #1500
    Most tettem ujra a páromnak a War Rockot , és neki a telepítésnél mikor letölti azt a 14 okosságot már ott megállt.. Nos én kicseréltem neki a hálókarit és azóta megy neki... | Nekem meg most van valami baj a hack shieldnél negyedénél megáll és semmi kilép.. | [ És nem hackelek ]
  • Misi az ezredes
    #1499
    Fél éve megy ez kb, én is próbáltam. kb 1 hónapon át leveleztem a supportal de leszarják...
  • pheaton
    #1498
    Segitséget kérnék. Ujra szeretném kezdeni a játékot de az elsö inditás elötti update 14% -nál megáll. Van valami modja,a manuális update-nek? Vgay valami egyébb ötlet? Köszi elöre is.
  • Misi az ezredes
    #1497
    Igen mindannyiszor ugyan az, de nem érdekel ha ezt nem tudták megcsinálni akkor nem is várok többet a játéktól.
  • Dj Furry
    #1496
    Próbáltad többször is feltenni?
  • Misi az ezredes
    #1495
    Sziasztok, a WarRockot elindítottam leokéztam az updatert erre bejön egy blak ahol tölt valamit, 46%-nál megáll valakinek van ötlete mi lehet a probléma?

    Valaki tudna segíteni?
  • KMKM
    #1494
    SZiasztok nekem kéne KSSN kód a koreai warrock regisztrációhoz valaki tudna segíteni hogy tudnék szerezn??
  • szatomi30
    #1493
    Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy amikor elindítom a játékot akkor bejön egy fekete képernyő ott a homokóra és 2-3 másodperc múlva kilép. Mi lehet a gond? A gépigénnyel biztos nincs mert 2 gb RAM 512 gb merevlemez, 512mb videokártya 2.64 ghz DUO processzor. Előre is köszönöm!