115
Peter Jackson\'s King Kong
  • bcrics
    #115
    Hello, Játszik ezzel még vki, a Gamers editionnal (+HdPack) vki tolja?
    Magyarítás felmegy rá?
  • Seth
    #114
    41 fejezet van benne, de nem igazán lehet pályákról beszélni,mert egybefolynak. Van amelyik csak 5 perces
  • Achmed927
    #113
    Hali.
    Az a kérdésem lenne, hogy a játék mennyi pályából áll ? Csak ennyit kérdeznék. Köszönöm.

    Üdv
  • diler01
    #112
    sziasztok tudvalaki segiteni eben nekem:a peter jackson's king kong játékal amikor elinditom ez jelenik meg start force error.köszi.
  • Sliderx
    #111
    Én abban nem lennék olyan biztos. XD
  • Seth
    #110
    3 hónap alatt talán már sikerült neki XD
  • Sliderx
    #109
    Huhh, hát már nem most játszottam vele, vannak játékok amikben megvan, hogy milyen gyorsan kell nyomni, lehet ennél is az volt???
  • danko86
    #108
    csáztok látom mien régen irtatok utoljára,,de remélem kapok választ: elakadtam amikor 1. vagyok kong-al és megkell ölni a nagydenevért--az emgis van,,csak azt a fránya követ hogykell lemozditani a fakapu elől??..montákmár h. kattintgatni kell én kattintok mint állat..de 1 bizonyos pontnál megállok a felemelésénél és utána viszaengedi,,akkor mitkellmegnyomni hogy leis dobja??(PC)
  • Csataiii
    #107
    Üdv!

    Joypadot benyomatom, elinditom a játékot és forog körbekörbe a kép egérrel nem lehet megállitani. Ezt hogy lehet kiküszöbölni?
  • PhantomAss
    #106
    hali
    mikor elindítom a játékot, a szereplők nagyon gyorsan mozognak, és mindíg meghalok
    ez vmi bug?
  • Kongy
    #105
    START és utána SAVE
  • Kongy
    #104
    PC escape és mentés,gondolom PS2-n strat és save...
  • félix1995
    #103
    hellosztok hogy lehet menteni játék közben??
  • Örm
    #102
    Hello!
    Overall score-t hogy lehet szerezni? Már túl vagyok a játék felén és még mindig nincs ilyen pontom. Kösz a segítséget!
  • lafi19
    #101
    Hello megvan valakinek a king kong magyar nyelvi fájlai?
    Egyáltalán magyarul jött ki?
  • Örm
    #100
    Amikor Konggal verekszem a két T-Rexel mit kell nyomni, hogy kitépje a szájukat? Mert össze vissza ütüm őket és vagy én halok meg vagy a csaj.
  • Örm
    #99
    Kösz!
  • Petyus_
    #98
    A vízesés mellett van egy ablak, azon dobd be az égő dárdát.
  • Örm
    #97
    Kösz a segítséget átjutottam! Most meg elakadtam ott, hogy ki kéne nyitni egy ajtót, de nincs hozzá kar. Ahol a kar van ott fel kéne gyujtani a bozótot, de nincs tűzem. Mielőtt bejöttem ott volt tűz, de azt nem tudom idehozni mert egy vízesés mindig eloltja. Tudnál még itt segíteni? Enyit az össze pályával nem szívtam mint ezzel az egyel. Kösz!
  • Petyus_
    #96
    Így van.
  • Örm
    #95
    Tehát akkor nem kell átmenni a hídon amin a barlangba vezet?
  • Petyus_
    #94
    Akkor rossz helyen vagy. Ott vannak a palánkhíd alatt valahol...
  • Örm
    #93
    Csak a hangjukat hallom, de nem látom őket.
  • Petyus_
    #92
    De látod, ahogy Hayes-éket támadják? Ha csak lövöd az állatokat, akkor rossz helyen vagy...
  • Örm
    #91
    Kösz! A gondom az az, hogy amikor átmegyek a hídon elérek egy nagyobb teremhez it a távcsövessel elkezdem lőni a denevéreket és a hernyókat, de mégis mindig meghalnak.
  • Petyus_
    #90
    Sniperrel kell lelődözni a repülő denevérdinókat. Utána átszaladsz a palánkon, és amikor látod lenn Carlt és Hayest, ne menj tovább a kis barlangba, hanem maradj ott, és lődd le a skorpiókat, ami rájuk támad! Tehát nem kell továbbmenni, hanem amikor hallod a hangjukat, ott lesznek alattad. Remélem tényleg ez a gond, ezzel én is szívtam. =)
  • Örm
    #89
    Hello!
    A MILLIPEDES pályán elakadtam. Valaki letudná ezt nekem fordítani mert én németül tudok.
    "Keep running, past the wooden bridge to your right. Take shelter
    in the room from the flying dinosaurs that guard the bridge and shoot them through the window. Carefully cross the walking boards of the bridge to the other side after you’ve defeated them all. Just before you reach the other side you can find another crate, switch your sniper rifle for the new one inside that crate. Stay on this platform and look down, where you can see Carl en Hayes. A lot of crabs will appear, keep them away from your friends until they finally continue. Then walk across the last board and follow the winding tunnel to a larger cave."
    Kösz a segítséget!
  • Örm
    #88
    Hello!
    Szerintem még nem kell lemennem. Közvetlenül a pálya legelején vagyok. Felveszem a municiót a távcsöveshez, és utána át kell menni egy fahídon ami egy barlangba megy aminek a végén egy nagy terem van egy ajtóval. A két fickó meg kiabál, hogy fedezzem őket amíg kinyitják a kaput. A problémám ott kezdődik, hogy nem tudom, hogy hol vannak. Hiába levöm az ellent mégis állandóan meghalnak.
  • dinomano
    #87
    Hmmm..nagyjabol kedzem sejteni, h. merre lehetsz... A hosszunyaku dinos résznél vagy a magaslat környékén..azt nem tudom, hgy most jön-e az a rész, ahol le kell menned a dinók közé; és bozotokat gujtogatni... az eleg kemeny rész... :-P
  • Örm
    #86
    Távcsöves puskám már régebb óta van. Ott vagyok amikor a völgyben hosszúnyakú dinoszauroszok vonulnak és az egyik oldalon végig kell menni egy peremen utána egy fa pallón ott tudok felvenni távcsövest, utána átkell menni egy fapallón, de itt már a többiek kiabálnak, hogy segítsek. Egyébként a pálya neve Millipedes.
  • dinomano
    #85
    segitenék ha tudnék; de nem tudom hogy melyik résznél vagy...régen jatszottam+eleve "chapter"-free a game; tehat nekem (föleg igy, hogy régen toltam), emlekeimben összefolyik a game egy nagy masszába... Egy rész maradt meg, ahol "backtrack-elni" kell egy fáklyáért, hogy be tudjuk gyujtani a bozotot... Hopp, beugrott vmi..Nem ott vagy, ahol elöször kapsz tavcsövest? Ott ne "siman" lődözz; hanem tavcsövel (joval könnyebb)
  • Örm
    #84
    Annál a résznél vagyok amikor dinoszauroszok mennek alattam, és nekem egy fahídon kell átmennem egy barlangba aminek a végén van egy nagyobb terem. Itt van egy pár repülő dinó, és féreg. A két fickónak kellene segítenem amíg kinyitják a kaput, de állandóan meghalnak. A lépcső tetejéről lövöm az ellent, de mindig meghalnak. Már két napja szívok ennél a résznél. Ha valaki tud segítsen! Kösz!
  • dinomano
    #83
    Nem tudom melyik részen vagy, de szerintem a game adja magat, ha jol emlekszem, egy elakados rész volt, ahol godolkodtam hogy mit kell csin., és rohangaltam össze-vissza... De kb. fél orat fogott meg az a rész... adja magat a jatek...
  • Örm
    #82
    Hello!
    A Millipedes nevű pályán amikor átmegyek egy fahídon és egy párkányról kell a két fickó fedezni ott mit kell csinálni? Táncsöves puskával lövöm a denevéreket és a hernyókat, de mégis meghalank. Az embereket meg nem látom.
  • Kongy
    #81
    Kell a fenét menekülni előle! Nyomj a fejébe 1 sorozatot,amikor már túl közel van hátrálj és megint nyomj a fejébe 1 sorozatot! Kit érdekel hogy kifogy a tár,mert úgyis találsz a következő pályán. Addig kell szórakozni a rexxel amíg Carl oda nem kiabál hozzád:Jack,this way,the door is open! És NE te tekerd a kaput Örm! Azt majd elvégzi Hayes és Carl!
  • Kongy
    #80
    Kell a fenét menekülni előle! Nyomj a fejébe 1 sorozatot,amikor már túl közel van hátrálj és megint nyomj a fejébe 1 sorozatot! Kit érdekel hogy kifogy a tár,mert úgyis találsz a következő pályán. Addig kell szórakozni a rexxel amíg Carl oda nem kiabál hozzád:Jack,this way,trhe door is open!
  • dinomano
    #79
    régen toltam, de ha jol emlekszem: Menekülni kell, ill. elcsalni a T-rexet a cimbiktöl, akik felnyitjak az ajtot...eleg idegesitö rész; folyamatosan forogj, és menekülj elöle..egy darabig feltartja a dögöt a középen levö rom; de nem sokaig...a szajaba nyomass "áldást" a szájába; a tarsaid pedig orditanak ha mehetsz, nyitva a kapu...
  • Örm
    #78
    Hello!
    Annál a résznél anikor a T-Rex elől kell menekülni mit kell csinálni? Engem mindig akkor amikor a kaput tekerem megöl. Kösz a segítséget!
  • Seth
    #77
    bagoly mondja verébnek
  • Tekken5
    #76
    Az, de inkább ne offoljunk :D