19
  • aaaaa
    #1
    Mindjárt megsiratom őket... Az ilyen cégek veztőit és alkalmazottait kellene inkább bezárni emberiség elleni bűnökért, lehetőleg életfogytig :)
  • ThomasTheKoRner
    #2
    Hát igen..most hogy már a TTH korszakát éljük,elmehetnek a gagyijukkal a fenébe... :D
  • Enkil
    #3
    szarabbá teni müvészi alkotásokat hogy akkor majd elmegy a kedvük, ilyenre én is gondoltam de nem lenne gyomrom ilyen szemét dolgot véghez vinni
    nagy fasz lehetet aki ebben a főgóré volt
  • assdf
    #4
    Mi az hogy életfogytig? Nehogymá' az én pénzem éljenek vmelyik aranyozott rácsú hipermodern börtönben (láttam amikor az egyik mélyen tisztelt bankigazgató (akit sikkasztás miatt csuktak be)költözött ki a börtönből plazmatévét meg hasonlókat cipeltek ki a cellájából...)
    Szépen tereljék be a riaa és tsai cégek embereit egy szép nagy stadionba.
    Aztán agyonlőni mindet
  • bld
    #5
    bezzeg ha te buknál ezen dollármilliókat....
    szánalmasok vagytok, ők legalább megpróbálták a lehetetlent: )))
  • Athlon64
    #6
    ááá :)
    ez tök gáz :)
    a baromarcuak ilyen gagyival probálkoznak?! :)
    komolyan mondom ezek tök hülyék
  • Béla bácsi
    #7
    Évi 1,6 millió dolcsit tapsoltak el ilyen marhaságra, komolyan mondom, nem tudom sírjak vagy nevessek. Úgy látszik, adi odafenn van, az már mind hülye.
  • Béla bácsi
    #8
    Nem, negyedévi, az úgy még szebb.
  • h4x0r
    #9
    Valahogy éreztem, hogy ez jó nap lesz... :)
  • HappyBoy
    #10
    Mi a bánatos fene került 1.6M USD$ -ba negyed év alatt? Az, hogy HEMIS számokat másolgatnak fel? Szerintem pénzmosó volt. :DD
  • aaaaa
    #11
    Nem nevezném bukásnak. Másoknak is néha roszzabul megy a bolt, mert pl. elveri a jég a termést, mégsem perelik a Jóistent...
    Csak a kiadók sírnak minden kis fillérért fennhangon, közben pedig messze nem megy olyan rosszul a boltjuk, mint ahogy előadják. És azokat az embereket akik DOLGOZNAK is a pénzért,( nem csak a markukat tartják a jogdíjakért), sokkal ritkábban halljuk panaszkodni.
  • Tetsuo
    #12
    Ez egy übernagybiznic übernagy bevétellel. Az 1,6 milla az semmi.. a többi számhoz képest, de most mekszívták! Hiszen felgyorsították a P2P fejlődést, a fszklapok! Hehe.

    Az Overpeert ugyanúgy nyomták pénzzel a kiadók, mint pl az ASVAt.
  • Emmegki
    #13
    Kit érdekel a TTH ha sima fake számokkal nyomnak teli egy P2P hálózatot. És zavaróan sok névvel és nagy mennyiségben, mint anno a WinMX-en. Mondjuk első ránézésre ki lehetett szűrni, mert minden mp3-nak más volt a hossza és ugyanaz az user osztotta meg mind de iszonyat rondán mutatott.
    Ha ezen a 2 dolgon javítottak volna senki se vette volna észre hogy fake-t tölt.
  • MacrosTheBlack
    #14
    A kiadók - minden igyekezetük ellenére - csak a p2p fejlődését, az evolúciós folyamat felgyorsulását érték el, akaratlanul is elősegítve a jobb és hatékonyabb kliensek, hálózatok megjelenését.
  • MacrosTheBlack
    #15
    Így van, gulágra mindet! :)
  • PLaci #16
    Valószínű, hogy az az 1.6M dolcsi az internet számla volt... Gondolom nem 56kbps-es modemet használtak :D
  • irkab1rka
    #17
    Ki mondta, hogy a srácok csak szart share-eltek? :)
    Megkapták a legjobb minőségben a zenéket, amiket csak kértek.
    Lehet, hogy az 1.6m nagy része nyers DVD-re ment el ;)
  • atlagember
    #18
    Jaj de jó. Ha igaz a hír címe, akkor nincs szükség a szerzői jogvédőkre sem, és nem lesz több per sem a részükről. (Ugye?)
  • Hegyikecske
    #19
    Jól látom? valaki arra költötte a pénzt h a zenéket eltorzítva ossza meg? erre van tőkéjük, de arra h olcsóbban adják a zenéket, arra nincs, érdekes, bár lehet az indokolja h még csak a 3.fullextrás mercire telt neki az 5. helyett