146
Sumo Digital - Megjelenés: 2006. március
  • greg5
    #27
    Tolja már valaki?! Hogy a rákba működik a rendszer a csajhódítós módban, mikor nyilnak meg pontosan az új helyszínek?! Egyszer oké hogy mikor végigmegyek rajta az "alapmódban", de a másik 2-3 mitől függ hogy elérhetővé válik-e?!
  • M@TriX
    #26
    nya, csesszék meg, PCre nem jön áprilisban, hanem csak "valamikor". bazz
  • mila69en
    #25
    beindúlt a hivatalos oldal:)

    kiváncsi leszek erre a játékra hogy vissza e tudja adni azt a hangulatot ami annak idején volt neki....áááá emlékszem mennyit játszottam vele:DD imádtam:)

    látom van is a klasszikusról kép:))))
  • M@TriX
    #24
    és még 1 db új kép...

  • M@TriX
    #23
    út nélkül? szar lehetett ;)
    nekem meg így volt meg...
  • _Atti_
    #22
    ez a modulos verziója...vagy legalábbis nálam azon volt egyszer kölcsön..ilyen kazettaszerű akármin amit a gép hátuljába kellett tenni..mint egy mai hardverkulcs:D nekem c64re a lentebbi volt meg..
  • M@TriX
    #21
    semmi különbség, bár ezen a képen hiányzik az út...
    inkább ez a támpont...


  • _Atti_
    #20
    a nagy klasszikus :

  • M@TriX
    #19
    na megérkeztek az első képek, lerí, hogy árkád lesz, de szerintem ilyen gémekre is szükség van. egy kis csapatás mindenkinek jár ;)




  • M@TriX
    #18
    a bejelentés linkje ott volt, én meg mondjuk csak olyan gémekkel foglalkozok ami PCre is megjelenik ;)
    amúgy PSP, PS2 és PC-re jelenik meg, Xboxra nem (javítom magam)
  • BBird
    #17
    Na csak azért kérdeztem, mert a cikkedben nem volt róla szó, azt hiszem... ;-)
  • M@TriX
    #16
    ööö, továbbra is olvass cikket ;)
    amúgy jah, igérve vagyon, Xbox+PC
  • BBird
    #15
    Most jön a butakérdés (ismét): Lesz PC-re? :-)
  • M@TriX
    #14
    a korábbi részek full árkád gémek voltak, mint mondjuk a crazy taxi.
    de mivel most ez egy vadi új rész ezért most biztosat senki nem tud mondani, de ha könyed árkád gém lesz, szerintem arra is van igény, legalábbis részemről tuti ;)
  • mila69en
    #13
    [eggyik kedvence]
    mióta ps-en megjelent az első rész..

    ja bocs a kis off-ért mindenktől
  • JohnnySmith
    #12
    De jól ellehet vele szórakozni :))) Legalábbis én nagyon eltudok :)
  • mila69en
    #11
    ja ok bár érdekes gt4 mert senem szim. senem árkád sőt inkább árkádosabb de mégis olyan mintha szim. lenne
  • mila69en
    #10
    az már az arkád szintet se üti meg
  • 12346
    #9
    mér, az nfs sorozat nem igazi árkád?
  • JohnnySmith
    #8
    Most akkor ez milyen???
  • JohnnySmith
    #7
    "bár nem mintha a gt4 az lenne..."
    Azért mondtam hogy legalább gt4 szintű....
  • mila69en
    #6
    hát szimulációra ne számíts semmi képp!!!

    bár nem mintha a gt4 az lenne...
  • Kou
    #5
    Ez árkád, igazi árkád, nem olyan mint az nfs sorozat!!!!
    De nem is Burnout féle árkád, ja és ez minden csak nem szar!!!!!!
  • JohnnySmith
    #4
    Arcad szar vagy legalább GT4 színtű irányíthatóság,fizika? Na jó NFS:Porsche szintű még ok. De ugye nem ilyen NFS:U, NFS:MW ?
  • M@TriX
    #3
    hát, ööö ez az Outrun 2006 topikja nem pedig az Outrun 2, ha elolvasod a cikkemet akkor ez ki is derül..., a 2006-osból még tudtommal nem jelentek meg képek...
  • DJ Skyline
    #2
    hy...nem reklám meg semmi ilyesmi,de itt van még pár kép
  • M@TriX
    #1
    Sajna képek nincsnek még, de amit tudunk: 12 darab licencelt Ferrarit találunk majd benne, köztük a legújabb F430-at. A verdákkal 30 szakaszon száguldozhatunk majd Palm Beachen keresztül Cape Wayig. Lesz online multiplayer rész is, ahol több mint hatan mérhetjük össze lóerőinket. A játék lényege továbbra sem lesz bonyolult, a barátnőnkkel egy tetszetős autóba pattanva kell furikázni, lehetőleg az első helyen. Ha jól vezetünk, akkor új pályák és autók lesznek elérhetőek.

    ami eddig kiszivárgott, azt iDe összegereblyéztem ;)