309
ÜberSoldier
  • XenonIceX #1
    Jön az ÜberSoldier
    A CDV bejelentette legújabb FPS-ét az ÜberSoldiert, mely 2006 márciusában jelenik majd meg. A történet a második világháborúba viszi el a játékosokat egy genetikailag módosított katona szerepébe, akit ráadásul a sírból hoztak vissza. Természetfeletti erők és korhű fegyverek jellemzik majd a Burut Creative Team fejlesztésében készülő játékot, melyet gyönyörű grafika és fejlett fizikai motor tesz teljessé.
    PCDOME
  • XenonIceX #2
    Sztem überLOL név
  • Dying Soul
    #3
    RTCW hm
  • Rage47
    #4
    sztem is.
  • Gunner
    #5
    RtCW végén is egy genetikai csúnyasággal kellett megküzdelészni, tán ebben pont vele leszünk :P
  • Pluskast
    #6
    Halkan és csendben megjegyzeném, hogy ez a topik már létezik East Front néven.......
  • Gunner
    #7
    THX Infót
  • OrioN the S
    #8
    Überfasza lesz!
  • forza milan
    #9
    überfasza lenne,ha lenne shot róla...
  • ngcsnet
    #10
    ^^
  • Cvd
    #11
    A RtCW-ben nem a végén volt ilyen hanem menet közben kellett párat elintézni. Plusz nem Übersoldier-nem hívták őket hanem Übersoldat-nak. Habár jelentésre ugyanaz a kettő, csak az egyik tiszta német, a másik meg német-angol keverék szó.
  • tigeroo
    #12
    übersoldier lol.

    vagy supersoldat :p

    eh
  • tigeroo
    #13
    az nem übersoldat volt...

    hanem I. Henrik :o)
  • haxoror
    #14
    Jaj de utáltam azt a harcot a buzi hőkövetős szellemeivel...
  • grebber
    #15
    Topicot tötölni kéne mert már van neki és azt kéne csak átnevezni.
  • XenonIceX #16
    Playware Galéria
  • OrioN the S
    #17
    Überérdekes lesz :/
  • Istencsászár
    #18
    képz
  • Gabe18
    #19
    Demo a Hardwired.hu-n.Igaz orosz nyelvű,de kis segitség van az induláshoz leirva.
    A demo melletti irásból az is kiderül,hogy atomerőművek alatti gépel kevés lesz a játékélmény...
  • ati2002
    #20
    Kipróbáltam, elég jónak tünik elsőre. Kicsit gépigényes, elég nehéz bekonfigurálni, lévén így néz ki a video-beállítási opció:
    , de azért sikerült úgy belőni, hogy menjen rendesen, és még szép is legyen. Volt valami beállítás itt, amitől full diavetítés lett, nem tudom mi lehetett az.
  • ati2002
    #21
    SK képek, frissek, ropogósak.

    És qrva rövid, kb 10 perc alatt vége.
  • Istencsászár
    #22
    szép!, fizika, hang, al?
  • Gabe18
    #23
    Nagyon szuper rongybaba effekt van.Robbanásokra tárgyak-testek odébbrepülnek.
    Hang átlagos szerintem,valami lagymatag aláfestő zene van szerintem teljessen felesleges,de mindegy,nem zavaró.
    Ellenfelek nem rosszak szerintem.Visszahuzódnak,de volt amelyik a füstön át rohamot inditott.Szórják a gránátot rendessen,szóval nem teljessen hülyék.
    Egy dolgot hiányolok.Az pedig a jobbra-ballra kihajlás lehetősége.Egy ilyen játékban szerintem alap lenne,mert igy örökké ki kell lépni a fedezékből,aztán egyből megszórnak.
    Amit nem értek hogy,megy teljessen jó,robbanások,4-5 ellenfél egyszerre,semmi gond.Aztán jön valami új rész és olyan szaggatás kezdődik hogy játszhatatlan lesz az egész még az üres folyosón is.Talán valami memória gondja van ennek,vagy nem tudom.
    De ha ezt javitják (vagy nálam van valami gond,nem tudom),akkor szerintem nagyon jó game lesz.Az elmult időszak messze legbiztatóbb demója szerintem.
  • MrTressy
    #24
    nekem egész jól futott egyedül a géppuskás résznél esett rendesen az fps de ott jöttek vagy 20an szal jogos :)
  • Sgtfathi
    #25
    Megjelent a Demo!
  • McW
    #26
    Megtekintette már valaki? Mijen a demó?
  • grebber
    #27
    Bazz ezt a topicot még nem zárták be.
  • gesa
    #28
    Nálam szintén fut szépen egy darabig, aztán egyszer leesik az FPS 7-8-ra és kész, innentől játszhatatlan.
  • Gabe18
    #29
    Na az szép ha azt nem javitották ki az új demóban sem...

    Mert az újba még épp csak belepillantottam.

    Kisseb csoportosulást feloszlattam,közben elszórtak "pár" dolgot a fiúk...

  • Sgtfathi
    #30
    Full-on: 1024 Minden MAX.+4x élsimitáson nálam is hasonló a helyzet, 70-80Fps -al megy aztán külsö helyszinen leesik 15-25-re.
  • fgm
    #31
    Hát szerintem egy rakás fos a game ! Már csak azé is mert a grafika nagyon szar és ahhoz képest eszi a gépet meg a videokártyát.
    A fegyvereknél is baj van. Pl. az hogy a gépfegyvernél hiába veszek fel lőszert nem adja hozzá a tárhoz, de a pisztolynál igen.
    Remélem a teljes verzsön azé jobb lesz.
  • Kaslerka #32
    Nemtom én nem tapasztaltam, hogy akadna és a fegyverekhez is normálisan hozzáadta a lőszert. és 1280*1024ben minden maxon nagyon szépen megy. AMD 3200+, 1GB RAM, Gainward 6600GT
  • abonyitomz
    #33
    végigvittem a demot , tapasztalataim:
    -Játékélmény jó
    -Grafika kiváló
    -Közepes gépen is tökéletesen fut

    Várom a FULLT
  • Magiszter
    #34
    Kérdés: Csak az a Kék Golyófogó Pajzs van, különlegeség(ek)ként titulálva vagy van valami más is? Mert úgy volt beharangozva hogy töb is lesz. És akkor a demóba már illik legalább 2-3 ilyet bepakolni, mert ebből nem szürtem le sokat.
    Amúgy tetszik a játék, nagy hangulatos. De azért a demónak volt egy ilyen: "Megy és lő, megy és lő" hangulata. De azért még elmegy ha amolyan RTCW szerü története is lesz.
  • Mersant
    #35
    mert a németek MP 40el zúznak, te meg nem olyannal indulsz...más lőszer kell bele ;-)
  • Devergo05
    #36
    Valaki mondja már meg hogy a teljes változatot honnan leeht letölteni?Egyáltalán fent van már a neten?Vagy csak a demo?
  • #37
    Még nincs teljes,ha jól tudom.
  • Magiszter
    #38
    1.) még nem jelent meg a teljes csak egy demó van
    2.) Warezolni PM-ben lehet, ide ne írjatok ilyen illegális dolgokat. (sablon duma)
    3.) a magyar igazság


    Amúgy ez is az a játék amivel minnál töbebt játszom annál jobban tetszik
  • kisfigi
    #39
    Fasza gém értékelést nem took mondani me nincs meg de ha meglenne sem tudnék me az összes fps-t ugyanúgy szeretem...
    :-DDDD
  • Dosia
    #40
    Nem rossz a játék :D az 1elsö pálya annyira nem jött be !Na a gyártelepen ott már van akcio javában:)