309
ÜberSoldier
  • sacy 15
    #309
    Sziasztok! olyan problémám van, hogy amikor Al nasirathban vagyok,van egy olyan rész, amikor nem tudom merre kell menni. Amikor Scout elmegy valahova, akkor valami német csávó forgószeleket lövöldöz rám, és nem tudom, merre kell menni, és meg se tudom ölni. Kérlek segítsetek!
  • Prince23
    #308
    Szia hykao!
    Ennek a résznek nem készítettétek el a magyarítását? mert nem találom sehol, és végig szeretném vinni magyar feliratban. amúgy eredeti, krekkelt állapotú a gamma.
    thx
  • Qwerty4
    #307
    még sehogy se lehet...várjál türelmesen
  • lewus
    #306
    sziasztok nekem a 2-vel van gond starforceval van védve hogy lehet becrackelni
    ezt a védelmet????
  • jaki88
    #305
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy nekem játék közben néha elmegy a hang, nem hallani a fegyvert se a beszédet se az effekteket, szal semmit. Ez miért van, mi a megoldás? Előre is köszi.
  • grebber
    #304
    Übersoldier 2 orosz demó (490MB)
  • Seten
    #303

    Naggyon faxa kis játék.
    Még csak most találtam meg és végig is toltam. Tetszett.
    Jó hangulat, szép grafika és végre nem tűnnek el a hullák meg a vér. :)

  • gergobaby
    #302
    Mi a gépigénye?
  • Qwerty4
    #301
    Ja már én is végigjátszodtam, 12 misszióból áll a játék.
    Hát rövid volt, de jó...ez a 40. játék a sorban amit végigjátszodtam.
    A végén örültem, hogy Maria is feltámadt, szimpatikus csajszi.
  • Qwerty4
    #300
    Mi a helyzet?Senki nem játszik az ÜberSoldieren?Szomorúan tapasztalom hogy nem megy a totyik.
  • Qwerty4
    #299
    bizza, de nem is értem mit kell cheatezni ebbe a játékba, hihetetlen könnyű, normálon játszok, még a bal kezem is egy kicsit zsibbadt még használni sem tudom rendesen, s mégis úgy viszem a játékot mint annak a rendje, tele vannak a küldetések elsősegélycsomaggal(más játékokhoz képest is rengeteg van), itt a normál nehézségi fok megfelel más játékban a könnyűvel, már rég nem láttam ilyen könnyű fps-t
  • mooo
    #298
    helyes
  • Qwerty4
    #297
    nem műxik
  • Qwerty4
    #295
    Jó ez a játék.Most a 3. missziónál tartok, a gyáras rész volt idáig a best.
    Esetleg aki végigjátszodta a játékot megtudja mondani hány misszióbol áll az ÜberSoldier?
  • grebber
    #294
    Az a game vége!
    Csak löni kell sokáig azt kampeca.Ne hagyd magad eltalálni ennyi.Nemkell hozzá különösebb tudás.
  • mikiking
    #293
    segítsetek már , ott járok hogy egy nagy katonát kell leszedni és nem tudom mindig kinyír,hogy kel ? help mi please
  • EmIn3m02
    #292
    köszi
  • mooo
    #291
    Ahova mutat a jel,ott van egy szoba,aminek a tetejére fel tudsz mászni létrával,ott benn van a kulcs.
  • EmIn3m02
    #290
    Kép (102.2 KB)
  • EmIn3m02
    #289
    hell,még a legelején vagyok,de már itt elakadtam nemtom hogy kell innen tovább menni,gondolom vmi kulcs kell..

    <a href=http://iaro.srv.hu/kep/xtend_2006-05-09_12-00-50-84.jpg>Kép (102.2 KB)</a>
  • grebber
    #288
    Végigtoltam tényleg marha rövid volt.

    Ha jobban odagyurtak volna neki sokkal többet ki lehetett volna hozni robbanások fizika frankó volt ezt megspékelhették volna ppu-val + jobban optimalizálják hosszabb lett volna és akkor tényleg egy übergame let volna!
    De így is jó volt!
  • strebacom
    #287
    Asus az alaplap,,no hát akkor"rossz" ember nem lehetsz,az ACE MEGA CODEC-et el kell felejteni, k-lite,ezt használd, nem tudom hogy miért de sok külföldi fórumon is azt irják, hogy az: ACE mindig összeakad valamilyen game-el, ha kell szólj és én szivesen segitek, csak ha tudok.....
  • newc22
    #286
    Okés megcsináltam sikerült elindítanom!!!! Szóval akinek NEM MENT a játék uninstall ACE MEGA CODEC!!! Nálam ez bevált pedig én is valami driver hibára gyanakodtam! Azért köszi a segítséget Asus! Ja és Asus alaplapom van!!! :)
  • strebacom
    #285
    Használsz valamilyen codekpackot, szerintem, driver hiba lesz, próbáld meg a 81.94 drivert az a legstabilabb, vagy milyen alaplapod van???
  • newc22
    #284
    Én is erősen szenvedek az elindítással nálam is crack megvolt aztán fekete képernyőőőőő!!!!
  • newc22
    #283
    HELP!!! Miért van hogy a demoval tudtam játszani? A full game meg lefagy az elején???? SEGÍTSETEK!!!!! Geforce 6600 Gtm van!!!!
  • mooo
    #282
    közepes konfigom van, a FEAR is simán eldöcög.
    Meg azért ez is megy mediumba 1024X768-ba.
    Csak ki kellett kapcsolni pár futó progit és rögtön lett 50-60 fps :)
  • toza #281
    valszinu nem tul jo a konfigod,mert a jatek gyonyoru,a 3d s hangokat ha vissza veszed(de ezt lentebb linkben irjak is..)sokkal jobban fog menni..
  • mooo
    #280
    Nekem a kihajlás hiányzik nagyon.
  • strebacom
    #279
    Jól van na,nem azért mondtam, csak ugy kijött!!!Amúgy jó a game, csak van benne egy-két fura bug(hiba), pl. mikor beszálltam a liftbe egyszerüen leestem az aknába át a lift padlóján, még jó hogy gyakran nyomom a quicksave-et....
  • mooo
    #278
    10 perc után annyi a tapasztalatom,hogy nagyon lassan fut,bár ha lentebb veszem a grafikát türhető,csak csúnya :(
    Az irányítás nem bejövős,bár nem a legrosszabb,de mivel nincs most más fps játékom valszeg 'kivégzem'
  • mooo
    #277
    Jahh én meg most nézem az időt meg Strebacom szerkesztése felett átsuhantam,szal rájötettek magatoktól is,hogy rájöttem
    Attól függetlenül az első része érzékenyen érintett:nem vagyok kezdő,csakazér mert nem jöttem rá elsőre,hogy a "multi" mit takar.Sokszor ugyanis vannak olyan javítások,amik multihoz vannak,azt hittem ez is az.
  • mooo
    #276
    Hahó vakok vagytok?!?!!?!? #273 ..................
  • strebacom
    #275
    No nem mondod, hogy ennyire kezdö vagy: a multi fixed files-t letöltöd, kicsomagolod és már is megvan az exe fájl amivel felülirod az eredetit(csúnyaszóval:CRACK-eled), és ennyi!!
    Szerkesztve:Töröm magam, most meg rájött az ember magától....Hát...Hát...
  • grebber
    #274
    Necsináld már! Az a crack!!!!!!!

    Ubersoldier v1.0 [MULTI] Fixed Files
  • mooo
    #273
    Ahh nem szóltam,azt hittem multihoz valami fájlok,közbe meg az a crack
  • mooo
    #272
    Természetesen,de cracket akkor sem látok:link.
  • strebacom
    #271
    A gamecopy-n már hogy ne lenne, remélem nem az "Ü" betünél nézted hanem az "U"-nél........Gamecopy...
  • mooo
    #270
    Hali!Letöltöttem a játékot(torrent).Elolvastam a readme-t és amikor arra pontra jutottam,hogy:"4. Copy over the cracked content from the /Crack/ directory to your
    installation directory." rájöttem,hogy nem fog menni,mivel nincs crack könyvtár :\
    Gamecopyworld-ön nincs,néztem még egy-két helyen hasonló eredménnyel.Valaki nem tudná felrakni valahova,vagy linkelni ahol fenn van?THX előre is!
  • grebber
    #269
    Complex pályától még mennyi a vége kb?