2614

TrackMania Nations (Forever)


TrackMania Forever FAQ
  • nearo
    #2614
    dehogyis, már majdnem fél másodperccel előttem járnak :D a plastosex és hellcat féle 21,89 a legjobb a hagyományos útvonalon :) TMX
  • MerlinW
    #2613
    A legit rekord még mindig a tied :)
  • nearo
    #2612
    bump :D
    tavaly nyáron megdőlt ez a 14 éve fennálló rekord :D
  • balukah
    #2611
    Sziasztok, egy nagyob sürgős vagy fontos kérdésem lenne. Egy kis gondom lenne a Foreveres accountommal. Haveromékat tegnap hoztam a játékra és ők tudtak Megyét is választani a "Countries" választásánál. Én nekem ez nem volt beállítva. Mivel már rég regisztráltam. Most hogy be akarom állítani az adatok mentésénél kijön:"Figyelem a garast csak akkor költheted el ha érvényesíted a hozzáférést. Add meg az online kulcs utolsó három karakterét a hozzáférés érvényesítéséhez! És nem menti el hiszen nekem nincs semmi féle kulcsom, nem tudom mit kell beírni! Azt tudom hogy regisztrációkor ad egyet. De az nekem nincs meg. Valami ötlet?
  • Aquir
    #2610
    a nations/utolsót akkoriban nem csináltam meg, most visszatelepítettem de újra meg csináltam aranyra/nadeora a pályákat (ezeket miért nem menti el, mint a steam sync ha már külön trackmaniás account is kell a játékhoz? :) Most van xbox360 kontrollerem, szerintem ezért is volt könnyebb az utolsó, de elég intenz nyomni 60 percig
    My Documentsből most már lementettem az eredményeket
  • nearo
    #2609
    Egy kis e-pénisz növelés következik:
    Megcsináltam az összes pályát author medal-al :D
    Azért az utolsó 60 körös pálya majdnem kicsinált... néhány körrel a vége előtt még több, mint fél perc előnyöm volt, aztán hibáztam két olyat, hogy a végére 4 sec-re apadt az előnyöm... de meglett :D

    Köszönöm a Korpiklaani-nak, hogy megírták a Korven Kuningas című számukat, hogy hallgathassam "vezetés" közben:

    (ez nekem 22 perces verzióban van meg, két és félszer ment végig... igen, kb az ötödik perctől végig ugyanaz ismétlődik^^)
  • Steel Painter
    #2608
    http://www.youtube.com/watch?v=Iby4Pv7p9eM
  • Aquir
    #2607
    wut
  • vajo
    #2606
  • szapor
    #2605
    most már jó nekem is álelúúúja... :D
  • jhetedikj
    #2604
    Nekem meg most is jó :D
  • szapor
    #2603
    Nekem most se működik... :S
  • jhetedikj
    #2602
    Most már megy, de délután nekem se volt jó.
  • Mikiller
    #2601
    Heló!
    Be tudtok jelentkezni online-ra?
    Nekem nem megy most.
  • Aquir
    #2600
    én azt vettem fel amiket random kipróbáltam és tetszik. Bár mostanában nem nagyon indítom el. Van olyan amik szigetesek és gyorsak. Van olyan is amit 1 óra vagy több idő alatt lehet csak megcsinálni, és puzzle-ként kell rájönni merre tovább a pályán. Meg a többi. Szóval van sokféle.
  • jhetedikj
    #2599
    Ti melyik szerveren versenyeztek?

    Én leginkább a Freezone Sws ||Easy Nascar Fun szerveren vagyok megtalálható.
  • jhetedikj
    #2598
    Lassan de haladok előre: 447921
  • [HUN]FaTaL
    #2597
    Vagy egy éve nem játszottam úgyhogy biztos jó hátul vagyok. :D
  • jhetedikj
    #2596
    Csak kíváncsi vagyok hogy álltok. :P
  • MerlinW
    #2595
    Most éppen 77.067, de voltam már a top 2000-ben is. Miért kérded?
  • jhetedikj
    #2594
    672953. vagyok a világranglistán. Ti?
  • jhetedikj
    #2593
    Hát nem, mert valami pontokat adnak minden kör végén és alapján választja ki a nyertest, de köszi lassan mostmár rájövök magamtól is. :)
  • Aquir
    #2592
    nemtom biztos kapsz valami kupát:)
  • jhetedikj
    #2591
    Na mi van már, baszki nincs itt senki? :D
  • jhetedikj
    #2590
    ezek a kupás versenyek hogyan vannak?
  • Dj Toto
    #2589
    Hy. Lenne egy olyan problémám ,hogy nem indul a játék mert tölt és nem történik semmi, a háttérben viszont fut de semmi nem történik, (driverek frissek mindent probáltam már) :/ Előre is köszi a választ!
  • whiskeyman
    #2588
    akkor 13 volt, most persze 18-19 körül lehet
  • [HUN]FaTaL
    #2587
    Kajczy olyan fiatal?:O Pedig valahogy idősebbnek tűnt, igaz én 2008ban játszottam a játékkal. :D
  • whiskeyman
    #2586
    emlékszem akkor egy 13 éves pécsi kissrác volt a világelső, de most is tolja még - Kajczy a nickje
  • whiskeyman
    #2585
    természetesen whiskey volt és most is az nickem
  • whiskeyman
    #2584
    igen, akkor kapsz, jó sokat :D
  • nearo
    #2583
    Én is akörül toltam intenzívebben, főleg hunstars szerveren (ha jól emlékszek ez volt a neve - tele volt nadeo pályákkal). Már nem emlékszek hányadik voltam ranglistán, de legjobb 100 magyarban tuti bent voltam. Milyen néven játszottál? Hátha emlékszek :)
  • jhetedikj
    #2582
    én 1529022. vagyok most, de jövök fel mint a talajvíz :D

    amúgy csak akkor kapok pontot ha olyat előzök meg aki előttem van a ranglistán?
  • whiskeyman
    #2581
    hát én is így kezdtem :)
    amikor el kezdtem játszani vele, 2005-ben, akkor voltam 178. a világranglistán, a magyarok között, pedig a 6.
    aztán sok évnyi kihagyás után ismét játszok vele, most kb a 31000. vagyok
  • jhetedikj
    #2580
    bakker szinte mindig az utolsó helyek egyikén végzek :D
  • whiskeyman
    #2579
    naná
  • jhetedikj
    #2578
    Cső!

    Játszik még valaki ezzel a játékkal?
  • [HUN]FaTaL
    #2577
    Például a beállításokban.
  • RYO21
    #2576
    Üdv!

    Az iránytást be lehet valahol állítani? Gamepaddel szeretnék játszani, és 2 gombot szeretnék felcserélni rajta.
  • Aquir
    #2575
    még mindig jó :)