542
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!

SG.hu Discord
  • Pheel
    #142
    1: nem vagy kitiltva
    2: pont olyan téma természetesen nincs. Ez olyan, mint hogy ha van ABC topik, akkor nem kell minden betűnek A-tól Z-ig külön téma. A bezárt témád utolsó bejegyzése a keresőt linkeli, abban megtalálod a megfelelő témát.
    3: tényleg nem keresel
  • Shiwo
    #141
    hát mondjuk 1 kérdésnek nem kellene külön topic, hanem vannak általános programozásos topicok (c++ -hoz is, hol felteheted a kérdésedet)

  • kovacszozo
    #140
    Engem kitiltott Pheel de nem tudom miert? Letrehoztam egy temat, de olyat nem talaltam , miert mondja azt hogy nem keresek. Hallam mutassa meg azt a temat ami ez en kerdesemmel foglalkozik!
  • Pheel
    #139
    Nem.
  • Vardar
    #138
    Ezt a topicot nem kellene törölni? Kicsit idejét múlt.
  • Vardar
    #137
    A VCatch kilett szedve a letöltések közül?
  • medog
    #136
    köszi szépen!
  • SHADOWEYES7
    #135
    Kész.
  • medog
    #134
    hello!lécci ezt a bannerképet :

    tegyétek be ebbe a topicba : EBBE A TOPICBA lágszives. kösszi elölre is
  • Pheel
    #133
    Done.
  • Benc16
    #132
    Kérem törölni, ezt a hozzászólást. Kösz! :)
  • Pheel
    #131
    Elérhetőségünk
    SG.hu Kiadói Kft
    6001 Kecskemét, Pf. 588.
    Tel: 76/575-023
    Fax: 76/575-024
    E-mail: [email protected]

    Impresszum
  • Vardar
    #130
    Akkor, hogy lehetne a VCatchet leszedni?
  • Pheel
    #129
    Az SG által kínált letöltésekhez SEMMI köze a moderátoroknak.
  • teologin
    #128
    Tisztelt moderátorok, azt szeretném kérdezni, hogy az önök oldaláról letöltött programok, pl CyberLinkPowerCinema 3, továbbra is shareware marad?
  • Pheel
    #127
    Ajánlom figyelmedbe a keresőt. Ha az nem mutat ilyet, akkor igen.
  • Kaptár
    #126
    Tisztelt moderátorok!
    Azt szeretném megkérdezni hogy a felhasználói programok részben létrehozhatok e egy ilyen témát:Letöltésvezérlők
  • Vardar
    #125
    Kicsit pontosítva:
    A Multi Virus Cleaner 2007, a Bitdefender v10, a Windows Defender, és a Spyware Terminator is adware-nek nevezte. Letörlése után 2 héttel még mindig voltak maradványai.
  • bmate0007
    #124
    Üdv.

    Csak azt szeretném elmondani, hogy a letöltéseknél található egy VCatch nevezetű vírusirtó program. És már többen is jelezték, hogy ez a fájl bizony vírusokat tartalmaz. Szóval csak azt kérem mindenki nevében, hogy ezt a fájlt vegyék ki a letöltésekből.

    Előre is köszönöm:Máté
  • Benc16
    #123
    az előző 2 hsz, hez kérve, szeretném a topickban még, ha snake01 -et ius meglátogatnátok, állandóan ahova megyek vagy ami van elkezd lekáromkodni, lebénázni, meg minden, örülnék ha egy bannt kapna emrt már nagyon idegesít, próbáltam kibékülni de nem sikerült!

    előre is köszönöm!
  • VRSDM
    #122
    A topicomat elátkozták. Most meg egy reklámozó.

    Köszönöm.
  • VRSDM
    #121
    Tisztelt moderátorok!

    Többszöri gondok után írok. Photoshop Munkák témában, dzsuvajoe felhasználó sokadszorra személyeskedik. Két hetente benéz a témába, és , többszöri figyelmeztetésre sem hagyta abba a rossz szokásáthogy leszid minden munkát, ellenben nem alkot, tanácsot sem ad. Csak szidalmaz mindenkit. (mégegy mai példa)

    Mikor szóltunk neki (
    példa1, példa2) áttért személyeskedésbe.

    A topikban többeket zavar. Kérem cselekedjetek mihamarabb az általatok jónak látott szinten.

    Köszöntem.
  • Apocalipto
    #120
    Üdw ismét!

    Itt az 552-es hozzászólásomat töröljétek, köszi!
  • Apocalipto
    #119
    Helló Ebben a topikbana #15513-as hozzászólást nem kéne törölni? Sztem pénzért hirdet vmit....
  • medog
    #118
    de nem kérek a bannerműhelyben mert nemtudom leírni h mien legyen, és szerintem ez a képen láccik inkább hogy mit tud a program.
  • Pheel
    #117
    106, 109
  • medog
    #116
    Miért nem teszitek be?
  • medog
    #115
    (bannerként) plz
  • medog
    #114
    LÉGYSZIVES tegyétek be ebbe a fórumba a #108 as hozzászolásomba beszúrt képet betenni. plz lécci.
  • barret
    #113

    Pls egy moderator nezzen be ebbe a forumba... mukodo ps2 emulator.#3313 kicsit durva...
  • Aspyrin
    #112
    Nem értem ez a topik miért nincs még zárolva 11:50 óta
  • medog
    #111
    lécci, tedd ki a #108 as hozzászolásomba linkelt képet abba a topikba amit leírtam lécci. csak ez a képen láccik valamennyire hogy pl mit tud a progi. plz kösszi.
  • medog
    #110
    annyira rossz? XD ok.
  • Pheel
    #109
    Inkább kérj egyet a bannerműhelyben.
  • medog
    #108



    ezt a képet szeretném ebbe a topikba

    kösszi elörre is.
  • medog
    #107
    ő ne. nemsokára csinálok egy másik képet :D ez télleg csúnya :D
  • Pheel
    #106
    Mármint hova is?
    Mármint biztosan ilyen csúnya képet?
  • medog
    #105
    mármint bannerként :D
  • medog
    #104
    hello!


    ezt a képet szeretném ebbe a topikba. kösszi előrre is.
  • Met
    #103
    hm