74
Avagy akkor már nagy a baj, ha meghatározzák mit szabad és mit nem szabad leírni. Tiszta diktatúra!
  • Punker
    #74
    SG-n mindig is diktatúra volt és az is lesz, ha nem tetszik lehet menni máshova!
  • Akos 001
    #73
    a "sok buzi állatvédő.."-ért, szerintem is....
  • laliking
    #72
    Ezaz. Nyissuk Lázadás topikot nagybetűkkel! Szavazzuk le a Modikat! Tiltsuk ki a fórumról a sok köcsög buzi cigányt aki fikázza más topikját még mielőtt belenézne a sajátjába!És ezek után hívják ezt fórumnak, ilyen xar közösséggel. Miért van az hogy ha egy értelmes ember regel it hogy megkérdezzen valami-segítséget kérjen rögtön leújregezik lámázzák stb? Miért van az hogy ezek kapnak büntit ahelyett hogy a fikagépek kapnának? A modik miért élnek vissza "hatalmukkal?" Missunk egy olyan topikot (amit persze rögtön törölni fognak és örökbant adnak mindenkinek aki csak bele is néz hogy LÁZADÁS! mindenki aki egyetért vele. beítja hogy támogatja. 100ilyen hsznél. leszavazottnak nyilvánítunk ki minden olyan modot akik nem szimpatikusak. Talán ez lenne a megoldás. Az egész sg vezetőséget lecserélni, éd rendet tenni. Bocs ha nagyon hülyeséget írtam de így gondolom.

    A petárdázásról meg csak annyit mondok mint amit már nagyon sokan mondtak hogy attol még hogy bezárnak egy pirotech topikot nem lesz kevesebb a petárda! A gyerekek nem itt ismerik meg a fórumon hogy mi az hanem az utcán.
  • Láma!
    #71
  • SoDI---
    #70
    Szólasszabadságról van szó.

    Zárjuk be az Indexet, mert leírták, hogy hol lehet petárdát vásárolni?
  • Vlala #69
    Zárjuk be a kutyát, mert néhány maaarha nem bírja kitenni az indexet.
  • Vlala #68
    Legyetek szívesek a petárdákat a petárdázás topicban durrantgatni. Nem tudom, feltűnt-e rajtam kívül valakinek, de ez nem az a topic, itt a szólásszabadság határait keressük.
    Az értelmes fórumozás nevében köszönöm.
  • SoDI---
    #67
    Zárjuk be az Indexet, mert néhány idióta nem bírja megkötni a kutyáját?
  • SoDI---
    #66
    Már bocs, de HÜLYE!!!!!

    Az Index cikkben is leírják, hogy lehet venni!
  • Láma!
    #65
    pontosan erröl szol
  • Calver
    #64
    sztem ez csöppet bonyolultabb mint h ne kattintson rá, mert attól sok gyökér megteheti, és hoppá, olvassa benne hogy jajjdejó, itt meg ott tudok petárdát venni. javítson ki valaki ha tévedek, de imho "ÁLLATVÉDŐK A PETÁRDÁZÓK ELLEN!" pont erről szól - nehezítsük már meg pár - legalábbis számomra - nem túl kedves illetőnek hogy ehhez a szeméthez hozzájussanak - és ezzel én maximálisan egyet tudok érteni.
  • Calver
    #63
    hja, valahogy úgy, bár sztem ez határozottan a ritkábban fordult elő...
  • SoDI---
    #62
    Legyen szabad a szólás.
    Ha valakit zavar a petárdázásról szóló társalgás, az ne kattintson rá.
  • SoDI---
    #61
    ez a "le az állatvédő cenzorokkal" topik :D
  • trident
    #60
    A szólászabadság nem jelenti azt hogy bármit lehet.
    Mindenki a jogait szereti hangsúlyozni, a köteleztségeit meg elfeledi.
    A egyén szabadsága addig terjed, ahol a másiké kezdődik.

    Sok okosságot lehetne írni és okoskodni is lehetne, de nem erre van szükség.
    Csak elgondolkodni.
  • Vlala #59
    vagy megnevelte őket.
    Nem is erről van szó (ezt nem itt folytatom, ez nem a petárdázós topic.)
  • Mike at home
    #58
    mindenütt meg van szabva, max te eddig nem futottál bele
  • Calver
    #57
    látom neked az egyetértés fogalma mint olyan baromi ismeretlen és felfoghatatlan. nem akarod véghezvinni amiről itt pofáztatok és véglegesen elhúzni innen a fenébe?
  • Vlala #56
    én sem értek egyet azzal, ami az ötös hozzászólásban van, de azért az anyázást kihagytam volna. Ne menjetek le a szintjére :)
  • Calver
    #55
    hát hagyják itt, az SG mindig is kivetette magából a gyökereket...
  • Calver
    #54
    gratulálok, szép hozzászólás. anyád hogy nem vert agyon amikor rájött hogy egy korcsot szült? gyökér.
  • Taranov
    #53
    Ne is nektek, hülyegyerekeknek, akik izgulnak a puffogástól.
  • Vlala #52
    a fenébe, már lejárt a szerkesztési időm. Pedig tényleg.
  • Kaszi46
    #51
    lemaradt a hozzászólásod végéről a mikmik-makmak:)
  • Vlala #50
    Én már komolyan nem értem a logikáját néhány "ember"nek.
    Leírja a véleményét, mert meg akar győzni, és mögéírja, hogy majom vagyok. De ha belenézek egy tükörbe, akkor látom, hogy nem vagyok majom, tehát vagy tévedett az illető, vagy hazudott, de mindkét esetben agyonüti az érvét is. Majom nélkül lehet, hogy elhittem volna, amit leír...
  • Vlala #49
    sejtettem, hogy innen fúj a szél.
    De a petárdázásról is, mint mindenről, lehet értelmesen, egymás között, anyák és állatfajták bemountolása nélkül is beszélni. :)
  • smici
    #48
    akkor már..

    Én hiszek a szólásszabadságban, de a petárdázás rossz dolog!

    v.

    A petárdázás rossz dolog, de a szólásszabadság is fontos!
  • Vlala #47
    fejlődünk, még a végén ember lesz belőlem is :)
  • Kaszi46
    #46
    nem gondoltam volna vélala, hogy ezt irom neked valaha! de ez jó volt nagyon:D
  • SoDI---
    #45
    hú, haver, hány éves vagy te?
    nem kenyerem a személyeskedés, de a stílusod alapján 10-et tippelek :D
  • F1re
    #44
    jaja igaz
  • phalanx
    #43
    fogd vissza magad, és elősször végezd el az általános iskolát
  • Vlala #42
    Pedig egyszerű!
    Le lehet írni bármit, ami az emberségedbe és a lelkiismeretedbe belefér. Pl. azt, hogy szar volt az ebéd, és rohadtul rossz idő van kint.
    Azonban, ha ezzel mást sértenél meg, vagy más szüleit, azt már nem szabad leírni, mert a személyeskedés rossz. Értem?
    Olyat sem szabad leírni, ami reklám, mert a reklám rossz. Értem?
    (na jó, abbahagyom a SP-stílust, mielőtt az agyára megyek valakinek.)
  • Takezó
    #41
    huhha, ti csak a petárdás topik miatt jártatok ide? akkor nem hiszme, h bárki is hiányozni fog -.-
  • Takezó
    #40
    akkor ezert meg mehet a bünti -.-
  • Christiansen
    #39
    DELTOPIK, 100EZERSZER VOLT MÁR ILYEN
    (most azt ne vitassuk hogy jogosan-e, vagy sem)

    A Fórum szórakozatás céljára van, nem vitatkozásra,
    véleményed lehet, ha nem tetszik hogy korlátok közé vagy szorítva,
    menj máshova.
  • sweech
    #38
    lol :D
  • Vegas
    #37
    jártál-e már a gumiba? :o
  • Zetorg
    #36
  • akyyy
    #35
    van az sg-n már egy hivatkozás vagy nemtom minek nevezzem, ahol fel vanank sorolva a szabályok!!!