3800
  • B0B0
    #353
    Ott a listában a nohab!! (m61)
  • geri15
    #352
    Nohabot ki ne hagyjátok! Az egyeskét kérjük bele! :D ez vagy ez tökéletes is lenne
  • Tuvok #351
    Akkor a legegyszerűbb, hogy mindenki mond egy gépet és ad róla képet, és azok kerülnek bele . :)
  • Petka
    #350
    én taurust is szeretnék látni :)
  • Tuvok #349
    Én személy szerint egy usgyit (is) látnék szívesen, egyébként meg a felsorolás "leggyakoribb" meghatározását nem értem, mert ha MÁV-on belül érted, akkor az M41 és a Bzmot kimaradt . :)
  • B0B0
    #348
    Hát nézzétek! Nyomjatok be képeket, amiket úgy gondoltok, hogy jók és legyenek benne. Én meg majd összefabrikálom őket! Megpróbálnám a 6 leggyakoribbat beletenni:
    m63
    m62
    m61
    v63
    v46
    v43
  • HUmanEmber41st
    #347
    Azért legyen benne sok mozdony jó??? :) :) :)
  • Tuvok #346
    Hát ötletem sok lenne, de sajna nem vagyok megáldva virtuális grafikusi ferdehajlamokkal, így maradnék a képes vonatlistánál, azaz még (már :D) dolgozom rajta .
  • B0B0
    #345
    Bannerre jelentkezik valaki, vagy rám bízzátok?
  • B0B0
    #344
    Húú de profi itt valaki! :)))))
  • B0B0
    #343
    Miért? Kissé nézd meg jobban! A gőzmozdonyokhoz képest az
  • HUmanEmber41st
    #342
    THX, már így is sokat "tanultam" :) :)

    Valaki netán a gőzösöket is tudná?
  • I.C.ram
    #341
    "áramvonalas" :D
  • HiPPoNaX
    #340
    V42: Leó

    M42: diesel szöcske
    M46: kis púpos

    Aamot: Árpád
    BDvmot: Hernyó
    BVmot: Samu
    BVhmot: Selyemhernyó
    MDmot: Piroska
    6341: Usgyi, Putyin
    6342: Desiro (egyesek szerint dezsőke :D)
    az SBB 521-ese pedig a Flirt, nem tudom erre gondolsz-e, ez még nincs itthon állományban, csak egy bemutató példány járt nálunk december elején
  • B0B0
    #339
    Amit én tudok:
    m28: mazsola
    m31: zetor
    m32: gokart
    m40: púpos
    m41: csörgő, pielstick
    m43: (kis)dácsia
    m44: bobo
    m47: (nagy)dácsia
    m61 (nohab): kutyafejű, turcsiorrú
    m62: szergej, szerjoe
    m63: dízelgigant, gyík

    v46: szöcske, csöpi
    v43: szili, papagáj
    v63: gigant
    1047 (siemens): taurus, bika

    Van az az új motorvonat, ami körül asszem a beszerzési botrány volt, na azt meg virslinek hívják ha minden igaz
  • B0B0
    #338
    Csak finoman! :))
  • Tuvok #337
    3/4-éig megcsináltam, aztán az Opera bezárta magát, úgyhogy amint visszanőtt a most kitépés áldozatává váló hajam, ill . vettem új szgépet a mostani, szétverésre kerülő után, akkor újrakezdem .
  • geri15
    #336
    :DDDDD
  • Tuvok #335
    Ezen ne múljon, csak engedtessék meg, hogy véletlen kihagyjak valamit :)
    Ja, és gőzmozdonyt nem vállalok, most lehet sokan megköveznek, de egy konzervdobozt nagyobb technikai csodának tartok, mint egy guruló pöfögő kályhát :D
    Ja, viszont akkor képekkel lenne megvalósítva ofkorsz
  • HUmanEmber41st
    #334
    Jóak a képek:)
    Jó lenne, ha össze tudná gyűjteni valaki a sorozatszám-becenév párosítást..
    Én csak 1-2 őt ismerek. Például én a Csörgőt Piroska néven ismertem:)
  • B0B0
    #333
    Hát igen. Ide is inkább vonatmániás milliomosok kellenének focimániások helyett
  • mstummer
    #332
    Nemtom nemtuti h ez volt,úgy emlékszem hogy az elég ritka volt,talán 4 db volt belőle összesen...meg egy könyvben láttam és ilyen kúp alakú volt az eleje...mint 1 rakéta.Igazából asse tuti,kicsi voltam amikor azt láttam, nagyon vonatmániás voltam akkor...most meg 1 kis nosztalgia van ennek a fórumnak hála :)

    Amugy a Mallard-ra gondoltam,csak megcsaltak az emlékeim :) Amugy angoloknál márcsak azért is maradtak meg ezek épségben mert sok az ilyen vasútvédő és rekonstrukciós társaság amit milliomosok finansziroznak akiknek ez a mániája h vonatot gyüjtenek/felújítanak. Nálunk ilyen nincs...pedig megérdemelnék ezek a paripák.
  • B0B0
    #331
    Mit szólnátok egy bannerhez? Én már csináltam itt egyet a Fétis topicba. De ha valaki tud jobbat, akkor hajrá!
  • B0B0
    #330
    Az a megbízható gőzmozdony a 42-es volt. Legalábbis asszem erre gondoltál. Még a kilencvenes években is dolgoztak!!!!!
  • B0B0
    #329
    Egyébként jellemző a magyar mentalitás. A Mallard, amint látható, gyönyörű állapotban van, óvják, működik. A mienk meg ott rohad kint valahol és asszem nem is működik.
  • B0B0
    #328
    Az angol "megfelelője" azért annyira nem hasonlított rá. Mallardnak hívták és 202 km/h-s maximális sebessége volt:


    De bocsi ha nem erre gondoltál
  • mstummer
    #327
    Ez is szépen néz ki,pont nemrég láttam valamelyik ismeretterjesztőn az angol megfelelőjét amivel vmi sebességrekordot állítottak fel...200 felett ment,és asszem a II.vh előtt volt ez,azért kemény hogy akkor Angliában annyival mentek, mi meg 160nál vagyunk mostis :S
    No csak azt akrtam kihozni hogy totál igy nézett ki azis,max picivel hosszabb volt.Ha jóltom ez is azért bírta a 160-at.
    Ha már gőzmozdony,ha jólemlékszem volt még egy nagyon jó tipusunk a 30as években ami gyors volt,asszem olyat robbantottak fel Biatorbágynál.... arról nincs kép?
  • B0B0
    #326
    A 242-es. Magyarország leggyorsabb gőzmozdonya volt és áramvonalas burkolata miatt koporsónak hívták:
  • Tuvok #325
    Jah, ma Csörgőn jöttem haza, ismerős volt az mv, még most is dübörög a gerincem, nem kell lebecsülni azt a gépet sem . :)
  • Tuvok #324
    Nálunk néha látni egy Gyíkot, gépmenetben láttam talán 3x az elmúlt fél évben, amúgy nem .
  • B0B0
    #323
    Ja. Jó lenne, ha belepiszkálnának és végre elindulna. Mostanság egy Csörgő szokta húzni. Szégyen
  • mstummer
    #322
    Np...szép ez a 63-as :)
  • B0B0
    #321
    Jaaaa! Bocsi! Elnéztem. Asztem, hogy fordítva mondtad! Így stimmel! Mégegyszer bocs
  • mstummer
    #320
    Én csak elolvastam azt a Gigant (VM15) történetet,ott volt...

    "...futómûve a Ganz-MÁVAG fõvállalkozásában létrehozott DVM1O gyári tipusjelû M63 MÁV sorozatú dizel-villamos mozdony futómûve alapján került kifejlesztésre. A MÁV kifejezett kivánsága volt, hogy a két szóbanforgó mozdonytipus jármûszerkezeti részei a lehetséges mértékben egységesek legyenek. A DVM1O mozdony létrehozása során végzett fejlesztési munkák eredményei az új villamos mozdony, amely a Ganz-MAVAG-ban a VM15 tipusjelet kapta, fejlesztése során figyelembevételre kerültek. "
  • B0B0
    #319
    Egyébként itt van az egyetlen megmaradt mohikán (003). Sajna csak külsőleg újították fel :((
  • B0B0
    #318
    Hát igen
  • B0B0
    #317
    Na álljon meg a menet! Az M63 dízel mozdony a V63 meg villany! Semmi köze a kettőnek egymáshoz, ráadásul a V63 régebbi
  • Snecie Smicie
    #316
    Komolyan mondom, a Kommunizmus egy szép oldala volt a Vasút, Mozdonyok stb.

  • HiPPoNaX
    #315
    Most mar max a Fustiben (vasuttorteneti park) lathatod elesben, az egyetlen megmaradt peldany ott talalhato
  • geri15
    #314
    Jó képek vannak ott, csak az a kár, hogy digitális videokamcsival csinálták őket, és nem túl jó a képminőségük :| De a semminél mindenképp jobbak :)