3800
  • Tuvok #1636
    Valami hasonló . :)
  • gz8
    #1635
    Gyorsításkor minimum két plusz, ugye?
  • HUmanEmber41st
    #1634
    A ceglédi kanna???
  • Tuvok #1633
    Valami nem illik a führerstandra :DDD
  • B0B0
    #1632
    Nem kevered. A japcsik megtervezték, de nem volt elég lóvé a kivitelezéshez. A kínaiak meg erőfitogtatásból megépítették
  • HUmanEmber41st
    #1631
    Akkor keverem, egy reptér és a belváros között építik? Ha igen, akkor 1-ről beszélünk..:)
  • B0B0
    #1630
    A kínaiak meg megcsinálták! :)
  • HUmanEmber41st
    #1629
    A japók terveznek egy elővárosi mágnesvasutat valami 500 km/h átlagsebességgel...
  • gz8
    #1628
    Akkor is xar ügy. Abba már bele se merek gondolni, hogy mi történt volna 80-nál...
  • Tuvok #1627
    Egyébként az ÖBB 1216-050-5 volt a tettes .
  • B0B0
    #1626
    Okés
  • Tuvok #1625
    Csak részben, eleinte gázturbinás meghajtással készültek, csak a francia atomerőművek elszaporodásával kaptak felsővezetékről energiát a későbbi verziók .
    De még mindig nem vontatójármű . :)
  • B0B0
    #1624
    A TGV is villamos meghajtású...
  • Tuvok #1623
    "villamos meghajtású vasúti vontatójárművek kategóriájában"

  • B0B0
    #1622
    Akkor most miért is rekord ez??? A TGV 500-zal repeszt!
  • B0B0
    #1621
    Valszeg
  • Tuvok #1620
    klik
  • Tuvok #1619
    Szar volt a rugó ?
  • B0B0
    #1618
    Nem ember váltotta át a cuccot, hanem maga a vagon. Ejj ejj
  • Emmegki
    #1617
    Most augusztusban láttam nosztalgiavonatot a Badacsonynál. Nem tudja vki milyen mozdony lehetett? Biztos nem 424, kisebb volt.
  • HUmanEmber41st
    #1616
    Ejj, nem volt nálam a gép, de láttam a nosztalgia vonatot, elment Dorogra megfordulni a 424-es :)
    lol
  • HiPPoNaX
    #1615
    Oke, budafok-albertfalva eleg forgalmas (az elkerulo vaganyok legalabbis elegge, mivel relative keves szerelveny all meg ezen az allomason), de azert annyira megse, hogy igy kapkodni kelljen a valtoallitassal. Egy forgalmas fopalyaudvaron mondjuk meg talan elhiheto lenne, na de itt? Vicces...
  • gz8
    #1614
    Ez azért súlyos... Hogyan lehet nem megvárni, amíg az egész szerelvény áthalad?
  • B0B0
    #1613
    Jó kis élmény lehetett neki
  • Freedom88
    #1612
    1567 hszem erről irtam:)))
    B.nőm rajta utazott...szerencsére 1. kocsiban
  • HUmanEmber41st
    #1611
    SZegény vagon, nem tudta eldönteni, most merre is menjen:) :)
  • Tuvok #1610
    Szegeden is van egy győri, csapágytöréssel :D
  • B0B0
    #1609
    Buli Budafokon :)



  • B0B0
    #1608
    Itt a fradiban hemzsegnek a győri szilik
  • HiPPoNaX
    #1607
    Nagyritkan latok szegedi szilit kelenfoldon RoLa-val, hat meg is lepodom az allapotan a tobbseg errefele lathato gephez kepest :D
  • Tuvok #1606
    Na meg szegedi Szilik simán mennek Pestig meg vissza minden hiba nélkül, de amikor győri Szili van itt Rolával, folyton veszi fel az útátjárók vörösét mert szar benne a jelszűrő ...
  • Tuvok #1605
    Elég sok megy Csabáról Szegedre műhelybe, majd vissza, sokszor kettesével Bobó után .
    Nézz meg pár csabai Szilit, majdnem olyan ótvarok mint a szolnokiak, bezzeg Szegeden fogkefével pucolják az aljukat, külön házi előírások vannak a gép tisztántartására, még lábtörlő is van némelyiken, régebben vezér haverom lebaszott gépről meg sáros volt a cipőm ...
    Nem véletlen Szegedre kértem elsősorban a felvételem
  • HiPPoNaX
    #1604
    En is csak a szili miatt poenkodtam, mert ugy ertheto lenne a szergejes elofogatolas, ha mondjuk vezetektolvajlas esete allna fent. De nem villamositott vonalon mit keres egy szili akar elofogatolva is? Nem illik a kepbe, na :D
  • Tuvok #1603
    Én nem is emlékszem rá, hogy Szeged-Bcsaba vonalon valaha is lett volna felsővezeték . :)
    Szóval ha még dízel gép robban le és Szergej megy érte az okés, de Szili ... vagy hogy épp műhelybe vitt villanygép előtti dízel robbanjon le és kelljen pótolni, szép kis véletlen .
    Hogy az A gyorsvonati kocsi meg hogy került oda, azon el se kezdek gondolkodni ...
  • HiPPoNaX
    #1602
    azert annyira meg nem ertekes a magasfeszultsegu kabel, hogy akar menet kozben is ellopjak egy szerelveny felettrol.. :D
  • Tuvok #1601
    Ezt viszont nemtom mire vélni :DD

  • Tuvok #1600
    Nahát, kedvenc hidamról is találni képet ... egyszer a közepén döglött be alattam az Usgyi :D

  • HiPPoNaX
    #1599
    parszor atnyalaztam mar, nem semmi informacio- es kepmennyiseg van rajta, nehany oramat mindig elvette :]
  • B0B0
    #1598
    Itt van az oldal! Csodálatos, teljesen elmerültem benne :)
  • B0B0
    #1597
    Hol is van ez?