3800
  • Nohab
    #2398
    Persze ezt a nem nagyon érdekeltet úgy értem, hogy sajnálni sajnáltam, de nem voltak álmatlan éjszakáim.


  • intersziti
    #2397
    Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat nem tom mit mondhatnek..................de olyan rossz mikor egy vonatot kivonnak forgalombol........nalunk is igy van
    Volt regebb egy vonat jarat Szovata es Marosvasarhely kozott es persze erintette Nyaradszeredat is es kivettek forgalombol es azota csak mind mondjak h visszateszik de meg sehol semmi.
    Egy biztos ha visszaakarjak tenni akkor a sineket is rendbe kell szedjek mert amijen szornyu allapotban vannak az leirhatatlan
    Hat h legyen valami erdekes is azt kepzeljetek el h itt Nyaradszeredaban ahol lakom az allomason (volt allomason) ahol a jegyeket arultak ott most laknak vagyis egy hazaspar lakehlyeve valt
  • Nohab
    #2396
    Üdv!
    Volt alkalmam az utolsó nap végigutazni a 13 vonalat (Tatabánya-Pápa). Eddig öszintén megvalva nem nagyon érdekelt, hogy megszüntetik a vonalat... de ahogy most végigutaztam rajta elfogott a szomorúság letörtség és a düh... Az utolsó Tatabánya-Pápa járatról készült képeim...


    (Ha érdekelnek még hasonló amatör képek akkor rakok még be)
  • HUmanEmber41st
    #2395
    Sok sikert, Tuvok barátunk is mennyit tornázott, mire bekerült az mv. tanfolyamra...
  • B0B0
    #2394
    Erre már nem lehet mit mondani
  • intersziti
    #2393
    Az van tervbe veve am de igy 17, majdnem 18 evesen meg sulizok es szerintem sok eselyem nem nagyon van es na.................sokmindenert nem lehet meg egyelore............de az van tervbe nalam h ahogy sikerul kijarnom a XII. oszalyt es leeretsegizem abba a helybe tuzok ki Magyarorszagra es fogok neki azoknak a dolgoknak amik kellenek az mv. szakmahoz.
    Remelem h osszeisjon.........legalabbis nagyon szeretnem.
  • gz8
    #2392
    Akartam linkelni én is. :(

    Éljen a fejlesztés, a környezetbarát tömegközlekedés...
  • V43 1105
    #2391
    Nagyon egyszerű, egyszer ha van időd, akkor tervezz be egy vonatozást magyarországra, aztán, ha van időd kopogtass fel egy Szilire, és szerintem felengednek :)
  • intersziti
    #2390
    Szuperul nez ki a kicsike:)))
    S szep tiszta is....
    Mit nem adnak h egyszer feluljek egy ilyen gepre...
  • V43 1105
    #2389
    Még valami...

    Tegnap reggeli személyvonatomon, az egyik kedvenc Papagályom volt jó kis gép
  • V43 1105
    #2388
    :(
  • V43 1105
    #2387
    Most ugrott be xD
  • B0B0
    #2386
    Legszebb! :DDD
  • gz8
    #2385
    Aki Székesfehérváron jár: jótékonysági vasútmodell-kiállítást tartanak március 2. és 4. között a vasútállomás emeleti galériájában, nyitva reggel 10-től 18 óráig.
  • gz8
    #2384
    Nem kéne a csontig nyalok
  • V43 1105
    #2383
    Az, de azért, egy Bobó szebb
  • B0B0
    #2382
    Combos
  • V43 1105
    #2381
    A legnagyobb tolatómozdonya romániának:

  • V43 1105
    #2380
    Jah, de mégis, segített a google nevű barátnőm

    -Erő: 920 kW ~ 1250 HP
    -Ütközők közötti távolság: 13.7 m
    -Súly: 70 t
    -Max. sebesség: 100 km/h
  • V43 1105
    #2379
    Dunsztom sincs :))
  • intersziti
    #2378
    Na hat amert szereloaknan van azert meg nem biztos h nem is mukodik.
    Egyebkent sebessegre ertem h mijen gyorsan mennek.
  • B0B0
    #2377
    Te kis gonosz! :DD
  • HUmanEmber41st
    #2376
    Előrelátóan rögtön szerelőaknára is állították :D :D
  • B0B0
    #2375
    Puttonyos! Vagy kombi! :))
  • HUmanEmber41st
    #2374
    Ez tényleg jó nagy Dácsia :) :)
  • B0B0
    #2373
    Milyen a gyorsulásuk, mi a végük? (gondolom erre kiváncsi)
  • V43 1105
    #2372
    Ezt hogyértedd??
  • intersziti
    #2371
    ES mennyire mennek meg ezek a gepek????????
  • V43 1105
    #2370
    Ez a mi M47-esünknek, a nagyobb testvére!
  • intersziti
    #2369
    Hat nalunk meg egy egy ilyen gepet is lehet mozogni lattni bar ritka de azert meg kozlekedik
  • intersziti
    #2368
    Az bizony CFR-s! Tisztanak tiszta gondolom addig amig egy kicsit megjaratjak.....Azt viszont nem tudom h mennyire mennek gyorsan vagy mennyire jok
  • V43 1105
    #2367
    Látom ez CFR-es (?) Desiro még legalább tiszta..
  • Freedom88
    #2366
    én már utaztam is rajta! Mondjuk nagyon le vannak strapálva egy kettő, mivel szépen megdobálták kővel az ablakot
  • intersziti
    #2365
    En meg ilyent nem lattam kozlekedni de vannak mar ilyenek is nalunk igaz meg csak a fovarosban meg nagyobb varosokban mint pl: Brasso Piatra Neamt(Piatra nyamc)stb.

  • intersziti
    #2364
    Nem tudom a becenevuket sot egyaltalan aszt sem tudom h van e vagy nincs
    sajnalom
  • HUmanEmber41st
    #2363
    Bocsi, de elgépeltem. Van ez így este 9 kor...ha minden sajthibát így kielemeznénk.. :D :D :D

    Intersziti: az a diesel mozdony egész jól néz ki, de a villanyos olyan csúnya azzal két kilógó kerek lámpával..amúgy nem tudod a becenevüket?
    Mint pl a Siemens Taurus megkapta a megtisztelő fürdőkád, kád nevet :D
  • V43 1105
    #2362
    Állítólag a románok vásárolni fognak Taurusokat!
  • Freedom88
    #2361
    jókis dizel gép szintén román vasutak és ha jól tudom szintén svédek
  • B0B0
    #2360
    Megbízható kis cuccok azok! :)
  • intersziti
    #2359