95
Az egyik legismertebb és legnépszerűbb akciófilm
  • B0B0
    #95
    Nekem viszont Rene Russo képe is meglepetést okozott :)
  • CodeRed
    #94
    Ohhh...hát most, hogy így jobban ránéztem mégsem az :-) Mozgás közben teljesen annak tűnt, akkor nem tekergettem vissza mert olyan jó film még mindíg, hogy nem akartam az élményt azzal rombolni, hogy megállítgatom :-)
  • CodeRed
    #93
    Tegnap volt a 4.ik rész valamelyik csatornán, na mondom megnézem ma rendesen projin ahogy kell. :-) Csak most vettem észre így nagyban, hogy annál a jelenetnél mikor a yardon Leo és buktás dumálnak a bunkofonokról egy rövid snitt erejéig Mel azaz Martin Riggs asztalán a monitor mellett ott figyel egy OSCAR szobrocska!!!. Valószínűleg a Rettenthetetlenért kapot szobor lehet az. Próbálok képet beszúrni.
  • B0B0
    #92
    Kazin nekem is a Lux Ádámos van meg. Azért a keverés azon eléggé amatőr
  • Noninnyó
    #91
    Még jó, hogy anno felvettem videóra hbo-ról. Én a Lux Ádám-os szinkronon nőttem fel :). Sokkal jobban tetszik, mint ez a klubos. Csak sajna dvd-n az új szinkronok vannak fenn :(
  • B0B0
    #90
    Nem, az HBO is saját szinkront csináltatott anno
  • Quantumleap
    #89
    Asszittem az az eredeti, amivel anno az HBO-n ment.
  • B0B0
    #88
    Azt nehéz lesz, mert ez volt az eredeti szinkron, csak te nem ezt "láttad" először. Az első résznek (sajnos) van vagy 4 szinkronja :(
  • Quantumleap
    #87
    Ez nem az eredeti szinkron volt. Valaki esetleg tudna szolgálni vele? Honoráció és csere is megeshet. Üzenetet privátban, ha akad valaki.
  • B0B0
    #86
    naná :(
  • Quantumleap
    #85
    Adták már megvágva?
  • B0B0
    #84
    Eredeti szinkron, az tuti, csak a kivágások! Ahhoz, hogy ne vágjanak ki semmit belőle, 22 után kéne adni úgyhogy...
  • Quantumleap
    #83
    Szeptember 23-án lesz a retekklubon. Jó lenne, ha az eredeti szinkronnal adnák (nem avval, ami a dvd-n van), és nem vágnák meg. Valakinek van valami sacca, hogy mire számíthatunk?
  • CodeRed
    #82
    Igen...ahogy mondod...pont ez benne a legnagyobb poén!...jobb dumát ki sem találhattak volna oda :-)
  • B0B0
    #81
    Mellesleg valóban birkaképű az ürge :)))
  • CodeRed
    #80
    Az a birkaképűs mekkora már! Mindíg betojok a röhögéstől akárhányszor megnézem, annyira jó...
  • CodeRed
    #79
  • B0B0
    #78
    - A barátjának valóban igaz van! Önnek tényleg nem lenne túl tanácsos Dél-Afrikába mennie!!!
    - Miért?
    - Mert ön fekete!
    - Az vagy.
    ....
    - ...hogy csatlakozzam elnyomott társaimhoz! Ehhez mit szólsz birkaképű?
    - Mit szól ehhez birkaképű?
  • B0B0
    #77
    - Akkor ezért fázom?
    - Feltehetőleg!
  • B0B0
    #76
    Én utftam ám, hogy ez dung dung!
  • CodeRed
    #75
    -Riggs! Mit csinálsz!? Ez az asszony új kocsija volt, még bejáratós!
    -Új ez még mindíg!
  • CodeRed
    #74
    -Volt egy pasas akinek ilyen dung-dung golyóval ellőtték a kisujját...másnap belehalt a vérveszteségbe.
    -Hé Riggs! Ez tényleg dung-dung golyó?
    -Az előbb még úgy nézett ki.
  • CodeRed
    #73
    - Jaj Roger! Lelőttek! Fázom, már nem érzem a válam...
    -Leo!
    -Jaj Roger, meghalok, ez itt a vég..
    -Leo! A jégen fekszel!
    -Tényleg?
    -Tényleg.
  • B0B0
    #72
    :DD

    Jogosítványt! Forgalmi engedélyt! Vizeletmitát! :DD
  • Bucser
    #71
    - csak gondoltam erre járok egyébként ki a sittes a hátsó ülésen?
    - (Cris Tucker elő a fegyót és a jelvényt) Honnan a francból gondoltad, hogy sittes vagyok csak azért mert fekete a bőröm színe?

    (bocsi nem pontos az idézet csak a szitura emlékszem)
  • B0B0
    #70
    -A fiamnak jó lenne :)
    -Kicsi ez nekem Leroy!
    -Nem vagyok Leroy, csak Leo.
  • CodeRed
    #69
    - Tudjátok miért nem szabad autós büfében vásárolni? Mert átbasszák az embert! És tudjátok miért basszák át az embert? Mert úgyis tudják, hogy kilóméterekre leszel mire rájössz, hogy kibasztak veled!
    - LEO!! KUSSSS!!!!
    - Oké!...Oké!...Oké!
  • B0B0
    #68
    Elemes látvány, így a rács mögött

    :DDD
  • CodeRed
    #67
    :-)

    "- ...a halaim! a halaim!
    -hej hóóó...hej hóóó
    -Vorstedt..ide hozzám!"
  • B0B0
    #66
    "-Maga mit keres itt?
    -Hát tudja fent voltam a főnökénél...dumáltuk kicsit....de az öreg felkapta a vizet."

    A szó szoros értelmében! :))))
  • CodeRed
    #65
    Tegnap megkaptam DVD-n mind a 4 részt...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁLLLLLATTTIIII... még mindíg ez a sorozat az egyik legüberebb akció film amit valaha láttam. Ami érdekes, hogy mindegyiken egységes szinkron van, és ráadásul a kibővített változat. Pl az első részben Riggs jóval előbb lép a képbe, egy iskolában túszokat szedő elmebeteget lő le vagy 80 méterről de elég durván, és hasonló nagyon meglepő anno kimaradt jelenet van benne...(felszed egy qrvát a Rogeréknél eltöltött vacsi után, de csak azért, hogy a csaj együtt tévézzen vele..stb..) Tudom, hogy már 1000 éve megjelent a kibővített változat de még nem volt alkalmam megnézni.

    Jah..duma a 2ik részből:

    -Maga mit keres itt?
    -Hát tudja fent voltam a főnökénél...dumáltuk kicsit....de az öreg felkapta a vizet.

  • B0B0
    #64
    -És akkor jött az a kurva nagy cápa! Hopp! Most mi lesz?
    -Majd kivágjuk. Folytassa csak!
    -Jólvan.Szóval jött egy irtó nagy cápa! Így már jó?

    Meg a másik:

    -Hé! Nem lökdössön. Én itt fontos rendőrségi megbizatást teljesítek. Semmi pánik! Vészhelyzet!
  • CodeRed
    #63
    A másik hatalmas mikor felrobban a budi és kijön a rendőrségi pszichiáter csaj és Leo elkezdi mesélni neki a rémálmait...alig lehet hallani de qrva jó

    "-Egy nagy tisztáson állok és állatok sorakoznak egymással szemben. Nyulak és rókák felfegyverkezve...." a többire már nem emlékszem...
  • CodeRed
    #62
    "Ecc..pecc..kime...kimehecc" :-)
  • CodeRed
    #61
    :-))) "- Vedd el a pénzt Roger...Nekik már úgysem lesz rá szükségük."

    A másik kedvenc beszólásom a 2ik részből:

    "- Mit forgolódik?
    - Csak nézem, hogy nekem is kiterítették e már e nylon-t" :-) Mekkora vót má
  • B0B0
    #60
    Hát neked ördögöd van Roger! Télleg nem fért be :DDDD
  • zetró
    #59

  • CodeRed
    #58
    De rettentően jól lavírozik a 4.ik rész a gegeken, akción, drámán (azért a végén Leo békás sztorija a temetőben eléggé megható volt) Persze összeségében tényleg amolyan akcióvígjáték volt, főleg az első rész sötét és depressziós hangulatához képest, de hát Martin felesége akkor nemrégiben halt meg és öngyilkos akart lenni, a 4.ik meg meg ott volt az új aszony meg jött a gyerek is..."- Mert mi egy naaaagy család vagyunk!"

    Mondjuk ha maradt volna Mel Gibson elképzelése a 4.ik rész végével kapcsolatban az sem lett volna valami képbeillő. Az volt az elképzelés, hogy a végén belefullad a a vízbe mikor ráesik a beton.
  • B0B0
    #57
    Azért a 4 már kicsit komolytalan mondjuk az 1-hez képest, de még éppen jó
  • CodeRed
    #56
    Igen ezt énis pont így gondolom. Még nem nagyon láttam olyan nagy múvit aminek mind a 4 része ugyanolyan jó de ez a Halálos Fegyvernek sikerült. Persze kellett hozzá egy Richard Donner, egy Shane Black (forgatókönyv) egy Eric Clapton, Sting, Elton John és sokan mások (zene) és egy Mel Gibson Danny Glover Joe Peschi trio és sokan, de sokan mások akik profik a szakmájukban és valóban egy filmet és nem csak profitot termelő tömegvonzó bullshitet akartak csinálni.