95
Az egyik legismertebb és legnépszerűbb akciófilm
  • CodeRed
    #55
    Vagy a másik aranyköpés:

    -Elkérhetném a jogosítványát, és a forgalmi engedélyét? (a szélvédőre kenődve üldözés közben) :-)
  • B0B0
    #54
    Mindennel egyet értek!

    Kozák András: hej hó hej hó hej hóhóhóóhóóó :)) (Amikor kilövi az akváriumot)
  • CodeRed
    #53
    A Lux Ádámos az eredeti szinkronos...emlékszem volt benne egy rész mikor Riggs kiszabadítja a film végefelé Roger lányát és aztmondja:
    -Mit mond a szakács mikor meglátja a rakás krumplit?
    -???
    -Pucoljunk!

    ez a másik szinkronosban vhogy így volt:

    -Mit mond a tollfosztó?
    -???
    -Tépjünk!

    vagy vmi hasonló :-)

    Bár nekem akárki akármit mond a 2ik rész eredeti szinkronja tetszett nagyon ahol Mel Gibson hangja Kozák András volt és nagyon jól csinálta...de sajna Ő is meghalt már :-(
  • B0B0
    #52
    Mondjuk nekem volt kazettán egy Lux Ádám+valakis szinkronos verzióm. Nem volt rossz, de az eredeti mégi csak jobb volt
  • B0B0
    #51
    Sokkal jobb mint a Die Hard. Szegény Kránizt halálán én is elgondolkoztam. Rengeteg ember hangja volt.... Az 5. rész szerintem is komolytalan lenne ( a 4. részből okulva), bár szívesen látnék egy jó folytatást. Vegyes érzelmek :/
  • Challanger
    #50
    5. részröl volt szó. Mind Mel Gibson, mind Richard Donner benne volt a buliban. Talám még Danny Glover is. De aztán mégiscsak lefújták valamiért. Mint a Mad Max folytatást. Mel Gibson szerintem inkább a rendezéssel szeretne foglalkozni.
    De szerintem nem is baj h nem folytatják. Félek hogy valami modern gagyiság kerekedne belöle, látva a mostani akciófilmeket. Meg sajnos tavaly meghalt Kránitz Lajos, ugyhogy Rogernek más szinkronhangja lenne. Nekem mindenképpen a kedvenc akciófilmem. És mind a 4 rész el lett találva. Szerintem jobb, mint a Die Hard filmek. Igazi klasszikus.
  • Challanger
    #49
    A Halálos fegyver DVD-t még nem adták ki hivatalosan magyar szinkronnal(se régi, új, stereo, 5.1). Ez 100%. Hamarosan viszont kiadják mindet a Kerülj szinkronba keretein belül. A jó hír az lehet, hogy ök régi szinkronnal nyomatják ki a filmeket, valszinü, hogy ez is így lesz. Rossz hír lehet, hogy nem biztos h 5.1-es keverést kap. Én tulajdonképpen lesz@rom, csak végre adják ki. Az ára is barátságos lesz. Kb 3000 FT/db. Negatívum, hogy elég elb@szott borítót készítenek a Kerülj szinkronba filmekhez. Pontos dátumot még nem lehet tudni, csak hogy 2006 elsö felében jön ki.
  • B0B0
    #48
    Tud valaki róla esetleg, hogy lesz-e 5. rész? Bár nem tudom milyen lenne...
  • B0B0
    #47
    Jingle Bells, Jingle Bells.....

    Boldog karácsonyt!
  • B0B0
    #46
    - Kicsi ez nekem Leroy.
    - Nem vagyok Leroy, csak Lio!
  • B0B0
    #45
    -Rix! Szerinted tényleg azért kaptuk el, mert meglátott
    -Nem. Csak kiváncsi voltam, hogy megcsinálod. Egyébként cuki az alsógatyád!

  • B0B0
    #44
    Jázminbimbó vagy jampecpipa vagy mi :))
  • CodeRed
    #43
    "A legjobb bevásárlóhely a rendőrség.Van itt minden.Lőszer, kábszer mi kell még?"
  • CodeRed
    #42
    "jámmingbíííí"
  • KM
    #41
    Ne gecizzünk, üljünk le! Hello, én vagyok a kicsi Leo!
  • B0B0
    #40
    Leo Getz! A minőség szuper geci!
  • Bucser
    #39
    "Leo Getz egy kicsi Geci akinek sok kapcsolata van"
  • B0B0
    #38
    Akinél az eredetit láttam, az egy Veszprémi srác volt akit egy éve nem láttam. Ha gondolod, akkor a DVD-ket le tudom másolni, csak azok nyilván nem eredetiek
  • CodeRed
    #37
    Félre ne érts, nem kötekedni akarok, és én örülnék a legjobban ha tudnám, hogy van magyar szinkronos DVD kiadás, de eddig Te vagy az egyetlen aki tudna segíteni ebben.Esetleg nem tudnád megkérdezni az ismerősödet akitől kölcsöbe kaptad, hogy hol vette?Vagy mi van a DVD-n ki a kiadó?
  • CodeRed
    #36
    Ezt találtam csak:

  • CodeRed
    #35
    Az egyiksem magyar szinkronos borító...leszedtem mind, de egyiksem az.Csak a sima feliratos magyar kiadású borítók.De egyiken sem szerepel, hogy magyar szinkron lenne a DVD-n.
  • B0B0
    #34
    keress rá így: lethal weapon és a kiugró listában benne lesz a magy kép így: lethal_weapon_hungarian
  • CodeRed
    #33
    Mármint a cdcover.cc-n?
  • CodeRed
    #32
    Melyik a magyar szinkronos borító?
  • B0B0
    #31
    Hallottál már olyanról, hogy valami elfogy?? Hidd már el! A saját szememmel láttam eredeti HF DVD-t. Nem hinném, hogy valaki elment a DVD gyárba és saját magának gyártott 4 db DVD-t
  • CodeRed
    #30
    5.1-re házilag is át lehet keverni..lásd régi Csillagok Háborúja filmek is terjednek warezben DVD-n 5.1 magyar szinkronnal..nem is akármilyennel..pedig kalóz.Az az érdekes hogy seholsem találok szinkronizált halálos fegyvert DVD-n.Egyik nagy DVD centerben sem.Sehol.Pedig holnap már meg is venném ha lenne.Az is fura hogy a 4 rész egyben mindenhol szinkron nélkül van.
  • B0B0
    #29
    5.1-es szinkront nem csináltat egy TV sem, hisz jobb esetben sztereóban adják le
  • B0B0
    #28
    Az eredeti, elhiheted :)
  • CodeRed
    #27
    Az újraszinkront valamelyik kereskedelmi televízió csináltatta.
  • CodeRed
    #26
    Ott sok olyan borító is van ami nem eredeti hanem valaki csinálta.De utánanézek.
  • B0B0
    #25
    Szerintem tévedsz! Menj fel a http://www.cdcover.cc/covers.php - ra és keress rá úgy mint lethal weapon. Meg fogod találni a magyar borítókat, amin ott díszeleg az "5.1-es magyar szinkron" felirat! Az meg ugye azt jelenti, hogy van hivatalosan is, hisz mi másért szinkronizálták volna újra???
  • CodeRed
    #24
    De hivatalos magyarnyelvűről még nem hallottam és a DVDfutár-nál sem látom, pedig ott minden megvan ami az országban forgalomban van.Nem lehet, hogy kalózszinkronos mint pl a Beverly Hills-i zsaru?
  • B0B0
    #23
    Lásd #12
  • CodeRed
    #22
    A második rész eredeti szinkronjában Kozák András szinkronizálja Mel Gibson-t valami elképesztően jól.Amúgy van magyar szinkronos DVD kiadás?
  • CodeRed
    #21
    -Roger! Kutyabajt kaptam a sok kutyakesztől...
    -Hogy érted ezt Riggs?
    -Éjjel mindíg leesem az ágyról mert megakarom nyalni a tökeimet.
  • B0B0
    #20
    - Remek Rix! Most a srácok gumit fognat dugni a fiókomba, a szekrényembe, a ruhámba, gumit, gumit, gumit és ezt mind neked köszönhetem!
    - Ne izgulj Roger! Amit én mondok nekik, az egyik fülükön be a másikon gumi. Háhhá!
  • Animefox
    #19
    És vigyázzanak... csak a bal oldalt menjenek!!! értik?... elfordul a csávó és a kamera a szemébe néz... VISZZA!!! A jobb oldalt akartam mondani a jobb oldalon menjenek... *és akkor már az egyik rab elkapta mel gibsont muhahhahahaha*
    Ez nagyobb ügy mindennél, nagyobb mint a Watergate, nagyobb mint a Gellért hegy! Ezt maguk nem érthetik őőő.. mert.... zsüdüszükvoa! Tudunk vigyázni magára RATATATATATTAA..... "sose fog többet megbízni a rendőrségben"
    őőő ez nem a Haláli Fegyver??? huppsszz akkor topicot tévesztettem bocsi
  • B0B0
    #18
    Nincs ADSL-em. Talizhatnánk és odaadom
  • zaki
    #17
    dc-n megoszt6nád
  • KM
    #16
    Az a jelenet halálos volt!