9806
Foci EB 2008
  • banok
    #285
    m1 közvetít. ez fix. már 2 éve tudni.
  • Rolka
    #286
    Akkor a sport 1-2 miért reklámozza?
  • banok
    #287
    szernitem lehet, hogy a ganéjabb meccseket adják talán élőben meg gondolom felvételről adnak majd sok mindent. Talán az lesz a szerepük mint a vb idején a SportKlubnak volt.
  • KFCMajorka
    #288
    néhány érdekes statisztika az eb-selejtezőkről:
    gólkirály: David Healy 13 góllal(rekord),2.Eduardo da Silva-10 gól(sajnos nem lehet ott az eb-n),3.Smolarek-9 gól,4.Ronaldo,Podolski-8 gól
    gólpasszok: 1.Kozák(7),2.Pirlo,Ribéry,Rommedahl(6)
    Legtöbbször David Healy volt lesen,27-szer

    Legnagyobb győzelem: San Marino 0-13 Németország(rekord)
    Két játékos rúgott egy meccsen 4 gólt:Podolski(San Marino ellen),Petric(Andorra ellen klasszikust)
    Legtöbb gólt Németország rúgta,35-öt
    Legtöbb gólt kapta San Marino,57-et
    Legtöbb gól a meccsek 31-45.perce között született(151)

    A legmeglepő eredmények:(szerintem)
    Ciprus 5-2 Irország,Fehéroroszország 0-1 Luxemburg,Málta 2-1 Magyarország,Liechtenstein 3-0 Izland,Örményország 1-0 Lengyelország,Franciaország 0-1 Skócia
  • ProGabe #289
  • gettobuxa
    #290
    jun 15-18-ig lesznek csak egyidőben meccsek, az összes többit tuti élőben adja az m1, rem. addigra lesz plazma mindenkinél! :)
  • KFCMajorka
    #291
    M1-en a kommentátorok Egri Viktor, Gundel Takács Gábor, Somos Ákos és Somos Zoltán lesznek. Kár hogy nem lesz ott a Hajdú B.
  • John Cena
    #292
    [b]A-csoport[b/]
    június 7., szombat
    Svájc-Csehország 18.00
    Portugália-Törökország 20.45

    június 11., szerda
    Csehország-Portugália 18.00
    Svájc-Törökország 20.45

    június 15., vasárnap
    Svájc-Portugália 20.45
    Törökország-Csehország 20.45

    [b]B-csoport[b/]
    június 8., vasárnap
    Ausztria-Horvátország 18.00
    Németország-Lengyelország 20.45

    június 12., csütörtök
    Horvátország-Németország 18.00
    Ausztria-Lengyelország 20.45

    június 16., hétfõ
    Lengyelország-Horvátország 20.45
    Ausztria-Németország 20.45

    [b]C-csoport[b/]
    június 9., hétfõ
    Románia-Franciaország 18.00
    Hollandia-Olaszország 20.45

    június 13., péntek
    Olaszország-Románia 18.00
    Hollandia-Franciaország 20.45

    június 17., kedd
    Hollandia-Románia 20.45
    Franciaország-Olaszország 20.45

    [b]D-csoport[b/]
    június 10., kedd
    Spanyolország-Oroszország 18.00
    Görögország-Svédország 20.45

    június 14., szombat
    Svédország-Spanyolország 18.00
    Görögország-Oroszország 20.45

    június 18., szerda
    Görögország-Spanyolország 20.45
    Oroszország-Svédország 20.45
  • fsgh
    #293
    C csoport kemény lesz:D
  • Attila8805
    #294
    Hol vannak a magyarok?
  • Count Adyn
    #295
    Ugy állunk, mint Anglia
  • ForzaInter
    #296
    :DD
  • Attila8805
    #297
    Jaa hát akkor nem is vagyunk olyan rosszak
  • szucsy89
    #298
    kétségtelenül halálcsoport...

    sztem a vége:

    Olaszország
    Franciaország
    Hollandia
    Románia
  • 5w0rdf15h
    #299
    nyaralnak
  • John Cena
    #300
    Ugyan ez csak Francia 3dik és Holland 2dik:D
  • daviddavid
    #301
    sztem is
  • John Cena
    #302
    Török keret:
    Kapusok: Volkan Demirel (Fenerbahce), Rüstü Recber (Besiktas), Tolga Zenigin (Trabzonspor)

    Védők: Gökhan Gönül (Fenerbache), Ugur Boral (Fenerbahce), Sabri Sarioglu (Galatasaray), Servet Cetin (Galatasaray), Hakan Kadir Balta (Galatasaray), Gokhan Zan (Besiktas), Ibrahim Kas (Besiktas), Emre Asik (Ankraspor)

    Középpályások: Mehmet Aurelio (Fenerbache), Kazim Kazim (Fenerbahce), Mehmet Topal (Galatasaray), Ayhan Akman (Galatasaray), Arda Turan (Galatasaray), Emre Belözoglu (Newcastle United), Tumer Metin (Larissza), Yildiray Bastürk (VfB Stuttgart), Hamit Altintop (Bayern München), Tuncay Sanli (Middlesbrough)

    Csatárok: Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazany), Nihat Kahveci (Villarreal), Halil Altintop (Schalke 04), Semih Sentürk (Fenerbahce), Mevlüt Erdinc (Sochaux)

    Portugál keret:
    Kapusok: Quim (Benfica), Ricardo (Betis), Rui Patrício (Sporting).
    Védők: Bruno Alves (Porto), Fernando Meira (Stuttgart), Jorge Ribeiro (Boavista), Bosingwa (Porto), Pepe (Real Madrid), Miguel (Valencia), Paulo Ferreira (Chelsea), Ricardo Carvalho (Chelsea).

    Középpályások: Deco (Barcelona), Petit (Benfica), João Moutinho (Sporting), Miguel Veloso (Sporting), Raúl Meireles (Porto), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Nani (Manchester United), Ricardo Quaresma (Porto), Simão Sabrosa (Atletico Madrid).

    Csatárok: Hélder Postiga (Panatinaikosz), Hugo Almeida (Werder Bremen), Nuno Gomes (Benfica)
  • tpf
    #303
    Helló,
    Van két eladó jegyem az egyik negyeddöntőre:
    Helyszín: Bécs, Időpont: 2008.06.22. Kategória: 3.
    D1-C2
    Ha érdekel valakit, írja meg, hogy mennyit érne neki: [email protected]
    Üdv!
  • pinnacle
    #304
    fogadni merek, hogy Portugálok egy csatáros taktikát használnakl majd:D
    ha nem, akkor meg kurvakevés az a 3 csatár^^
  • John Cena
    #305
    Kik játszanak:P(viccelt)
  • Grenzjager
    #306
    Alighanem a német ambíciókra való célozgatásként a Zugspitze majd’ háromezer méteres csúcsán jelentette be Joachim Löw az osztrák-svájci közös rendezésű Eb-re készülő szűk keretét. A legnagyobb meglepetés egyértelműen az, hogy három, a Bundesliga 2-ben játszó focista is a kerettel készül, Timo Hildebrand viszont a Valencia egész éves vesszőfutásának köszönhetően lemarad a kontinenstornáról. (NS)

    Németország:

    Kapusok: Jens Lehmann (Arsenal), Robert Enke (Hannover), René Adler (Leverkusen)
    Védők: Christoph Metzelder (Real Madrid), Per Mertesacker (Werder Bremen), Philipp Lahm (Bayern München), Arne Friedrich (Hertha), Marcell Jansen (Bayern München), Clemens Fritz (Werder Bremen), Heiko Westermann (Schalke 04)
    Középpályások: Michael Ballack (Chelsea), Thomas Hitzlsperger (Stuttgart), Simon Rolfes (Leverkusen), Torsten Frings (Werder Bremen), Bastian Schweinsteiger (Bayern München), Piotr Trochowski (Hamburg), Tim Borowski (Werder Bremen), Jermaine Jones (Schalke 04), David Odonkor (Betis), Marko Marin (Mönchengladbach)
    Csatárok: Mario Gomez (Stuttgart) Miroslav Klose (Bayern München), Kevin Kuranyi (Schalke 04), Lukas Podolski (Bayern München), Oliver Neuville (Mönchengladbach), Patrick Helmes (1. FC Köln)

    Három játékos a május 28-i, végleges kerethirdetéskor még búcsúzik a csapattól.
  • banok
    #307
    Hildebrandt sehol.... :o
  • John Cena
    #308
    nb1.hu

    Joachim Löw a Eurosport televíziónak köszönhetően nézők milliói előtt jelentette be a német válogatott 26 fős keretét.
    A gárdából sokak meglepetésére kimaradt a Valencia hálóőre, Timo Hildebrand, aki helyett Robert Enke (Hannover) kapott meghívót. Búsulhat még a Stuttgart fiatal védője, Roberto Hilbert, valamint a 2006-os vb-n szerepet kapó Manuel Friedrich (Bayer Leverkusen) is.
    A keretszűkítésnek három játékos még áldozatul esik, azaz nem vehet részt a június 7-én kezdődő Eb-n.
  • SLICK
    #309
    Az én tippem:

    A - csoport:
    Portugália
    Csehország
    Törökország
    Svájc

    B - csoport:
    Németország
    Horvátország
    Lengyelország
    Ausztria

    C - csoport:
    Franciaország
    Hollandia
    Olaszország
    Románia

    D - csoport:
    Görögország
    Spanyolország
    Svédország
    Oroszország
  • KFCMajorka
    #310
    Egymás elleni eredmények az EB-ken:
    A.csoport
    Csehország 1-0 Portugália(1996,negyeddöntő)
    Portugália 1-0 Törökország(1996,csoportmeccs),Portugália 2-0 Törökország(2000,negyeddöntő)

    B.csoport
    Németország 2-1 Horvátország(1996,negyeddöntő)

    C.csoport
    Franciaország 0-0 Hollandia,5:4 t.(1996,negyeddöntő),Hollandia 3-2 Franciaország(2000,csoportmeccs),Franciaország 2-1 Olaszország(2000,döntő),Franciaország 1-0 Románia(1996,csoportmeccs)
    Hollandia 0-0 Olaszország 1:3 t.(2000,elődöntő)
    Olaszország 2-0 Románia(2000,negyeddöntő)

    D.csoport
    Görögország 1-1 Spanyolország(2004,csoportmeccs)
  • John Cena
    #311
    Remélem agyőztes Holland vagy Portugál lessz meg még kicsit a Spanyolok
  • vmvr
    #312
    Go England!!

    mindegy, lehet szorítani a jó meccsekért:D
  • John Cena
    #313
    így vok én is:P
  • SLICK
    #314
    úgyis franciák nyerik ^^
  • John Cena
    #315
    ÁÁÁ felejcsed el:P
  • SLICK
    #316
    figyeld meg, aláznak mindenkit. ^^
  • John Cena
    #317
    nem nem:P
  • SLICK
    #318
    ok ne offoljunk :P

    úgyis ők nyerik ^^

    /ON
  • John Cena
    #319
    elég lesszXD

    C - csoport:
    Románia
    Hollandia
    Olaszország
    Franciaország

    Itt a frankó tipp nem kell a veszekedés:D
  • smith09 #320
    szerintem a portugálok hamar elszállnak ( Ferreira, Carvalho, Ronaldo, Nani, rendgeteg meccset játszott ) némettekel számolni kell, bár a keretüket látva gyengének tűnnek. A spanyolok mindig elrontják valahol, a franciák is rengeteg meccset játszottak. Szerintem hollandok és horvátok ott lesznek a végelszámolsnál.
  • John Cena
    #321
    Horvátokat nem vettem fiygelembe de most hogy mondod negyed döntőig elmásznak tuti!
  • KFCMajorka
    #322
    szerintetek ki lesz a meglepetés csapat? Szerintem az oroszok.
  • John Cena
    #323
    Én a Svájcba reménykedek tud e meglepit okozni!
  • vmvr
    #324
    szőröstalpú szomszédaink szerintem jól fognak szerepelni, nagyon erős az a román keret. még svájc is képes lehet valamire, melletük szól a hazai pálya, meg jó kis csapat az is.