85
Sziasztok lécci rakjatok fel ide aranyos, hu,oros, szép power point feldolgozásokat. Hadd örömködjünk neki ;o)
  • Gregorius
    #85
    Valószínűleg már nem aktuális, de már nem látni a két képet.
  • Atkatáska
    #84
    Üdv!

    Hogy lehetne ezt kijavítani ?

    rossz : http://www.image-upload.net/images/5d41aigugp0d3437wliz.jpg
    jó : http://www.image-upload.net/images/4jll7dlyjzuwr504ff6y.jpg

    Próbáltam mindenhogy ,de nem tudom megoldani ,hogy az első sor ne kezdődjön beljebb/a többi előtt ne legyen térköz

    Valakinek ötlet?
  • gergely1991
    #83
    diavetités>áttűnésnél aszem
  • Zeusz310
    #82
    Úgy értem van a második diám és egy befejező animáció lemegy el tünek a képek meg a szöveg üres a dia és még kell egy katt és csak akor megy át a következő diára. Én azt a karom hogy lemegy a befejező animáció(utána van még dia) és amint vége máris következő képkockára ugrik
  • gergely1991
    #81
    diavetítés>vetítési beállítások>ismétlés az esc lenyomásáig(újra kezdi a a diavetítést amíg meg nem nyomod az esc-et)
  • Zeusz310
    #80
    Igen erre :) köszi még az lenne a kérdésem hogy lehet meg csinálni hogy a befejező animáció után atomacite ugorjon a következő kép kockára?
  • gergely1991
    #79
    objektum kijelölése egyéni animáció>majd a indításnál tudod állítgatni....
    az animációra pedig egyéni animáció>objektum kijelöl>effektus beállításai>időzítés>ismétlésnél kiválasztod a dia lejátszásáig menüpontot(remélem erre gondolsz)
  • Zeusz310
    #78
    Hello! az animált bekezdéseket diavetítésbe 1-esével kell nyomogatni hogy megjelenjenek ezt hogy lehet ki köszörülni(már mint hogy diánként lehessen menni mert nekem így csinálja: cím, 1. bekezdés, 2. bekezdés stb.)és még hogy a neutron nevű animációt ne csak címre hanem mindenre működjön . 2003-as progi előre is kösz sürgös lenne
  • Gregorius
    #77
    Most megmondom neked, hogy nem lehet. Pont ez a csoportba-foglalás lényege, hogy együtt vannak, és együtt kezeled őket mindenben. Nem lesz belőle soha alakzat. Ugyan elméletileg megcsinálhatta volna a Microsoft, de nem gondoltak ilyen igényekre. Úgyhogy ne is keress megoldást. Max írsz a Microsoftnak, hogy tegyék bele egy patch-be.
  • Gregorius
    #76
    Érdekelne, hogy vannak-e még ilyen oldalak, akár külföldiek is, ahol meg lehet találni azokat a PowerPoint előadásokat, amiket e-mail-ben terjesztenek emberek tonnaszám.

    Van pár, amit szívesen megtekintenék újra. De nincs kedvem senkit megkérni, hogy küldje el e-mail-ben nekem az ismerősök közül, mert még felhatalmazva fogja magát érezni, hogy több ezret küldjön nekem megint.

    Látom ez az extra.hu-s dolog ez meghalt.
  • AndrewT
    #75
    segítségre volna szükségem (whohoo, surprise! -.-)
    szeretnék csoportortba foglalt egyes alakzatokat triggerként használni, ám az "indító kiválasztásánál" csak maga a csoport jelenik meg (Csoport X, Alakzat Y helyett). mindenképpen csoportba rendezve van szükségem rájuk.
    ötlet ezzel kapcsolatban?
  • gergely1991
    #74
    Beszúrás>Mozgóképek és Hangok>Új mozgógép fájlból(vagy Új mozgókép Média tárból)
  • LBALÁZS28
    #73
    Helló!
    Eltudná nekem valaki magyarázni hogyan tudok videót beilleszteni egy diára?
    Köszönöm Balázs
  • Robi000001
    #72
    Ezzel a hibával én is találkoztam. Attól függően, hogy milyen kedve van, mindig Ariallal rakja be az ő-t. Függetlenül attól, hogy a font mondjuk a jó öreg Times New Roman. Az őt nem érdekli.
    Ugyanakkor ha előveszek egy régi fájlt, abban meg minden ok...
    Furcsa....
  • apu
    #71
    A PowerPoint a betűkészletet az Operációs rendszertől veszi. Ha ott olyan betűkészletek vannak, melyben nincs magyar karakter akkor az alap értelmezet készletbál most talán az Arial -ból pótolja a hiányzó karaktert.
    Ergo: Válassz olyan betű típust amelyben bent vannak a használni kívánt karakterek.
  • Androow
    #70
    Sziasztok. Olyan problémába ütköztem, amelyet gugli barátom sem tudott nekem megoldani. A Powerpoint alap betűtípusa az Arial, ezzel nincs is gond. De amikor egy szöveg betűtípusát meg akarom változtatni, akkor minden mást szépen áttesz (mondjuk Times New Romanra), egyedül az ő és ű betűk maradnak rendületlenül Arialok. Egyáltalán nem tudtam megoldani, hogy változzanak. Valaki tudna segíteni?
  • apu
    #69
    A legegyszerűbb ha megnyitod PowerPointba és rákattintasz a képre jobb egérrel és mentés képként.
  • jin
    #68
    Sziasztok, mivel menthetek ki, hogyan PP-ból képeket?
  • apu
    #67
    Igen mindkettő megoldható
  • wwwkikihu
    #66
    Sziasztok!
    Olyat lehet a PowerPoint-ba csinálni, hogy egy diát billentyűlenyomásra adja tovább?
    És még egy kérdés: Valahogy meg lehet csinálni hogy az animációkat többször is le tudja játszani egy vetítés során?

    Előre is köszi!
  • marsu
    #65
    Köszönöm, szépen
  • apu
    #64
    Nyomtatásnálválazd a nyomtató tulajdonságait, és ott lehet kiválasztani , hogy álló vagy fekvő legyen.
  • apu
    #63
    http://www.newfreedownloads.com/find/ppt-to-avi.htmlhttp://www.newfreedownloads.com/find/ppt-to-avi.html
  • marsu
    #62
    Hy

    pps.-ből avi.-ba konvertálni hogyan lehet???
  • slylecz13
    #61
    Sziasztok!

    Azt hogyan tudom megcsinálni, hogy a diákat ne egy álló A4-es lapra nyomtassa, hanem egy fektetettre.
    Nem értem miért nem veszi be a nyomtatóm, mert a beállításoknál beállítom a fekvő lapot, de akkor is állóra akarja nyomtatni. (canon)
  • apu
    #60
    ha leszeded a képeket és elküldöd mailban akkor megcsinálom. Ha kell rá szöveg azt is ráteszem de ird le.
    Várom a válaszod.
  • Bondo
    #59
    Ja és ha lehet akkor a 2003-as Power pointtal kéne.Köszi
  • Bondo
    #58
    Sziasztok.Lenne egy nagy kérésem tőletek.Power Point bemutatót kéne csinálni(6 dia is elég,ha lehet zene nélkül).A Real Madridról(focicsapat).Én tudom,hogy nagy kérés,de légyszíves csináljátok meg,mert én nem tudom,nem értek az ilyenekhez sajnos.Szóval légyszives rakjátok fel ide vagy elkuldhetitek e-mailben is ha ugy jobb.
    E-mail címem: [email protected]őre is köszönöm.
  • apu
    #57
    Új bemutatók, vetítések
  • karla1
    #56
    Ha valaki más tudja a megoldást, attól is nagyon szivesen fogadom!
  • karla1
    #55
    Szia Matyigyerek!Ugyanilyen problémám van, mint Neked, a pps-hez nem tudok hangot adni.MP3-al próbálkozom, de nem vezsi be.Légyzives írd meg, hogy hogyan oldottad meg a problémát, többen is igényelnék!Microsoft Office 2003-asom van.Köszönöm és várom a segítségedet.
    Üdvözöllek [email protected]
  • apu
    #54
    Esetleg leírhatnád, hogy oldódottt meg.
  • Matyigyerek
    #53
    Sziasztok Köszi de megoldotam a problémát. sziasztok és üdv mindenkinek
  • Matyigyerek
    #52
    Sziasztok mindenkinek. Kéne egy kis help. Szerkesztetem saját pps-t és tudtam hozzá hangot rögziteni mp-3 bol midi böl. Vettem egy uj xp profeszionált. Na most szeretem volna megint késziteni pps .Megis szerkesztetem, de ahogy a hang témához értem ledöbentem.
    Nem enged csak wav zenét hozzá rendelni. Ennek meg igen nagy a kiterjedése. Sem az mp-3 sem a midi zenét nem engedi. Most segitsetek hogyan tudok mp-3 vagy midit hozzárendelni vagy hangot rögziteni.Bár nekem a wav is jolenne ha öszelehet tömöriteni hogy kisseb legyen a mérete de wav formátum, mert ahogy montam aszt engedi.
    Köszi elöreis a segitséget.
  • apu
    #51
    http://www.newfreedownloads.com/download-PowerVideoMaker-Professional.html
  • Zsé
    #50
    Üdv mindenkinek!
    Kérdésem az lenne, hogyan tudom a power pointal készített előadásomat átkonvertálni videó formátumba (avi,mpg)?
  • apu
    #49
  • apu
    #48
    Nem tudom pontosan mire gondolsz. A PowerPointba van beépített navigáció, talán arra ? Vagy a háttérdián vannnak gombok. ?
  • lordring
    #47
    Sziasztok! Egy elkészített bemutatóban saját navigáló gombjaim vannak (akciógombok). Azonban vetítés közben a PP maga is kitesz néhányat automatikusan, átlátszóan, amit nem szeretnék. Hol lehet ezt kikapcsolni?
  • apu
    #46
    Itt találsz ppt és egyéb néző programokat http://powerpoint.extra.hu/index.htm Ha teljes ppt kell akkor keresünk linket csak írj ide.