116
Neked melyik az a game, ami legjobban felidegesített?
  • McGrady
    #36
    NBA sorozat viszi a pálmát...bár..inkább az EA játékok
  • mucsácsó
    #35
    amúgy....ami kúúúrvára idegesítő game, az nem más mint:
    MTX MOTOTRAX
    próbáljátok ki, nem ússza meg épségben a billentyűzetetek...és a game sem az uninstallt...akkkora egy csaló szar...100x jobban csal kb, mint a most wanted...már röhej...
  • Bandee1987
    #34
    NFS:MW, de az keményen felbaszta az agyam (bár volt bennem egy kis whisky is :)
  • McGrady
    #33
    jah, és NBA Live sorozatok
    hú az akkora csaló szar
  • schrank
    #32
    hogyan lehet feketemacskával online játszani
  • asfa
    #31
    na ebben egyetértünk :D
  • Realtibi
    #30
  • tigeroo
    #29
    ehh, prince of persia 3, speedkill jó móka, de a boss fightokban nem kellene erőltetni..free form fighting system mi??

    rohaggyanak

    need for speed underground 1: volt egy 6-7 körös circuit és az uccsó kör uccsó kanyarát basztam el....fotelben ültem, billentyűzet a 2 karfán rábasztam és kettétört...érdekes, kicsit megszeppentem aztán ugráltam rajta vagy 2-őt
  • N1ggA
    #28
    Atlantis II. Hihetetlen mennyit baszakodtam azzal anno. Egy pályát se tudtam végigvinni. A sárkányosnál a sárkány szobájáig jutottam, a szerzetesen megvolt a fej meg sok szar, az egyiptomoson pedig a pók hálójában amikor már kurva sokan voltak nem tudtam kiszedni azokat az izeket amikre már nem is emléxem hogy mik. Ez a játék anno hihetetlenül felbaszott, amikor órákig nem tudtam továbbmenni.

    A másik pedig a CS. Mostanában. Az elmúlt időben hanyagoltam, most meg mindig lelőnek és ideges vagyok, és kitöröltem.
  • hmhm
    #27
    jaja, amikor van még 700 MB szabad ram, és swapel.. lál
  • mucsácsó
    #26
    lol, én nálam 3-4 napokat, volt már hogy 2 hétig is ment, és semmi baja nem volt, van hogy még jobban is megy ^^
  • hmhm
    #25
    starforce os játékok, hogy kábelt kell húzgálni
  • mousee
    #24
    Windows XP :)

    Amikor két nap gépjárat után meg se tudom mozdítani az egeremet, mert eltűnt az összes memóriám :PP
  • mucsácsó
    #23
    de engem tegnap éjszaka a POP3...húúúúúhh aztakurva...
    ordítottam hajnali fél 4kor, hogy kúúúrvaaa anyááád már, mert basszus 20x próbáltam, és nem és nem és nem sikerült...váááá....úgy felment a pumpa...már csaptam a billentyűzetet, volt minden....
    és a Most Wanted: le van hagyva az ellenfél, 15 másodpercre!!!!!, és megelőz...hát behalok...na meg akkor voltam a legidegesebb, akkor baxtam a földhöz a gamepadet:
    4 körös pálya, már legutolsó, célegyenesben vagyok, 2 mp a célig, és megelőz...azttaakurva...hát ott mi volt....
  • dronkZero
    #22
    Van, akinek a BF2 is az...
  • mucsácsó
    #21
    Trackmania Sunrise is alllig idegesítő...hhhúúúúú....mikor GOLD fokozatra kell...minimum fél, másfél óra még egy pályát elszenvedsz GOLDra...áhhhhhh...meg úgy csal mint atom...
  • báttyó02
    #20
    mondjuk ez inkább csak azzal idegesitett fel hogy mekkora szar :D
  • báttyó02
    #19
    fifa2006
  • DJ Skyline
    #18
    de említhetném az NFS U,U2-t is!:D
    addig jó,amíg nem kell versenyre menni...verseny alatt meg jön az agybaj!:D
  • Torry
    #17
    NFS:MW
    A legidegesítőbb, csaló geci játék, amit valaha kiadtak.
    De ilyen az NHL is meg az összes EA game...
  • mucsácsó
    #16
    dettó...MW kuvva idegesítő game :D
  • XenonIceX #15
    Need For Speed Most Wanted
  • tomo
    #14
    az osszes jatek, amiben akkor vagy sikeres, ha a megfelelo gombot eppen abban a pillanatban nyomod meg, amikor azt a gep sikeresnek iteli.
  • Ben C
    #13
    CS, még kocka koromban. Már egy ideje nem tud felidegesiteni egy játék sem :)
  • DJ Skyline
    #12
    NFS MW
  • Dying Soul
    #11
    Undergroundok, talán Mafia még, de attól még az marad a világ legjobb játéka :)
  • gercse
    #10
    :D
  • McGrady
    #9
    jah énis...bár sztem csak azé me félek h újraindulna a gép a gém közbe :D
  • gercse
    #8
    én meg mondjuk mostanában nem is játszom annyit, zene+ internet megy ezerrel ;)
  • McGrady
    #7
    meg eza kibaszott flipper az XP-n vmi space kadett az is ritkaszar azon is feltom baszni az agyam rendesen
  • McGrady
    #6
    :DDD
    én még a telefonon a kígyós játékon tudtam
    meg az nfsek-en is rendesen
    mostanába csak azon baszom fel magam ha belassul eza vacak
  • gercse
    #5
    ja tényleg :D multkor a fekete macskán felbasztam az agyam, mindig én szívtam D:
  • McGrady
    #4
    aknakereső -.-
  • Nuki
    #3
    engem a Need for speedek tudtak felidegesíteni... köbö úgy hogy, játszok majd 10 percet egy páján, és az utolsó kanyarban, elszúrok valamit aztán kedzhetem előrről :|
  • gercse
    #2
    engem általában csak a topikok szoktak idegesíteni,(játékok nem) de már túl tettem rajta magam :D
  • mucsácsó
    #1
    Hehe :)
    azért nyitottam ezt a topicot, mert kíváncsi vagyok, hogy titeket melyik game idegelt fel legjobban eddig? :DD
    engem spec most a Price of Persia 3...már ütöttem a billentyűzetet, volt minden :DD
    na és titeket? :P