36
  • Delta97
    #36
    http://dungeon.try.hu/

    http://dungeon.try.hu/ (nem vírus meg ien hülyeség! ez csak 1 meghívó)
    EZ egy fórum alapú warez és közösségi oldal, szeretném ha te is csatlakozál,
    regisztráció után letölthetsz, feltölthetsz és cseveghetsz külömböző témákban
    az oldal teljes mértékben ingyenes, csak néhány szívességet kérek, vagy segítesz vagy nem rajtad áll.
    a kérés annyi hogy ezt az üzenetet küld el annyi embernek amennyinek csak tudod.
    esetleg tedd ki a linket az msn neved mellé, a segítséget előre köszönöm.
    üdvözlettel a fórum adminja: Bender
    http://dungeon.try.hu/
  • Enkil
    #35
    a szar lassú torrenteket nyugodtan gyakhagyák
  • pemga
    #34
    Ha már zene :) Virgin Digital Red Pass8USD = 1500 album. (Igaz csak 128kbps.)
  • PuLSeR
    #33
    Ekkor összesen több mint 3000 darab zenekazettát foglaltak le.

    MUhahaha, ezek teljesen hülyék.
  • [HUN]Stanlee
    #32
    Hja, erre emlekszem. jol fel is kaptam rajta a vizet. de azota sem volt rola szo, szoval szerintem nem jott oszze nekik. ha meg igen, akkor a gepek aran nem igazan lehet eszrevenni.

    Normal-nak meg igaza van. a letoltes nem jelent egybol profit kiesest. van, amit azert vettem meg, mert egyszer letoltottem, utana megtetszett, es kiadtam erte a pizt...
  • Normal
    #31
    Marketing:
    Amit a piacnak megfelelő áron adnak, azt megveszik,
    aki jó fizetést kap, hű a cégéhez.
    Egyszerűen felülpozicionálják a program-termékeket ahhoz képest, amennyit a piac adna érte - ezért töltenek le.
    Azok, akik letöltenek, nem vennék meg a terméket - azaz ez nem profit-kiesés.
  • pemga
    #30
    Ezen változtatni is akartak, kicsit a ló túloldalára esve.
  • KIP
    #29
    ez már megsem lep egyre gyakoribbak az ilyen jellegű hírek...meg aztán azt hiszik majd ettől visszaszorítják az illegális letöltéseket, nagyokat tévednek folyton ... :D
  • [HUN]Stanlee
    #28
    Ez a hir sajnos a valosaghoz nem jar kozel. A hetvegen olvastam az ujsagban, hogy lefoglaltak valami illegalis dolgot.

    A cikkben az allt, hogy Coburgban foglaltak le gepeket, melyeken osszesen 3-4000 film, es egyeb dolgok voltak elerhetoek, fizetes elleneben. az osszeg azonban stimmelt. 30-120 euro. Torrentrol szo sem volt, inkabb fizetos ftp- szerver lehetett, mivel azt irta a cikk, hogy ilyen "top server" Europaban csak kb 50 van, tehat jo fogas volt. Ket nemet es egy svajci allampolgar uzemeltete a szervert.
    Szoval szerintem ez valami forrasa lehetett egyeb fizetos ftp szervereknek.

    Csak hozzateszem, Nemetorszagban nincs az adathordozok araba jogdij beleepitve, ezert is olcsobb nehany dolog.
  • Tetsuo
    #27
    Te vmit nem értessz. Vannak emberek, akik szerint a BTK/PTK nem tökéletes ill egyáltalán nem baj ha multicégnek (minimális) kárt okozunk. Ugyanezen felvilágosult emberek erkölcsi normája elítéli azt, h a multicég elleni (minimális) károkozásért valaki pénzt kérjen vagyis egy antiglobalizációs tettből meggazdagodjon.
  • pemga
    #26
    Javaslom megnézni a Future of BitTorrent c. előadást. (Egy ausztrál szabadegyetem nyilvános előadásának felvétele, teljesen legális). A fickó elég érdekes dolgokat mond, igyekszik minimálisra szorítani a technikai dolgokat, inkább eseményekről és hatásairól szól.
  • MacrosTheBlack
    #25
    Sztem ezek (bsa & co.) télleg ennyire hülyék. A fenenagy jódolgukban addig szugerálják magukat, hogy a végén el is hiszik hogy akármeddig lehet kizsigerelni az embereket. Pedig ez már régóta megvan közmondásban: nagyot akar a szarka, de nem bírja a fallosza. ;D
  • MacrosTheBlack
    #24
    Jóaz. Én meg is vettem. :)
  • Justil
    #23
    dehogy lett tré
  • Gabest
    #22
    Az hogy mekkora tré lett az új nfs senkit nem izgat. Pénz, terabájtok, warez, rendörség. Ez a lényeg. Kiváncsi vagyok hányan játszottak ezzel 10 percnél tovább a letöltők közül.
  • NEXUS6
    #20
    Aztat nem értem, ha az üres adathordozókon is ott a kiadók haszna, akkor, miért kell az emberkéket a másolásért karóbahúzni?

    Az a gáz mondjuk, hogy pl a szoftvermásolás önmagában is bűntett még akkor is, ha ezzel károkozás mondjuk a kiadó felé nem történt! És a rendörbá szépen nyomoz, a biroság meg lesittel.
    Ki a f.sznak jó ez??????!!!!!

    Ugyan azt csinálják, mint a kábszernél. Rengeteg a legális drogoknál kevésbé ártalmas anyag van, amik tiltottak. Mind a fogyasztót, mind a termelőt kriminalizálják. Aminek az eredménye, hogy az emberek úgymond pénzben fejezik ki azt a kockázatot, amit ez a dolog jelent (lásd fizetős warez). Aztán amikor tényleg sok pénz kezd el az iparban mozogni, akkor a szervezett bűnözés is rákattan a témára.
    Szal ha hülyék a törvények, akkor ne csodálkozzanak az emberek hogy terjed a bűnözés. Al Capone is a szesztilalom alatt lett istencsászár.
    Néha az az érzésem, hogy direkt csinálják!
  • EvilDevil
    #19
    igy igaz... pontosan
  • soda
    #17
    szerintem túlságosan is felfújod a dolgot :\
    attól függetlenül, hogy evildevil kit sajnál és kit nem, szó nem volt arról, hogy mi mekkora bűnnek számít...
  • aaaaa
    #16
    Szó szerint : nem tudom sajnálni azokat akik fizettek és esetlegesen megszívják... az üzemeltetők meg remélem
    jól megszívják...
    Tehát aki fizetett, (tegyük fel hülye volt és csak a torrentért), amit ekkora összegnél nem hinnék... (arrafelé sem csak hülyék élnek) azt már nem is kell sajnálni. Csak ha ugyanez a hír arról szólna, hogy bezárták valamelyik "jótékonysági ingyenszervert" , akkor meg ott siratná, hogy micsoda disznóság...
    Semmilyen szerver bezárásnak, és a szerzői jogi "bandák" ténykedésének, JÓÉRZÉSŰ ember nem örül. Aki örül, az az a pár ember, akinek komoly pénze van az efféle dolgok hiéna áron tartásból, mondjuk a lakosság 0,01%-a. Az művészek zenészek, programozók sem örülnek az ilyennek, kivéve azokat, akiknek már szintén kimosták az agyát... No meg egypár kis irigy valaki, aki dögöljön meg a szomszéd tehene is módjára gondolkodik...
    Énszerintem meg sokkal nagyobb szemétség 500FT-ért csenőhangot árulni, vagy SMS szavazást indítani olyan dolgokban, aminek semmi tétje nincs, mert már a kérdés kihirdetésekor tudják ki a lesz nyerő, a zenei albumok áráról meg ne is beszéljünk...
    No persze ezek mind legális dolgok, és szinte még mi vagyunk a bűnösök, ha nem szórjuk ilyenekre a pénzt, kellő mértékben...

    Kicsit olyan ez, mint amikor a nagyszájúak beírogatnak a 80-nal ment, elvették a jogsiját hírre, hogy megérdelmelte, az 50-et mindig be kell tartani...
    Amikor meg ő kerül hasonló helyzetbe ott sír, hogy mekkorea aljasság, mert neki csak most, pont akkor, egyszer kellett sietnie.
  • soda
    #15
    hát nem tudom, szerintem evildevil nem azt mondta, hogy aki ingyen tölt nem bűnös.. ő azt mondta szemét aki pénzt kér torrentlapért, és hülye aki fizet érte... szerintem szó sem volt arról, hogy ki a bűnösebb
  • pauly
    #14
    Na ja,szerintem is.
  • aaaaa
    #13
    Ezek szerint ha valaki fizet és letölt az sokkal elvetemültebb, mint aki nem fizet, csak letölt... És mert befizetett 30 eurót már börtönben a helye, de akinek a haverjai útján bejárása van ingyenes FTP-kre, és ugyanazokat letölti az természetesen nem elítélendő...
    Aki ingyenes FTP-ről tölt, az is tudja mennyire jogszerű az amit csinál, kár mellébeszélni...
    Az az ingyenes FTP is többnyire azért ingyenes mert a user felfele is rakott valamit, amiért megkapta a bizalmat, hogy töltögessen. Az pedig hogy feltöltötte, a mai törvények szerint súlyosabb , mint netán a fizetés...
    Elég furcsa érték ítéleted van...
  • EvilDevil
    #12
    nem tudom sajnálni azokat akik fizettek és esetlegesen megszívják... az üzemeltetők meg remélem
    jól megszívják... csatlakozom az elöttem szólókhoz a
    warez az ingyenességről szól....
  • PLaci #10
    LOL! Fizetős warez? Már az SMSweb is egy szemét dolog, de ez a 30-120 euró viszi a pálmát!
    Mivel azt írja, hogy 6TB adattal foglalták le a gépeket, gondolom biztosítottak seed-et is...
  • cSuwwi
    #9
    sztem vegyesen mentek a dolgok, fizettek havi x pénzt, csak nem egy ftpről töltöttek, hanem torrenten keresztül (és a feltöltők a szerverről seedeltek ezért lehetett rajta sok anyag). 1 szerverről torrenttel több embert tudnak kiszolgálni, az elosztott letöltés miatt ugybár. (az arányt meg sztem nem használták, hamár egyszer "támogatták" :)
  • Cat #8
    ki az a hülye aki torrentlapért fizet ??
  • vegesm
    #7
    őrültek, ennyi pénzért simán megvehették volna eredetibe
  • Zsoldos
    #6
    "A GVU arra figyelmeztet, hogy a bírósági eljárástól nemcsak az üzemeltetőknek, hanem a letöltőknek is tartaniuk kell, hiszen fizettek az illegális másolatokért."

    Aki ingyen warezol, azt nem buntetik? :)
  • silanor
    #3
    Lehet, hogy el vagyok tevedve de ezek torrent szerverek voltak, nem? Azokon meg nem tul sok minden tartolodik. Nehogymar a forgalommero alapjan zuzzak meg oket...
  • arty
    #2
    halál a fizetős warezra ...
  • grebber
    #1
    lol fizessenek csak érte meg is érdemlik.
    Nemhogy megvennék őket.