26
Megmérkőznek ismét a bajnokok
  • Laffite
    #26
    idén gyenge volt a verseny, és a feltételek sem voltak egyformák a résztvevők számára, + hiányzott egy csomó nagy név, és nem értem mit keresett ott pl Albers, Pastrana vagy Massa... sok volt az erősen reklámszagú Renault-körítés is, miközben Alonso rajthoz sem állt (vajon miért nem engedték indulni?) szal nekem csalódás volt az egész...
  • Kaszi46
    #25
    sajna én lemaradtam róla:(( doktor úr volt?
  • Amse
    #24
    online nem lehet nézni vhogy?:O
  • Zsoltika 007
    #23
    Hú bakker ha nem veszem észre a topicot lemaradtam volna róla!
  • Istencsászár
    #22
    Hiv. Hp
  • Monoton
    #21
    A múltról!
  • gercse
    #20
    kössz ember :D ha nem szólsz akkor kihagyom :D lehet h így is...:D(lyukas az agyam)
  • biomage
    #19
    ezért új topik dec 3 után miröl irtok vagyis vasárnap
  • avcom
    #18
    Schumacher tudtommal idén nem vesz részt a RoC-on és a Ferrari helyett is 997-es Porsche-t várjon mindenki. Egyébként Kovalainen 2007-ben VALÓSZÍNŰ, hogy ülést fog kapni, de ezt több, mint egy évvel előre nem lehet megmondani, Alonso szerződése nagyban befolyásolja ezt
  • desigo
    #17
    Nézem a holnapi műsort de nem látom
    mikor lesz?
  • desigo
    #16
    made in hungary...
  • DJ Skyline
    #15
    suzuki?
  • DJ Bee18
    #14
    rendes igazi japán autóval

    Miért van rendetlen hamis japán autó is?? :DDD
  • DJ Bee18
    #13
    El se romlott, nem is volt meg a verseny. Vagy honnan veszed ezt, hogy majd pont elromlik holnap???
  • schrank
    #12
    na ja nagy ferrari reklám ha verseny közbe tönkremegy
    miért nem lehetett rendes igazi japán autóval menni mindig ezek a szutyok olasz szarok
  • Al Age
    #11
    Tavalyi nagyon jó volt, egyik barátom hívott fel, hogy nézzem a jurosportot. :-)
    Megérte, holnap is megnézem és köszi hogy topikot csináltál neki, különben lemaradtam volna. :DDD
  • Snecie Smicie
    #10
    Tavaly Kovalainen nyert, aki jövőre Renault tesztpilóta, 2007-ben pedig versenyző lesz a Formula-1 ben.
  • Snecie Smicie
    #9
    nem, ez nem a bohócok versenye lesz
  • Akos 001
    #8
    Én is.

    #1-nézem:)
  • zaki
    #7
    ja, győzike lesz a szertáros :DASDASDASDAS
  • DJ Skyline
    #6
    Baumgartner,Győzike ott lesznek-e?
  • Vegas
    #5
  • zaki
    #4
  • Rafaelo
    #3
    :O
  • Snecie Smicie
    #2
    Nemzetek fognak szerepelni, olyan versenyzőkkel, mint pl. Mcrae, Schumacher..
  • Snecie Smicie
    #1
    Holnap, azaz Dec. 3-án 19.00-kor idén is megrendezésre kerül a bajnok versenye, és közvetíti az Eurosport.
    Szerintem nem érdemes kigahyni. Ha valaki tud egy entry list-et, beteheti:}