Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Saddalim
#4027
akkor egyesíteném a két véleményt és hozzáraknék 😛
az hogy "valami" (most program) hány bites, az azt jelenti, hogy a gépet darabjai mekkora csomagokkal kommunikálnak. minden cosmag után ellenõrzés van. ebbõl adódóan minél nagyobb csomag, annál gyorsabb lesz. viszont nem szabad ugye nagy csomagokat küldeni, mert akkor nagyobb esélye lesz a hibának. régen volt 16 bites oprendszer ÉS hardver (egy csomat 16 bit (2byte)). mostanában a 32bit van érvényben, win95,98,ME,NT,XP stb. 32 bitesek. 64 bites oprendszer még csak 1 van, a Vista (ennek van 32 bites verziója is, lehet választani). csak akkor jársz jól, hogyha a HW-d is (pl procid) 64bites. D-Tools már kiadta a 64 bites verziót is a 64 bites Vistára, ezért van kettõ. ha XP-d van, akkor mivel az ugyebár 32 bites, ezért egy 64 bites nem igazán fog múködni (hogy egyértelmû legyek NEM). összességében, tölts 32-est!

JAG1
#4026
Mi az, hogy valamelyik kezeli, valamelyik nem?
HW-SW összefüggés van. Hiába kezelné a proci, ha szoftver nincs alá.
Szal a proci támogatja, csak kell hozzá a 64bit-es XP is.
Ha az oprendszered 32-bites, minden szoftver 32-bites változata kell.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4025
Sziasztok! Ha valaki tud segíteni, azt elõre is köszönöm! Szóval megvettem a C&C generals- zero hours címû 2004-es játékot. Az a problémám, hogy a telepítés során a 2. lemez bekérése után nem folytatódik a telepítés, hiába teszem be a 2. lemezt folyamatosan azt kéri újra, de nem fut tovább.
dragon11
#4024
Najó hazudtam a procinak is van köze valamelyik tudja kezelni valamelyik nem,de ebbe ne menjünk bele.Akkor is a 32bites kell.

dragon11
#4023
32 bitest procinak köze nincs hozzá az dönti el hogy a windowsod hány bites.

fery02
#4022
A procim, 64-es AMD, a Windows-om 32 bit-es. Melyik Daemon tools-t rakjam fel? 32, vagy 64 bit-eset?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#4021
Hello,
tud-e vki segiteni? a Safecracke-ben a billiárd asztalnál levõ széf ködja kellene
Saddalim
#4020
én sokat próbálkoztam, a háttér miatt kiesik egy csomó szín, végülis még ez volt a legfeltûnõbb de mágsem ronda megoldás. esetleg ha a hátteret elhalványítanám, bár akkor meg be e fog olvadni a környezetbe :S

dragon11
#4019
Itt a válaszod!Ez a topik nem erre van jó lenne ha elolvasnátok mielött kérdeznétek!!!

JAG1
#4018
b+.

Grand Theft Auto - Vice City
1000 van...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4017
😛mondtam hogy ahol én nézem azon nincs. hát ez az. itt nincs😞
JAG1
#4016

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4015
sziasztok
vki pls segitsen a napokban kedvem támad egy kiscit vice cityzni de valami elszarodot az egyik CD-n és nem engedi lemásolni rola a crackot és most nem találom hol tudnák crakkot találni hozzá az a honlap amin én voltam azon nincs rajata pls vki rakjon föl egy olyan crackes honlapot amin rajta van a crackje pls
dragon11
#4014
Valaki segítene a chatre(it a fõoldalon)szeretnék írni de nem ír már napok óta.Help please.<#help><#help>

dragon11
#4013
Nemtudom de,hogy ennyire lustának lenni elolvasni.Pedig nincs sok szöveg benne és a lényeget mondja nem rizsa!Grat a kreátornak:Saddalimnak!<#worship><#worship><#worship>

zeli
#4012
Szerintem nem a GYIk elhelyezkedésével van a gond. Az emberek egyszerûen sz.. kakilnak rá hogy ott van, inkább megkérdezik..lehet, hogy a jobb oldali szöveget kéne láthatóbbá tenni😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#4011
Van megoldás erre a GYIK-es problémára. Tedd ki a linkjét az aláírásod-ba, mellé zárójelben, hogy mit is jelent a GYIK, mint fogalom. XD

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4010
?

dragon11
#4009
Lehet.

#4008
Tudja valaki hogy hogyan kell a carbon mentését felüliratni???
zvaragabor
#4007
Vagy pedig nincsenek tisztába a GYIK fogalmával, vagy újregek, vagy nem tudják, hogy a "GYIK" feliratra rá lehet kattintani, vagy bele sem gondolnak, hogy a gyikban megtalálják a választ a kérdéseikre. 😊

Chaos Anno Domini

dragon11
#4006
Hát jah,már annyian kérdeznek minden játékról végigjátszást,nemértem ennyire nehézlenne a szemünket megeröltetni és elolvasni a GYIK-ot vagy a türelmükkel lehet a gond nemtudom.

Saddalim
#4005
szerintem nem elég feltûnõ a GYIK. ki kéne találni vmit...

Saddalim
#4004
nem mindig adja hozzá. hiába, ez is májkroszoft

dragon11
#4003
GYIK

#4002
Nem tudna küldeni valaki nekem egy magyarosítást és végigjátszást a Commandos Behinde the enemy lins-hoz? Ha linketek van az is jó lenne.

[email protected]
fery02
#4001
Hülyén fogalmaztam. A társítás ablakban ugye van két almenü: Egy ajánlott programok, és egy egyéb programok. Normál esetben, ha rákattintunk a tallózás gombra, kiválaszthajuk, a program ikonját, amihez társítani szeretnénk a társítandó fájlt, és ezt az ikont ilyenkor hozzáadja az ajánlott programokhoz, majd ha ott is rákattintunk a program ikonjára, akkor megnyitja a fájlt abban a programban, amit betallóztunk. De nekem nem ad hozzá semmijen programot sem az ajánlott programokhoz, és nem tudom, hogy miért.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4000
#3996: ha mp3-t tud kezelni a mobilod, akkor abba. (CoolEditet ajánlom). ha tud mp3pro-t az mégjobb, az még a felére tudja tömöriteni.
#3998: milyen listához?
#3999: GYIK

mellesleg ez a
#4000!!!

#3999
Nem tudna valaki Angolosítást vagy magyarÍtást az El Matadorhoz?

Tudom,hogy már magyarul is kijött!

Nemkem csak Németül van meg!


Ha tudna valaki egy címet,vagy meg van neki az írjon vagy ide vagy még jobblenne ha elküldené e-mailben!
[email protected]
NAGYON KÉNE!!!!!!!!!!!!!!
Elõre is köszi!

fery02
#3998
Nemtudok tallózni. Rákattintok egy társítatlan fájlra, megadom neki a hozzávaló exe-t, de nem adja hozzá a listához, mintha nem is csináltam volna semmit sem.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#3997
zenét annyira nem lehet jó minõségben tömörítani egy "átlagos" tömörítõ programmal, mint pl a WinRAR.
alakítsd át mp3-ba, szerintem az jó tömörítés és hatékony😊

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#3996
heló:d
Hogy elhet a leges-leges legjobban letömöríteni egy számot és milyen programmal?(Telefonra akarom felrakni😊
köszi helló
zeli
#3995
Turbo pascal
szólj, ha nem találsz, nekem megvan valahol a TP5.5 ha kell átküldöm😊
T Zsolti: egyetértek, hazsnálj Firefoxot, van PopUp szûrõje. esetleg ha még mindig felugrálnak, lehet, hogy összesedtél egy kémprogramot, ilyenkor futtas le egy
Ad-Aware keresést..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#3994
Tud valaki nekem ajánlani egy normális, XP-n mûködõ Pascal-t?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#3993
Sziasztok nem tudja valaki a Pursuit Force-ba van free mode?

JAG1
#3992
Használj Firefox-ot és nem kell külön progi rá...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

JAG1
#3991

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#3990
sziasztok!
lenne egy gondom.azt monják a haverok hogy valami blokolo nincs fenn a gépen és azért állandoan elöugranak reklámok egy kicsit idegesitö. nem tudja valaki mit lehetne vele csinálni??régen nem volt ien.pedig nem is emlékszem hogy kikapcsoltam volna valamit és mégis szar😞
Saddalim
#3989
GYIK

#3988
Segitsetek!! A fiam megõrjit mert nem tud tovább menni a Tigger's Honey játékban. Micinek odaadta az esernyõt, de itt megfeneklett a játék. Át kell ugrani a szakadékot?
Saddalim
#3987
#3984: Nem elég?
#3985: GYIK
#3986: dc...?

#3986
sziasztok nem tudja valaki honan tudnám letölteni a halálos iramban:tokiói hajsza zenéjét?

#3985
Sziasztok! Valaki tudna segiteni Delta Force Black Hawk Down végigjátszás ügyében, mert sehol sem találok! Elöre is köszi
#3984
hello na akkor tud valaki segíteni a san andreas modern módban vagyis honnan lehet letölteni??
dragon11
#3983
Na elírtam DMZ-sietnem kell,mert betegvagyok és nemigazán van idõm a gépelött írni.

JAG1
#3982
Cserélnék egy cracket...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

miche
#3981
Már felnyomtam párszor de semmi nem változott.
Ide feltöltöttem egy képet, remélem meg tudod nézni.

http://upload.citromail.hu/dl/?tid=357a6ff303f2d2403b37ffc59ed7c41a3

És csak most vettem észre, hogy már ott is ilyen hiányos a kép amikor az elején a videóban a sziklákon kapaszkodik.

fery02
#3980
Talán egy új videokártya driverre van szükséged. Leszedheted az ATI hivatalos weboldaláról.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#3979
lol ez aranyos lehet, linkelj már be egy képlopást 😛
próbáld meg újratelepíteni, ha nem megy és eredeti, vidd visza cserélni

miche
#3978
Sziasztok!

Van egy kis problémám a Tomb Raider Legend-el.
Feltelepítem és mikor elkezdek játszani, majdnem minden teljesen átlátszó a játékban. A tárgyak csak úgy lebegnek a semmiben és a vízet is csak akkor találtam meg mikor véletlenül beleestem. 😊

Baromi poén hogy látszik körülöttem a táj, meg a több kilóméteres mélység de valahogy nem az igazi ha azt sem látom merre megyek.

Nem tudom mi lehet a baj. Legújabb directx van fenn, egy radeon 9200-as videókártyám van, ami elvileg elmegy a játékhoz,vagy mégis ezzel lehet baj?

Minden ötletnek nagyon örülnék. 😊

Üdv! miche