Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az hogy "valami" (most program) hány bites, az azt jelenti, hogy a gépet darabjai mekkora csomagokkal kommunikálnak. minden cosmag után ellenõrzés van. ebbõl adódóan minél nagyobb csomag, annál gyorsabb lesz. viszont nem szabad ugye nagy csomagokat küldeni, mert akkor nagyobb esélye lesz a hibának. régen volt 16 bites oprendszer ÉS hardver (egy csomat 16 bit (2byte)). mostanában a 32bit van érvényben, win95,98,ME,NT,XP stb. 32 bitesek. 64 bites oprendszer még csak 1 van, a Vista (ennek van 32 bites verziója is, lehet választani). csak akkor jársz jól, hogyha a HW-d is (pl procid) 64bites. D-Tools már kiadta a 64 bites verziót is a 64 bites Vistára, ezért van kettõ. ha XP-d van, akkor mivel az ugyebár 32 bites, ezért egy 64 bites nem igazán fog múködni (hogy egyértelmû legyek NEM). összességében, tölts 32-est!
HW-SW összefüggés van. Hiába kezelné a proci, ha szoftver nincs alá.
Szal a proci támogatja, csak kell hozzá a 64bit-es XP is.
Ha az oprendszered 32-bites, minden szoftver 32-bites változata kell.
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
tud-e vki segiteni? a Safecracke-ben a billiárd asztalnál levõ széf ködja kellene
Grand Theft Auto - Vice City
1000 van...
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
vki pls segitsen a napokban kedvem támad egy kiscit vice cityzni de valami elszarodot az egyik CD-n és nem engedi lemásolni rola a crackot és most nem találom hol tudnák crakkot találni hozzá az a honlap amin én voltam azon nincs rajata pls vki rakjon föl egy olyan crackes honlapot amin rajta van a crackje pls
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
Chaos Anno Domini
[email protected]
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
#3998: milyen listához?
#3999: GYIK
mellesleg ez a
Tudom,hogy már magyarul is kijött!
Nemkem csak Németül van meg!
Ha tudna valaki egy címet,vagy meg van neki az írjon vagy ide vagy még jobblenne ha elküldené e-mailben!
[email protected]
NAGYON KÉNE!!!!!!!!!!!!!!
Elõre is köszi!
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
alakítsd át mp3-ba, szerintem az jó tömörítés és hatékony😊
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Hogy elhet a leges-leges legjobban letömöríteni egy számot és milyen programmal?(Telefonra akarom felrakni😊
köszi helló
szólj, ha nem találsz, nekem megvan valahol a TP5.5 ha kell átküldöm😊
T Zsolti: egyetértek, hazsnálj Firefoxot, van PopUp szûrõje. esetleg ha még mindig felugrálnak, lehet, hogy összesedtél egy kémprogramot, ilyenkor futtas le egy
Ad-Aware keresést..
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
lenne egy gondom.azt monják a haverok hogy valami blokolo nincs fenn a gépen és azért állandoan elöugranak reklámok egy kicsit idegesitö. nem tudja valaki mit lehetne vele csinálni??régen nem volt ien.pedig nem is emlékszem hogy kikapcsoltam volna valamit és mégis szar😞
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
Ide feltöltöttem egy képet, remélem meg tudod nézni.
http://upload.citromail.hu/dl/?tid=357a6ff303f2d2403b37ffc59ed7c41a3
És csak most vettem észre, hogy már ott is ilyen hiányos a kép amikor az elején a videóban a sziklákon kapaszkodik.
Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!
próbáld meg újratelepíteni, ha nem megy és eredeti, vidd visza cserélni
Van egy kis problémám a Tomb Raider Legend-el.
Feltelepítem és mikor elkezdek játszani, majdnem minden teljesen átlátszó a játékban. A tárgyak csak úgy lebegnek a semmiben és a vízet is csak akkor találtam meg mikor véletlenül beleestem. 😊
Baromi poén hogy látszik körülöttem a táj, meg a több kilóméteres mélység de valahogy nem az igazi ha azt sem látom merre megyek.
Nem tudom mi lehet a baj. Legújabb directx van fenn, egy radeon 9200-as videókártyám van, ami elvileg elmegy a játékhoz,vagy mégis ezzel lehet baj?
Minden ötletnek nagyon örülnék. 😊
Üdv! miche