Segítséget kérek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
- Telepítettem a DOSBoxot, hogyan tovább?
Mount-olni kell a játék könyvtárát, hogy a DOSBox is lássa a játékot.
mount <DOSBoxos meghajtójel (tetszõleges)> <a játék(ok) útvonala (meghajtóval együtt)>
Például: mount d d:\games
Most a DOSBox d meghajtóként látja a d:\games könyvtárat.
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)
Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)
Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)
Olvasd már el a FAQ-t a linken, amit adtam.
Mûködik, én is kipróbáltam annó...
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)
nemtudjátok, ohgy hogy kell használni a dosbox-ot???
Gigabyte GA-8I945PL-G, Intel 3GHz DC,Kingmax 2x1Gb, Samsung 500Gb, Sapphire HD4850 Dualslot, Razer Diamondback, Razer Tarantulla, Razer Mantis(speed)
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
szóval azért csak egy haverom látta, akinek szintúgy mikrohullámú nete van
akkor milyen játékkal tolod?XD szedjünk össze mikrohullámúsokat😄
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
ha az utóbbi, egy kicsit szánsz tanácsadóidnak? 😛
Chaos Anno Domini
amúgy én nem tenném ha nem lennének ilyen drágák a játékok. egy dobozos mégiscsak jobb, mint egy másolt...
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
1. ingyen elosztogatod
2. szobadísz a falon
3. nem csinálsz velük semmit
4. ott hagyod valamelyik iskola padban, és valaki ugy is meglovasítja
5. kuka
6. feljelented magad
Chaos Anno Domini
dragon11:amúgy nekem is mikrohullámú van, szóval azzal nem lehet dedicated szervert csinálni?
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Chaos Anno Domini
Nem találtam más topikot ahol feltehetném a kérdést, ezért ezt a topicot választottam, ezt találtam a legjobbnak. Na most én át szeretnék térni a jó útra, tehát eredeti játékokat szeretnék venni, nem szeretnék többet warezolni. Na most van vagy 150 másolt játékom, sztetek ezekkel mit csináljak? Sok játék van közötte amiket nagyon szeretek, és most csak 10E FT-om van. Úgyhogy úgy döntöttem hogy elõször a kedvenc játékomat, az Obliviont venném meg. Amúgyis mindig csökkennek a játékok árai. Meg a másik hogy mostantól nehezebb lesz játékot szereznem mert vennem kell és ugye az pénzbe kerül, de nem érdekel. Legalábbis én így döntöttem. Na szóval még1x. Sztetek mit csináljak a sok másolt játékommal?
[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...
tegnap felinstalláltam a Return to Castle Wolfeinstein-t, de az átvezetõ animációk átugrásakor (ha nem nézem végig az elején a börtönös részt) a játék kezdése után 1-2másodperccel kifagy hang/kép....ha végig akarom nézni az átvezetõt akkor elkezd szaggatni...másodpercekre kifagy a kép és 5FPS-el röcög..majd ujra kifagy stb. Érdekes ha kép kifagyása alatt windows gombot lenyomom bevillan a tálca, visszakattintok a játékba jó lesz (1-2másodpercig)
vmi régi catalystom van, 5.1-est próbáltam de vmi openGL-t ír akkor
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
Ez a változat már nem támogatott."
(Wikipedia)
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.