Segítséget kérek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4277
Tudom.De nekem angol verzió van meg.
JAG1
#4276
Az elvileg magyar...

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4275
Sziasztok.Caesar 4-hez keresek magyarositást!Elõre is köszönöm!
E-mail cimem:[email protected]
#4274
Sziasztok!Ez az elsõ irásom mert tegnap óta van netem.caesar 4-hez keresek magyaritást.köszönöm
Saddalim
#4273
GYIK

maffioso
#4272
avi

\"If in doubt, flat out!\"

#4271
sziasztok!
segítséget szeretnék kérni a Silent Hill4-hez. Elagadtam. Nem tudok kijutni a szobábol, bezárult az alagút. Köszi elõre is.
#4270
Tud valaki olyan kézilabdás játékot, ahol ténylegesen játszani kell nem menedzserkedni? Nagyon szépen köszönöm<#wave><#lookaround>
Kontrakcio
#4269
ha dvd lehet h DTS... próbáld ki az mplayer nevezetû lejátszót

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

maffioso
#4268
letöltöttem egy filmet de nincs rajta hang
windowsban és jatekokban rendesen van minden, de a filmben nem lehet hallani
elvileg van rajta

\"If in doubt, flat out!\"

JAG1
#4267
Everest progi megmondja és kis szerencsével linket is ad a driverhez, ugyanis annak hiányában ne csodálkozz, hogy nincs hang.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4266
Cseréltem háromszor is akkor is ez a probléma!!!
JAG1
#4265
Cserélj cracket.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

22Barna22
#4264
sziasztok!

nagyon nagy problémám van... nem mûködik a GERICOM HUMMER notebookomon a hangkártya.. volt windows újratelepítés is, nem jó... nem tudom mi leet a baj ( ÉS ÍGY NEM TUDOK WOWOZNI! :'( ) légyszi segítsetek
+ pontosan hol tudom megnézni milyen hangkártyám van?

#4263
Sziasztok az a problémám hogy a Rome total warral játszom és pár perc után kidob hogy a rtw.exe hibát észlel. régebben hiba nélkül mûködött. A kiegészítõje a barbarion I. tökéletesen mûködik.mi a teendõ van rá megoldás? Ha valaki tud kérem segítsen köszönöm.
JAG1
#4262

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4261
és kell hozzá crack, ha kell add már meg annak a linkét is, hogy le tudjam tölteni

JAG1
#4260

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4259
Le akarom tölteni a Spellforce 1.11patchet, és kér valami nevet, meg jelszót.
Most mit csináljak?

SD456
#4258
Ok. Kössz! Amúgy van nekem itthon egy az apám gépéhez adták.<#smile>

Bye!

PS3 ID: SDani456

JAG1
#4257
Ezt sztem gyártó válogatja, de bármelyik boltba kapsz cirka 1K-ért.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

SD456
#4256
Hy all!

Ha veszek egy videókártyát (PCI-E) de VGA-s monitorom van akkor ahoz kell egy DVI-ról VGA-ra átalakító Adapter (ha jól tudom). Adnak a videókártyákhoz ilyet?

Elõre is köszönöm!

PS3 ID: SDani456

Saddalim
#4255
nálam nem jött be de próbáld meg újratelepiteni az alaplap és minden RAID kezelõ driverét

fery02
#4254
Úgy volt, hogy szombat délután még másolgattam rá egy-két cuccot, majd este elvittem ismerõsömhöz, ott csak az eszközkezelõben látta, de nem volt kint az ikonja a sajátgében. Azután valamit állítgatott az eszközkezelõben, de végül nem sikerült az egész. Hazahoztam, és most nálam is ez a helyzet. Szal valami beállítás, vagy nemtommi gond van.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4253
jut eszembe, nekem windows update után szállt el, viszont DOS-ból látszik a vincsi! behalok, gratula májkroszoft, királyak a "frissítéseid"!

Saddalim
#4252
lol detto. egyik napról a másikra eltûnik az egyik vincsi. bios, ezközkezelõ látja, saját 5leteimet megvalósitottam, semmi eredmény. valami új járávány...?

zeli
#4251
#4249: GY.I.K
#4250: <#felkialtas>

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4250
a www.andr.net en megtalálsz minden serial-t, jó játékot. Sanceee😊

#4249
azt szeretném megkérdezni hogy a star wars repblic commandonak mi a serial száma?

#4248
megvan köszi
az operás topikban tudtak segíteni <#vigyor2><#vigyor2>

#4247
köszi...
de ez nem firefox...nem jött be<#falbav>

fery02
#4246
A jumperekhez nem kell nyúlni, mert ez egyik nap még kivállóan mûködött. Másik nap, meg már nem jelent meg az ikonja a sajátgépben. Egyik ismerõsöm olyasmit javasol, hogy konzolos Windows telepítõ CD-jét használjam, és azzal meg tudom oldani a problmát. Ti ehhez mit szóltok?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

dragon11
#4245
Igen ez nagyon fontos hogy a master winyón legyen a windows.Jó tanácsokat osztogatsz!Grat!

Saddalim
#4244
király. akkor bootoláskor nézd meg, hogy megjelenik-e a masterek és a slavek között. ha nem, akkor nézd meg, hogy nincs-3 véletlenül 3 master vagy slave, ha van, akkor állítsd arra amibõl még van hely. de a primary master az legyen amin a winfos van

fery02
#4243
Nagy hosszú szürke. Nemtom, lehet hogy hülyeséget mondok, de IDE kábeles. Azt tom, hogy nem sata-ás.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Saddalim
#4242
pata-s vagy sata-s?
(vastag szürke (vagy mostmár láttam feketét meg rózsaszínût is, lényeg hogy vastag és lapos legyen) kábel megy a rack-be vagy kicsi vékony (ez 2 vastagabb részbõl áll, de ez nem mindenfajta kábelen látszik, mindenesetre kisebb a pata-nál)?)

zeli
#4241
GY.I.K
gyupee:hát a Firefox 2.0 nál Eszközök\Beállítások\Tartalom fül\Kezelés...

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

JAG1
#4240
Ne parázz, csak rendesen kell jumperelni.

[BF3 0.5K] [FH2 0.5K+1][BF2 133333] [BF2 152K] [BF43 0.2K] [BF43 0.4K] [BF2 155K] Különben kinyomom a szemed, eltöröm a lábad, aztán mehetsz, amerre látsz...

#4239
Üdv mindenkinek. Oly embereket keresek, akik sikeresen végignyomták az Arx Fatalis nevezetû játékot, ugyanis én egy bizonyos résznél nem tudok továbbmenni. Az a bizonyos rész a következõ:
Sikeresen lejutottam a törpökhöz. A konyhában találkozom az aranyos kutyussal, rohanok mint a hülye, elérek az egyetlen menekülési ponthoz. Itt kezdõdnek a bajok: nem tudok a láván átmenni. Mindig szolizok egy kicsit. Már oly barna vagyok, hogy már nyaralni sem kell menni. Ha valaki tudna ebben segíteni annak megköszönném.

Jam még valmi: nem tom' mikor leszek legközelebb, ha lehetne a segítséget a [email protected] címre küld. Elõre is köszönöm.
#4238
köszi...
és azt meg tudod esetleg mondani hogy hol tudom ezt beállítani??

#4237
sziasztok hogy lehet meg nézni a forumon a levelet
zeli
#4236
Nekem is volt ilyen problémám. Én elvittem szerelõhöz, ott valami kábelezést meg BIOS állítgatást mondtak. Ebbõl a BIOS állítgatást ajánlom😊
Keress olyat, hogy IDE COnfiguration és ott az Enhanced mode legyen P-ata+S-ata és nálam a régi alaplapon volt, hogy Advanced \ Onboard devices Configuration\Onboard Promise - Enabled; Operating mode - IDE
na, szóval ezeket próbálgasdxD
ja, meg nekem érthetetlen okokból a rack mindig átugrott az elsõ vinyóra mikor betettem és mindig arról akar bootolni. Állandóan át kellett állítanom... Bár meglátjuk, hogy az új alaplappal menni fog-e

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

fery02
#4235
Van egy hatalmas problémám. A rack-ben lévõ vinyómon jó sok adat van, amiket nem szeretnék elveszteni. Ezt a racket, tegnap elvittem egyik ismerõsömhöz, hogy rakunk rá egy kis cuccot. Viszont a gépe nem ismerte fel. Vagyis az eszközkezelõbe érzékeli a vinyót, viszont a sajátgépben nincs kint az ikonja. De próbálkoztunk vele, állítgattunk ezt-azt az eszközkezelõben, de nem jött össze végülis. Hazavittem, és már itt is ugyanez a helyzet, hogy látja az eszközkezelõben, viszont nincs kint az ikonja a sajátgépben. Total commanderben sem jeleníti meg. Átformázva azt tudom, hogy nem lett a vinyó. Segítsen valaki, mert nagyon fontosak azok az adatok. Ha kell ajánlhattok valami programot is. Azt ne kérdezzétek, hogy mégis mit csináltunk az eszközkezelõben. Nagyon szépen köszönöm!

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zeli
#4234
megnéztem a topikot és a bannerben egy Flash <*.swf fájl> található. amikor bejön a letöltésvezérlõ, akkor gondolom egy swf fájlt akar letölteni. állítsd be, hogy az iyen típusúakat ne letöltse, hanem az Adobe Flash Player nyissa meg..

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

#4233
hy
opera 9,02t használok és amikor belépek a call of duty 2 topikba nem jelenik meg a banner hanem kidobja a letöltõablakot hogy mentem vagy megnyitom... más topikba nem csinálja...
mi lehet a gond?
plz help

dragon11
#4232
Köszi remélem tudnak segíteni.

zvaragabor
#4231
esetleg megpróbálhatod újratelepíteni a mozillát. de elõtte töröld le. De szerintem a Mozilla Firefox topikban többet fognak tudni segíteni.

Chaos Anno Domini

dragon11
#4230
Hát jó de a mozzilla is jó de egy oldalra sem jelentkezik be míg az ie igen.Jólenne megoldani nem rontok el semmit és akkor se jelenetkezik be.Tudsz erre valami orvosságot?

zvaragabor
#4229
akkor legalább az IE 7-est tedd fel

Chaos Anno Domini

dragon11
#4228
Rohadt elegem van a mozzila szarságból hogy nem jelentkezik be sehova vissza megyek az IE-hez 1000x-jobb.IE 4ever!