82
szülők vs. játékok
  • Black Hawk
    #82
    átlag a játékokra és a tv-re fogják a tanulmányi átlag romlását. viszont a tv egyből hárít más a diákoknak fontos témára. Pl.: ha egy diák megbukik egy tantárgyból az nem feltétlenül annak tudható be hogy nem tanul, hanem pl. nem érti az anyagot és ez a vesztét jelenti. Viszont a szülő nem fogja végighallgatni a gyerekét és hagyni neki hogy kibeszélje magát mondván hogy az gépfüggő.
    legalább is SZVSZ.
  • Black Hawk
    #81
    rety #80
  • Black Hawk
    #80
    méghát a topik Törlést neki.
  • ssk3
    #79
    Ebben igazad van, de sajnos az átlag szülő inkább a TV-nek hisz:(
    Nekem sajnos ez a tapasztalatom. Szinte bármit rá tudnak fogni azokra a szerencsétlen játékokra:(
  • ffxi
    #78
    Játékból kilépés után mindig ilyen! Lehet ezt vhogy megelőzni? Mindig lebukok :)

    THX!!

    kép

  • Dani 22
    #77
    Sziasztok!

    Ez a szülők vs játékok nagyon kényes téma manapság.Érdekes hallani okos agyturkászokat arról hogy milyen hatással van szerencsétlen gyerkőcre az hogy "véres játékokat" játszik.Sajnos az a baj hogy az a szülő aki csak annyit hall a hírekből hogy az okos amerikai gyermek szétlőtte a fél iskolát az azért történt mert a számítógépes játékok elferdítették a lelkivilágát az biztos be fogja találni saját gyerekét azzal hogy talán nem kéne annyit ülni a gép előtt.Lehet sokmindenre fogni az eseteket de legkevésbé a szerencsétlen játékra.A baj akkor van (amire egyébként tudósok dollármilliókat beleölve rájöttek) ha az illető nem tudja elvonatkoztatni azt hogy most játszik vagy éppen villamoson van.Ha nem tudja akkor teljesen mind1 mit is csinál (játszik,olvas,focozik) akkor sem lesz reális rálátása a dolgokra.Akkor akár olvashat Harry Pottert is aztán fogja magát ráül a seprűre aztán kiugrik a tizedikről.Tehát nem a játékkal van gond hanem az emberekkel.Sajnos olyan világot élünk ahol belénk van ültetve a félelem.Hiszen a tévét bekapcsolva csak azt hallani hogy terroristák így teroristák úgy sőt gyakorlatilag a legutolsó kis hazai falu is célpont az araboknak.Aki azt állítja hogy valmi bajt okoznak a játékok annak felajánlom magamat kísétleti anyagnak.Végigjátszottam jó pár játékot mégsem lövöm le az ellenőrt ha megbüntet.Bocsi hogy nem csak a szülők vs játékokra tértem ki de sztem sajnos ez is hozzátartozik a témához.Azt kéne belátni hogy a szülőkre nagy hatással van a média ami nagyon felkarolja a szerintük JÁTÉK okozta gyilkosságokat de kérdezem én ha egy szülőnek akkor tünik fel hogy a gyerek egész nap a gép előtt ül amikor jön valami hír a tengerentúlról akkor ott valmi baj van nem?Most látom milyen hosszúra nyúlt ez a hozzászólás úgyhogy lassan be is fejezem.
    Még egy apró idevágó sztori:
    Faterom lassan 50 éves lesz de nyáron megmutattam neki az Americas Armyt aztán azóta ide sem férek a géphez.
    Ja és ő sem lőtt még le senkit.
    Na ennyi.Bocsi hogy ilyen hosszú volt.Köszike annak aki végigolvasta.

    GAMES FOREVER! ---------BYE---------
  • OrioN the S
    #76
    2 egeret,1 bill és az asztalt meg a fülest! Meg v.mit még tuti :) Jah magamat! :D
  • David01
    #75
    Ki mitt tett tönkre játék közben?
  • tomi989
    #74
    na mivan elfogytaka sztorik?
  • Ben C
    #73
    LOÁL!
  • hgerg
    #72
    Bruhahahaha!
  • csm
    #71
    hát nekem nem szólnak bele.
    de mi az a LAG?
  • Jagi
    #70
    Nekem inkább a szerepjátékért ugatnak (hetente 1 nap, 12 óra...) : (
  • tomi989
    #69
    azóta már naon megbántam
    na mivan elfogytak a hozzászólások?
  • Árnyvadász
    #68
    Szerelmes volt a lány, csak emiatt úsztam meg. De hát esete válogatja :)
  • tomi989
    #67
    jó neked én csak egyszer mondhadtam a barátnőmnek hogy lanpaetizok.
    többször nem volt alkalmam.:)
  • Árnyvadász
    #66
    Emlékszem anno barátnőm átjött, én épp NBA-t (első rész, 1992-t írunk) játszottam a 286-os laptopon és a bajnokság utolsó meccsén nyerésre álltam. De nem lehetett menteni meccs közben, és a csaj pont akkor állított be, feljött, nézte, elunta magát és beszolt ezt azt. Én meg elvesztettem emiatt a meccset.

    Elküldtem haza. Aztán nekiültem, folytattam, de már nem tudtam megnyerni, mert a csajra is gondoltam, és képtelen voltam koncentrálni. Végül is nem szakított, de nagyon megviselte a dolog. Engem inkább az, hogy nem sikerült nyernem. :)
  • DEXTER92
    #65
    Apám egyszer "szétszerelte" a gépet. Egyből láttam a 230-at húzta ki, azt eldugta a kábelt. A másik gépből kiszedtem...:)
  • tomi989
    #64
    Nekem a kedvenc történetem az apámhoz fűződik mikor még régen a Quake 3-al toltam azt elkezdett pampogni mert hogy egésznap ezzel a szar lövöldözős vacakkal játszom.ebben semmi logika nincs csak mész és lőssz.
    mondtam neki ha olyan baromira egyszerű akkor áljon ki velem egy lanpartira
    beleegyezett.
    kapott két óra felkészülési időt azt mondta hogy kezdjük.
    nagyon magabiztosnak látszott.
    a végeredmény pedig:
    tomi (ez vagyok én) :25
    hgabi (ez meg a fater) :0
    onnantól kezdve a fater nem szekált.
  • Dying Soul
    #63
    :DD
  • Jagi
    #62
    Nekem, nincs ilyen gondom. Nyóctólnényig dolgozom ha hazamegyek NFS, dio2, Morrowind stb...
    A Muternak megmutattan a Morrowindet, tetszett neki a sok jó helyszin (Morro + Trib.+ Bloodmoon + plug ins+mods)
    A Fater meg pont tegnap látta, hogy 7 tendőrre borítottam rá agy víztornyot.
    A Blade of Darknesst meg mind a 2-nek megmutattam, hogy hol álltam én+ az ellen és hogy hová csapott ki a vér a nyakából (szomszéd falra kb 7-8 m-rre)

    A gammák inkább az asszonyt zavarják. De engem meg nemérdekel a Gárpárgyőzőbigbádervalóvilág.
  • Pluskast
    #61
    Na ezzel engem is nyaggat. Havonta egyszer megkérdezi. Nincs valami új játék? Vazze lassan már semmi időm nincs játszani már én sem tudom, hogy mik jelennek meg a piacon és akkor tőllem kérdez ilyeneket.
  • Ottto
    #60
    Nekem is van egy hasonló bár kellemetlenebb tapasztalatom. Szal CoDot nyomtuk a neten, TSen meg ugye beszélgettünk. Én meg egy kicsit hangosan ordítottam a mikrofonba (hajnali 3 körül) hogy "Ott van keleten a bokorban!" apám meg a másik szobában ébred: "Mi van? Ki van hol?" :DDD
  • Pluskast
    #59
    AZ enyim meg civ1 Medieval Total War meg Rome Total var:))
  • biomage
    #58
    biztos szereti a hangyákat irányitani
  • bigfoot
    #57
    az Én faterom csak stratégiát szeret tolni!
    civ3,age of 2
    de azokat elég keményen
  • Árnyvadász
    #56
    Hát igen :) Inkább az ilyen szituknál ne legyen senki ott. Vagy ha már sokat beleöltél egy játékba, értsd rengeteg órát szántál rá aznap és pont vmi fontos esemény jönne és menteni sem lehet, akkor ne zavarjon senki. Mert abból balhé lesz :)
  • David01
    #55
    Need for Speed sorozat. Egy 6 körös versenyen az utolso kör utolsó kanyarában elrontom. Na akkor ne legyen senki a közelemben
  • OrioN the S
    #54
    Apám nem ugázik ,ha gémelek! Csak akkor amikor otdítok ,hogy ku**a kemper any*d meg ütöm az asztalt ,mint az állat és dobálok néha dolgokat! De én sem őrültem meg! :D
  • Zetorg
    #53
    én faterom inkább az FPS-eket szereti...doom3,hl2,cod2, meg ilyenek.
    még amikor kijött cod2, pár nap múlva jön, hogy kéne valami játék...mondom neki, most raktam föl a cod2-t, nem elég az?
    hát végigvitte vazze :DD
  • DJ Skyline
    #52
    nekem a faterom San Andreasozott egy fél órát...de érdekelte a Fallout 2 is asszem,meg Simsel is babrált,Imperium Galactica,NFS 1-2 része...na jó ezek nem valami vad játékok!:D
  • Csiaki
    #51
    Nekem ált. isk 8.-ban szóltak éjjel fél 4kor hogy kapcsoljam már ki! Azóta ezt néhányszór eljátszották, lassan 3 éve pedig albiban lakom! Szóval NEM szólnak már!
  • magus
    #50
    nalam egyszeruen van megoldva a dolog, fater lehasznalja a netet teljesen es kulon show mikor kikapcsoltatom a filecsereloket, igy tenyleg nem jatszom:)
  • Goth
    #49
    lál!
    nekem van egy 9 éves húgom, és mindenki leszarja hogyha postal 2-ben lehugyozom az embereket, focizok a fejükkel, és rugdosom a hullájukat, valamint felhúzom a macskát a shotgunra és szétdurrantom.
    És ez így van jól :D
  • [HUN]FaTaL
    #48
    nekem nem szólnak bele hogy mivel játszom, csak azt utálják amikor néha ordibálok a TS-be:D
  • Zetorg
    #47
    még amikor sokat cs-ztem be volt rakva a magyar rádió és ha nyertek a CT-k, azt mondta, hogy "Befellegzett a köcsög araboknak!"

    egyszer jön apám, aszongya "már megint a köcsög arabok??" :D
  • mucsácsó
    #46
    hát nekem nem ugattak még hogy mivel nyomom, max annyit kérdeztek hogy megint lövöldözős? :DDD de nem szóltak semmit érte...max annyit, hogy tanuljááááááááááááááááááál :D :P
  • Zetorg
    #45
    régebben nyomtuk mohaa-t lanba :))
  • Istencsászár
    #44
    hideg vasárnapi estéken pedig a család együtt meghitt hangulatban közösen ölik, verik az emberek a gta sa-ban :))))))
  • Zetorg
    #43
    anyám passziánszozik, apám most wantedezik, bátyám mohaa-zik, szal nem tudok mit mondani :)

    kéremkapcsojjalki!