62
VÉGRE!
  • tcshooker
    #22
    Sziasztok!

    Tud valaki olyan videólejátszó progiról, amit a 6233-ra telepítve bele is pörgethetek a hosszabb filmekbe? Előre is megköszönöm a segítséget.
  • GregSB
    #21
    Na most kicsit csalódtam... illetve megtaláltam az egyetlen negatívumot a 6230ihez képest.

    Másoltam át a telefonkönyv bejegyzéseket, és 500nál kiírta hogy a memória megtelt.

    Utána néztem, és a telefonkönyv valóban csak 500 bejegyzést tud fogadni... Miért kellett ezt Nokia?!?!?!?!?! (6230 és i be 1000 fért)
  • GregSB
    #20
    Aki 6230/i ról akar upgradelni, az egy percig se gondolkozzon! Én 1 hete használom, előtte 6230i tulaj voltam, a 33 mindent tud amit az tudott, csak sokkal jobban és gyorsabban!

    Eszméletlen szép, nagyobb méretű és felbontású kijelzője van neki. A menürendszere gyakorlatilag olyan mint a 6230i-é, csak telis tele van apró ám annál hasznosabb újításokkal, amiket ha fel akarnék sorolni lekopna a billentyűzetem... És sokkal gyorsabb. Ha valaki próbálta a 30i-t a sima után az észrevehette, hogy lomhább a menüje. Nos a 33-é amellett, hogy 2x szebb az 30i-étől olyan gyors mint a 30 volt anno a C64-es grafikájú menüjével. Még a majdnem 2x annyi megapixellel bíró kamerája is gyorsabban tölt be. Mellesleg 640x480-as felbontású videót is fel tud venni, amíg a memkártya engedi.

    Az az igazság hogy nem nagyon tudok belekötni, talán annyi hogy szélesebb és magasabb lett az elődjeitől, de ezzel együtt sokkal nagyobb képernyőt, és tágasabb gombkiosztást kapott, így sokkal jobb lett az ergonómiája, tehát számomra ez is előnyévé vált.
  • fenegyerek1
    #19
    nem tudjátok honnan lehet letölteni hozzá játékokat?
  • Clava
    #18
    Nekem egy ilyen teló kell de nem a vodás váltzota henm a 33-as az kb mikor jelenik meg?
  • PyRex
    #17
    jaja, faxa lesz!
  • EmThor
    #16
    májusban jön vodánál a 6234-es, ugyanez csak vodás menüvel!
    nem rossz kis teló lesz ez, 2mp, 320x240 qvga kijelző!
  • erdelyizoli
    #15
    a k700i a király





























































































































































































































  • ÁCHIM PÉTER
    #14
    én meg nagyon a képre megyek és nekem a nkia n90 jön be
    jó ez is de nem olyan fanatikusoknak mint én vok
  • PyRex
    #13
    up!
  • PyRex
    #12
    Hmm, szerintem fincsi! :)))



















  • Taranov
    #11
    A fényképezgetésnek tényleg semmi értelme, nagyon amatőr dolog.
    De a mobil internet szerintem hasznos, kár, hogy ennyire drága.
  • PyRex
    #10
    kozervatív roxx!
    Nekem nem kell a sok baromság a telcsibe, csak szép legyen és gyors. 6230-as szerintem a 6310-est követően a legjobban használható telefon. Telefonálásra. Aki dolgozik a telefonjával (sokat hívást bonyolít) az egyetért velem szerintem. Aki meg villogni akar vele, az vegyen mást.
  • robotnyk
    #9
    ez tény, de a nokia vagy túl extrém, vagy túl konzervatív telefonokat bír kitalálni szvsz :)
  • Petka
    #8
    320x240-es kijelző? :S akkor mekkora a teló?
  • Slayerboy
    #7
    Sztmeg annyira tök 8 h milyen telefonod van, lényeg hogy lehessen vele telefonálni... és jó, ha sms-t is tucc küldeni :))
  • PyRex
    #6
    Én totál Nokia párti vagyok, biztos hasonlít más telcsire, de azért valljuk be: mostanában annyi gyártó van annyi féle készülékkel a piacon, hogy nehéz teljesen eredeti dizájnt alkotni. Nekem nagyon bejön, remélem kellően vékony lesza telcsi (a kép alapján elég vékonynak tűnik!)
  • robotnyk
    #5
    nem igazán tetszik így külsőre, kicsi olyan jellegtelen, mintha az SE k500-700as vonulatot akarná másolni designra (erre még rátesz a külön vodás kinézet)

    nekem is 6230asom van, és bár nem vagyok vele megelégedve, ilyenre biztos nem cserélném le (fentiek szigorúan szvsz :))
  • PyRex
    #4
    Az évente megrendezésre kerülő Tőkepiaci Napok (Capital Market Days) esemény alkalmából a Nokia ma három új, harmadik generációs hálózatokat támogató mobiltelefont mutatott be. A Nokia rendkívül népszerű és sikeres 6230-as termékvonalát meglovagolva a 6233-as mobilkészülék mindössze 110 gramm súlyú és 81 köbcentiméter térfogatú. A kisméretű WCDMA telefonban 2 megapixeles kamera, 320 x 240 pixeles kijelző, a zenelejátszó programot támogatandó sztereo hangszórók kaptak helyet.

    A Nokia 6233-ból egy speciális, kissé megváltoztatott külsejű változat is készül, melyet 6234 jelzéssel a Vodafone kínálatában lehet majd megvásárolni. A két készülék képességei megegyeznek, a 6234-esben azonban a Vodafone Live!-hoz igazított menürendszer található meg. A Vodafone változat 2006 első negyedévében, a rozsdamentes acél kerettel, illetve továbbfejlesztett menürendszerrel rendelkező 6233 pedig a második negyedévtől lesz megvásárolható. Utóbbi modell nettó végfelhasználói ára körülbelül 325 euró (~82 ezer forint) lesz.

    A legújabb Nokia telefonok a Series 40 platform harmadik verzióját futtatják. A legújabb üzenetküldési, internetböngészési, zenei és videószabványok támogatása mellett a Nokia 6233 úgynevezett "Active Standby Mode" rendszerével a leggyakrabban használt alkalmazásokhoz is azonnal hozzáférhetünk. A Nokia 6233 és 6234 Bluetooth vezeték nélküli kapcsolattal is rendelkezik.

    A zenekedvelőknek csak egy fejhallgatót kell csatlakoztatniuk a készülékhez, mely microSD kártyával akár 1-2 gigabájt kapacitásig is bővíthető. A Nokia 6233 és 6234 több mint 4 óra beszélgetési időt tesz lehetővé GSM hálózatokon (WCDMA hálózatokon 3 óra), illetve a Nokia több mint 2 hétes készenléti időt ígér új készülékeinél.

    forrás: HWSW
  • PyRex
    #3
    6234:



    Ugyana, mint a 6233, csak a Vodafone-nak készítve (picit más design, live menürendszer, stb.)
  • PyRex
    #2
    Erre vártam, nincs tele felesleges baromságokkal. Szerintem erre cserélem a 6230-asomat :)
  • PyRex
    #1

    [center]