62
VÉGRE!
  • Patrucz
    #62
    Tölts le hozzá Nokia PC Suite-ot!
  • Brian Kinney
    #61
    Sziasztok

    egy nokia 6233 telóról lenne szó!
    Vettem egy adatkábelt CA-53 típusút! a hivatalos oldal szerint kompatibilis is a telómmal azonban mikor rádugom nme történik semmi!
    a menüben nme is tudom kiválasztani a kapcsolatoknál hogy usb adatkábellel!
    mi lehet a gond szerintetek!
    pls help! fontos lenne!

    köszi, üdv
  • T4sY
    #60
    Sziasztok!

    Valaki tudna ajánlani egy megbízható és olcsó szervizt Pesten? Lassan 3 éves a teló és megszeretném javítattni rajta pár dolgot.

    Illetve, ha a gyári házat is tudnának cserélni rajta még jobb lenne...
  • Bmx01
    #59
    tessék
  • xNoodlex
    #58
    Hali!

    Nokia 6233-mas telóm van és le szeretném venni az előlapját.
    Tud valaki segíteni (ha egyáltalán lehet venni...)?
  • Patrucz
    #57
    Hello!
    Kéne nekem Nokia 3510i-hez függetlenítőkód.
    Ha valaki tud segíteni az írjon pls.(Fontos lenne!)
  • Patrucz
    #56
    köszi
  • Rick4U
    #55
    www.mobile9.com itt sok minden van
  • Patrucz
    #54
    Valaki tudna linkelni oldalt ahonnan ingyen letölthetnék Nokia játékokat
  • Petka
    #53
    Én nem találtam erre megoldást. Ha valaki tudja, engem is érdekelne.
  • Bmx01
    #52
    Helló
    van 1 ilyen készülékem, az az 1 gond van vele hogy:
    a zenelejátszóba nem tudom sorbatenni a számokat.
    Hogy tudom sorbatenni a számokat úgy ahogy a memóriakártyán vannak, mert sajnos össze vissza teszi a lejátszóba és miért nem ABC sorrendbe.
    Esetleg hogy lehet play list-et csinálni??
  • xAttilax
    #51
    http://www.nokiaprogramok.hu igaz, hogy nem S60-as teló, de amik itt vannak java alkalmazások és java játékok 320x240-ben azok általában mennek, lehet jó dolgokat találni, persze a sis cuccok nem
  • amdopteron
    #50
    vki vmi jó játékokat nem tud rá vagy vmi ilyen lomokat:)hasznos dolgokat linkeljen már be vki:)köhi
  • xAttilax
    #49
    Elvileg CA-53-as kell hozzá, de ha megy vele.... próba szerencse :D
  • TothLaci
    #48
    Sziasztok! Van egy MA-8620E adatkábelem a régebbi Nokia 3220-omhoz. Szeretném megkérdezni, hogy nyugodtan ráköthetem a telómra a kábelt?
  • kasokaa
    #47
    aki szereti a nokiát mindenképpen nézze meg ezt!!
  • kasokaa
    #46
    aki szereti a nokiát mindenképpen nézze meg pcbosszuezt!!
  • ssx22
    #45
    a médialejátszóban van olyan hogy ''gyors elöre és visszalépés ideje'' de hogy melyik gombra vonatkozik azt nem tudom :(
  • ssx22
    #44
    nem lehet hibás a bluetooth a telefonomba mert más telefonokkal kapcsolatba tud lépni csak a pc-vel nem :(
  • GregSB
    #43
    Sok Nokiánál gyárilag hibás a Bluetooth. 2 éve vettem 6230i-t, és nem működött rajta. (istennek se tudtam felismertetni PC Suite-al) Visszavittem másnap, garanciálisan lecserélték egy újra. Hazavittem, és azzal se ment a Bluetooth. Következő nap kaptam egy harmadik készüléket, ami már jól működött. Próbáld ki egy olyan telefonnal amivel tuti kell működnie, ha azzal megy és a tiéddel nem, akkor vidd vissza és cseréltesd ki.
  • PyRex
    #42
    qrvára nem piramisjáték, az il ferro a piramisjáték...
  • csiribiri
    #41
    Ugye nem írod komolyan, ha jól értem a lényegét ez egy piramis játék, ami tilos. Ugyhogy felejtsétek el!
  • ssx22
    #40
    Egy gondom van még, pedig az hogy az istennek se akar működik bluetooth-tel, pedig fent van a BlueSoleil meg a Nokia PC Suite - Help - Rendszeradatoknál is kiirja hogy van támogatott bluetooth eszköz, de egyszerüen nem találja meg a telefont... emléxem a régebbi 6230i-vel is ugyanez volt ezzel ellentétben a tesóm ösrégi 3650-esével gond nélkül müködik a bluetooth
  • rosta1994
    #39
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • Norbert92
    #38
    ha valaki tud nokia 6233-hoz médialejátszót az létszi vegyen fel MSN-re és mongya meg ez az MSN-címem: [email protected]
  • Norbert92
    #37
    Tud valaki olyan programot rá amivel lehet videót tekerni?? azt megköszöném
  • baggu
    #36
    Sziasztok!
    Érdeklődnék ,hogy szerintetek melyik teló jobb ? Nokia 6233 vagy Sonyericsson W810i ?
    Véleményeket várok.
  • nyx
    #35
    hi tud valaki adni BP térképet ami elfut 6233-on?
    vagy meghekkelni valahogy hogy az 1 megánál nagyobb fileok is fussanak rajta
    köszi
  • dradge
    #34
    Sziasztok!Tudna nekem valaki ajánlani egy olyan programot amivel megtudom nézni számítógépen a series 40-es témákat?Elég hosszadalmas lenne telefonal végignézegetni 300témát!Köszi
  • sekta
    #33
    Nekem van 6233 mobil, és most próbálgatom.
    Szerintem:férfias teló, van mérete, súlya.
    Tetszik mert nagy a kijelzője és komoly memória tartománya szóval igazi üzleti telefon.
  • iko
    #32
    Ja, csak az gondoltam, hogy 15 nap után abbamaradt a téma. Amúgy végül is szert tettem rá. Eddig jó minden, szép kijelző, nem fagy, hangzása is jó,(bár lehetne jobb is), a képeket nem tudtam pc-n megnézni mert nem volt hozzá adatkábel.
  • GregSB
    #31
    Tervez egy újat, mert nem tetszik neki a mostani :D


    Egyébként 3 hónap használat után véleményem a telóról:

    Két dolgot kivéve minden téren jobb a 6230i-től.

    Ez a két dolog:
    -Telefonkönyvbe 500 bejegyzés fér 1000 helyett.
    -Akksija fele annyit bír(ez valszeg a sokkal nagyobb, szebb, jobb felbontású kijelző miatt van)
  • Trisztin
    #30
    azt hittem csak én nem értem,hogy mit tervez :)) mivel közvetlenül előtte még a témákról volt szó :) akár érthettem volna arra is :)
  • iko
    #29
    Szóval csak azt akartam megérdeklődni, hogy jó e a teló? :)
  • PyRex
    #28
    Te össze-vissza irogatsz hozzászólásokat random? [nem érti]
  • iko
    #27
    szar, gagyi, ne veddmeg? :D
  • PyRex
    #26
    ?????
  • iko
    #25
    lehet, hogy tervezek egyet. Van valami amit tudnom kell?
  • gabesz1114
    #24
    Sziasztok!
    A video lejátszó engem is érdekelne!
    Azt is megmondhatná valaki, hogy mp3-at miért nem tudok elküldeni mms-ben 6233-ról!

    köszi
  • fine2006
    #23
    Sziasztok
    Valakinek a birtokában van az új pc suite.
    Mivel nekem nem sikerül infrán keresztül csatlakozni a számítógéphez, kérem a segítségeteket.
    Elvileg odáig eljutottam,hogy a driver telepítésén kívül mindenképpen kell egy modem drivert is telepíteni. De hogyan???
    Segítségeteket köszönöm