257
A két izompacsirta közül ki a jobb?
  • LittleL
    #137
    Stallone -nak is voltak jó filmjei, meg Svarci -nka is,
    de mintha Svarci -t jobban menedzselték volna.

    Így Stallonének sok filmje megbukott....

    Például a : A nagy trükk -öt
    Amerikában egyetlen moziban mutatták be.
    Azért Scarci filmjeit mindig rendesen reklámozták,
    mindegyik rendesen megtérült.
  • mrzed001
    #136
    Igen, a bal (?) oldalt azért lóg le mindig a szája (nem azért mert olyan morci :)))
  • Bandew
    #135
    Én úgy tom a fél arca.
  • B0B0
    #134
    Valami volt! Asszem a szájánál
  • FtranX
    #133
    Stallonénak mi is volt a baja? A fél arca lebénult? valami ilyesmit hallottam.
  • B0B0
    #132
    Szerintem is. Nem azt mondja, hogy milyen fasza csávó. Azt csodálja, hogy mit ért el! Egyébként az én személyes véleményem, hogy Stallone-nak azért nehezebb dolga volt!!!
  • Bandew
    #131
    Pedig eredetileg úgy volt, hogy Lance Henriksen játsza a terminátort, de végül svarci követelte magának, Lance meg maradt nyomozónak. :-)
  • FtranX
    #130
    én biztos nagyot röhögnék, ha Bruce Willist látnám a Terminátor szerepében.
  • KM
    #129
    Nevezzük nevén a gyereket: Robert Patrick.
  • schrank
    #128
    a T2-ben a folyékony csávó nem volt egy adonisz mégis felejthetetlen volt az a hidegvérű "pókerarc" amit művelt csak a 80-as évekbe divat volt ez az izmosságos fasság a bruce willis óta meg nem kötelező eleme az akciófilmeknek
  • artschiatwork
    #127
    Ikrek és Oscar roxx!
  • FtranX
    #126
    Itt sztem nem az eredményeiről van szó. Számos más nagyszerű testépítő is probálkozott filmes karrierrel (több kevesebb sikerrel). Őket mégsem "isteníti" senki. Itt magáról az emberről van szó. Na mindegy.

    A kedvenc Arnoldos filmem az Utolsó Akcióhős. Sly-tól pedig a Rambo. :)
  • schrank
    #125
    na ja ezt nem akartam hangoztatni de akik arnold fun-ok azok nagy része belekeveri a testépítésben elért eredményeket a filmről alkotott véleménybe ami szerintem hiba
    ha láttad a total rebuild-ot ami aszthiszem a 80-as utolsó olympia visszatérős vitatható győzelmű versenyről szól akkor is ezen a véleményen vagy mert ott már enyhén szólva visszaéltek a népszerűségével
  • FtranX
    #124
    ez egy jó topic.
    Nálam egyértelműen Arnold a favorit. Nem elsősorban a (hollywoodi) filmjei miatt, hanem a jelleme és a felfogása okán. Nem tudom láttátok-e a Pumping Iron c. 1975-ös dokumentumfilmet. Az 1975-ös Mr. Olympia versenyzőinek felkészüléséről szól. Főként róla, Lou Ferrigno-ról és Franco Colombu-ról. Ott nagyon jó fejnek tűnik. Valahogy nagyon rokonszenvesen, humorosan tud nagyzolni és a nála gyengébbeket/butábbakat "megalázni". :) Szívesen ismertem volna fiatalabb korában.

    Amúgy a Pumping Iron végén van az felvétel, amikor a verseny után jóízüen füveznek egy szobában. :))
  • schrank
    #123
    ha a dallaszban úgy lemehetett x évad hogy bobi nem is halt meg (vagy pamela halt meg má nem emlékszem ) akkor egy predátorba mér nem lehetett az emlékezetkieséses sztorira hagyatkozni vagy elitta volna az eszét mind szamanta és szíájjé ment volna arnoldér az elvonókúrára stb.
  • B0B0
    #122
    Ha beszélsz Jim Thomassal és John Tomassal, biztos írnak mégegy részt Arnie-nak :)
  • B0B0
    #121
    Hát igen. Ennél nagyobb elismerést nem nagyon kaphatna már
  • B0B0
    #120
    Lehet, hogy bevállalthatta volna, csak az a baj, hogy nem néger és nem szűz a predátorok terén (nem telt volna el a film 3/4-e azzal, hogy próbálja kitalálni ki a fene a gyilkos)
  • schrank
    #119
    nemenőzzé láttam a predátor 2-őt és szerintem simán bevállalhatta volna a 2. részt mert szerintem jó film volt
    azért ha már verekedős film akkor inkább vandam mint sztalóné
    a pc-s trükkökről csak annyit hogy nem az a baj velük hogy léteznek hanem az hogy ha látszik hogy az trükk és szerintem egy rambó kategóriájú filmbe nem kell pc-s trükk az inkább legyen olyan mint a sólyom végveszélyben hamár mindenáron háborúsat akarnak
  • JohnnySmith
    #118
    Stallone oscar díjas "the movie won an Oscar for Best Film Editing".
    Egyébként Schwarzi drukker vagyok.
  • B0B0
    #117
    Ja és mégvalami. A Predatorban csak színész volt Arnie, és meg is csinálták a folytatást csak nem az ő karaktere volt benne a főszereplő, hanem egy Los Angelesi zsaru (Danny Glover).
    Amúgy vannak Predator folytatások könyvben, és a 3. részben feltűnik a történet végén, a 4. részben meg a tesója (aki egy New Yorki zsaru) verekszik a dögökkel.
  • B0B0
    #116
    Az utolsó akcióhősben amikor a kölyök mutatja neki a videotékát, ott szalonna a terminátor, és azt mondja a svájci, hogy az a legjobb filmje :))

    A Pusztítóban, szalonna megtudja, hogy van egy Schwarzenegger Elnöki könyvtár. Erre a csaj kérdezi:
    - Nem akkor volt akióhős mint maga? :))))

    Szal utalnak egymára kölcsönösen
  • B0B0
    #115
    A Véres Sport 2. ugyanaz! Van Damme igencsak leszúszott és egy régi filmjét akarja felhasználni a visszatérésre. Mellesleg egyszer már megtette (A kalandor) és valami irtó szarra sikeredett, emiatt is csúszott le, szal nehogy megnézd a Véres sport 2-t hisz biztos az is szar lesz (a te gondolkodásmódoddal) (megjegyzem, nagy rá az esély mert az első rész az fenomenáli és nehéz felülmúlni)
  • Szega87
    #114
    vond vissza , a rambo és a rocky marchano storyk jók . A pc trükkök meg már minden filmbe vannak és azért vannak mer ettől jobbak . Amugy meg már 1970es évekbe George Lucas éknál volt star wars forgatáskor számitogépes trükk . Szal nem ugy kéne nézni ahogy te nézed .
  • schrank
    #113
    arra emlékeztek amikor az ikrekbe sétál Arnold az utcán és megáll egy Stallone plakát előtt aztán lenéz a zakója ujjára és elmosojogja magát
    stallonenak azért van ennyi filmje mert mindegyik minimum "trilógia"(rambo;rocky,stb) ha arnold is csinált volna a predatorból meg a többiből folytatás ...
    az új rambóról annyit hogy telelesz gagyi PC-s trükkökkel a roki meg úgy ahogy van szar szori minek mégegy bőrt lehúzni róla majd állítólag jövőre jön a hivatalos véres-sport folytatás Van-Damme-mal na arra kiváncsi leszek
  • B0B0
    #112
    Akkor neked tetszik a 2020-A tűz birodalma c. filmben amikor a gyerekeknek drámaelőadást játszanak :)
  • mrzed001
    #111
    Tegyenek vissza a fridzsiderbe :)
    Sandra Bullock éppen meséli, hogy Arnold Swarci elnöki könyvtár, meg hogy lett elnök .... mire lehangoltan közbevág : Nem akarom tudni
    De talán a legnagyobb, ahogy kikapja a srác kezőből a kütyüt, eldobja, és : használd az erőt Skywalker :))))
  • B0B0
    #110
    Detto

    Szarni lehet? :)))
  • B0B0
    #109
    Ezt a szöveget
  • B0B0
    #108
    Télleg! Nincs meg valakinek jó minőségben????
  • B0B0
    #107
    És a Túl a Csúcson???????
    Szerintem az egyik legjobb szalonna film!!!
  • Bandew
    #106
    Na akkor én is írok bővebben. :-)
    Én főleg Svarci párti vok, az ő filmjein nevelkedtem. :-) (bevallom férfiasan, ma is elszórakoztat, akárcsak régen)
    Tőle a Terminátor 1-2 természetesen a lista élén van, ami még bazi jó, az a Predátor, Két tűz között, és bizony a Conan a barbár is jó helyet foglalt le nálam :-). Ja a Menekülő ember is hatalmas alkotás, ráadásul ma is aktuális témát dolgoz fel. Hoppá az Emlékmás-t se felejtsem ki! Svarci egyértelmű mélypontja a Batman és Robin valamint egy állítólagos Terminátor folytatás, amit én egyáltalán nem voltam hajlandó elfogadni terminátor-filmnek.

    Stallone is kedvencem, de annyira nem volt meleg, otthonos kis álomvilágom, mint Svarci. :-)
    Oscar, A Pusztító, Rambo, Függő játszma és a Bérgyilkosok ami tőle a kedvenceim.
  • jazzy
    #105
    Svarcinal a Hull a pelyhes mindenkeppen jo film volt, ezenkivul a terminator 2m ragadozo, es hat az ikrek.. Stallonetol az Oscar a legnagyobb film szvsz mindegyiket veri, az osszes svarci filmet is :) A cliffhanger is jo film, meg az allj vagy lo a mamam is tetszett. De szerintem, hogyha akarmelyikunk ilyen hires lenne valaha, biztos hogy ekkora arca lenne neki is, nekem biztos, ismerem magam. Szerintem mindkettejuk neve etalon, ha valaki azt mondja hogy Schwarzenegger, vagy Stallone, mindenki tudja kirol van szo.
  • Serpa
    #104
    aham...
  • KM
    #103
    Ekkor!
  • Carlos
    #102
    Alois?
    Hitler faterja is Alois volt asszem!
    LOL.
  • Szabi84
    #101
    Schwarzenegger-től pedig a Terminator 2. Szerintem az alap film.
  • Szabi84
    #100
    Nekem a kedvencem Stallone-tól az Oscar, bár ez nem akciófilm, de nagyon jól játszik benne!
  • bigfoot
    #99
    Predator
    Terminátor
    ezek a kedvenc filmjeim!
    de Stalonnet is bírom!Tango és Cash,Rocky,Rambo:)
  • mrzed001
    #98
    Kommandó: életem első akciófilmje :))