47
Segítség főznöm, mosnom, takarítanom kell!
  • blackgamer
    #47
    én csurgatom a vizet vödörszámra, de csak így tudok mosogatni
  • tudatos
    #46
    www.tudatoshaztartas.huTudatos Háztartás
  • Punker
    #45
    pár évig én is nagyon akartam, aztán nyáron biológus haver előadta hogy is van ez (mocskosul részegek voltunk) és azót anem akarom csinálni, nem bántom szegény növényt, vettem helyette cikaszt
  • G_ArchAngel #44
    megvan köszi, már olvasom, de úgy látom, hogy illene egy komolyabb szakkönyv...
    asszony rá akar állni nagyon:)
  • Punker
    #43
    Fórum » Hobbi, szabadidő » Kertészet »

    itt keresd :)
  • Punker
    #42
    index-en van egy elég komoly bonsai fórum, én a cikasz-hoz ott kértem segítséget.
  • G_ArchAngel #41
    Srácok,

    ért vki a bonsai-hoz?
    tudtok jó linket ajánlani a gondozáshoz?
  • G_ArchAngel #40
    1 hétig bárki elél simán, ha vigyáz a környezetére sé szem előtt tartaja a közeli pizzéria telefonszámát:)
  • nyami
    #39
    hát én el tudok élni 1 hétig egyedül különösebb erőfeszítések nélkül

    a fürdőszoba takarításban meg nincs semmi bonyolult, mindenre rá van írva h mi mire való :c
  • Dynamic
    #38
    Pedig egyszerű.Csapokra, kádakra vízkőoldó, tükörre ablaktisztító, valami fertőtlenítőszer a kőre(pl. Flóraszept), a többire meg valami általános tisztítószer is jó sztem.Legalábbis én így szoktam:)
  • G_ArchAngel #37
    az alapmunkákkal tisztában vayok, a bonyolultakat utálom: pl. fürdőszoba takarítást, mert ugye oda nem a porszívó illik, hanem 3-4 fajta tisztítószer...
  • Dynamic
    #36
    Na ezt nem fogom csinálni a kölykömmel.Mondjuk 6 éves korom óta nekem kellett megcsinálni a reggelit, a tízórait a suliba,a napi mosogatásokról és a hétvégi kötelező takarításokról nem is beszélve stb.Nem azt mondom, hogy konyhatündér vagy tisztaságmániás lettem, de legalábbis nem esem kétségbe ha valami házimunkát kell csinálni a lakásomban.
  • Dynamic
    #35
    LOL
  • bld
    #34
    hát azért télleg nem vagy semmi: ))
  • Bandee1987
    #33
    még csak az hiányozna
  • G_ArchAngel #32
    erőszakkal tartottak távol a konyhától, megjegyzem okkal...

    erősségem a szendvics, melegszendvics, palacsinta, gofri, és minden ami tojásból készül...
    ezenkívül csak a tea és kávéfőzés rejtelmeibe leshettem bele - most megvettem Jamie Oliver könyveit, sütni/főzni fogok:)

    (nem pucéran!)
  • G_ArchAngel #31
    nem azért dobtunk ki egy hétszámjegyű összeget egy gépesített konyhára, hogy ne használjuk...

    olvasni tudok, így hamar rájöttem, hogy ha nincs a mellékelt kiadványban, akkor magamnak kell megoldanom: simán kihagytam az áztatást (mivel ez volt a kérdés tárgya) és full programmal indítottam el...
  • Aspyrin
    #30
    Életkor: 25-30
    Welcome to the real life..
  • agyhalál
    #29
    Ha pár napig nem érkezik válasz a mosogatással kapcsolatban, akkor addig nem is fogsz elmosogatni? Gondolom a géphez mellékeltek valami használati utasítást, ami kiindulásnak tökéletes lenne.
    Gondoltál már arra, hogy ezt az embertpróbáló feladatot ne adj isten manuálisan végezd el?
  • Punker
    #28
    mindig is válogatós voltam.
  • G_ArchAngel #27
    vilmost vizespohárból iszom, vilmos körte nektárral, mert nem ízlik...
  • G_ArchAngel #26
    mióta válogatsz, eddig azt hittem, csak a seritalt veted meg...

    öregszel?
  • Punker
    #25
    a Vilmos-os poharak jó vastagok szal térj át :)
  • Punker
    #24
    adtak csavart? fejlődnek :)

    jäger
  • G_ArchAngel #23
    nem, de félek a vékonyabb jäger-es poharakat mosogatógépbe tenni, nehezen "szerezték be":)

    azokat áztatom, és jól eltörlöm, mert ronda dolog vizkőves, vicseppes pohárból adni italt - bár igaz, mikor jeges úgysem látszik...

    nost raktam fel IKEA-s porszívó és vasalótartót a gardróbszekrénybe - előg mókás, hogy egyikhez adnak csavart, másikhoz meg nem...
  • Punker
    #22
    ja hogy te simán üvegből nyomod, nem használsz poharat :)
  • G_ArchAngel #21
    semmit, mivel nem fog ideírni, mert csak...:)
  • Dichter
    #20
    Uhhhhhh, mit kapsz, ha Kata megtalálja ezt a topikot
  • G_ArchAngel #19
    ki gondolta volna ezt a Te esetedben?:PPP
  • G_ArchAngel #18
    na, hurka, kolbász kész - ízlik a srácoknak, látszik is, mert burkolják rendesen:)
  • Rózsalány
    #17
    énhibám, mondhattam volna:DDD
  • Punker
    #16
    áztatásra nem használom a gépet
    mondjuk nekem legtöbbször csak poharakat mos :)
  • Kandurex
    #15
    Hívj fel egy jó pizzériát, azt kész :), mielőtt megölöd magad :D
  • G_ArchAngel #14
    nem értek az olyan dolgokhoz, amin egy tucatnál kevesebb gomb van...:(
  • G_ArchAngel #13
    oké, csak azt nem vágom, hogy áztatáshoz miért kell tabletta - az ugye még nem mosás...
  • G_ArchAngel #12
    böködöm közben is, kicsit hólyagos sz ujjam, mert nem volt ráírva, hogy forró:)
  • Banyapapa
    #11
    le a koleszterinel!:)

    Ez csak 1 tipp,hátha segit
  • Rózsalány
    #10
    namondom: bejövök aztán segítek, da sajnos nekem se mosogatógépem, se hiperszuper légkeverős sütőm:)
    azért a hurkát mindenképpen böködd meg sütés előtt!!!
  • zimzumm
    #9
    Ezek a mosogatógépek futnak win98 alatt is?
  • Punker
    #8
    berakod a cuccot + 1 tabletta és választasz a menüből hogy mennyire koszosak a cuccok.