278
Minden a Traktor Dj Studio 3 -ról
  • ViniSoundz
    #278
    Sziasztok! Van itt valaki, aki nagyon vágja az NI cuccokat? Van ez a Traktor Scratch Pro 2.6.2, ezt használom már jó ideje egy Macbook Pro-val, timecode lemezekkel és egy Focusrite Saffire Pro 14-el. Csináltam a hangkarinak egy fasza setupot, így simán megy a timecode.
    Viszont, az új Traktor verzók (2.6.8-tól felfelé) nekem a Scratch-re azt írja mindig, hogy disabled. Nem megy a timecode funkció, ha nem NI kártyád van? Eddig csak az volt a feltétel, hogy legyen egy 4in4out kártyád, alacsony latency-vel és igazából már mehet is a dolog.

    Tudtok erről valamit?

    Üdv!
  • Peetboy
    #277
    A Traktor Pro 2.6 -ban a BPM-et miért duplájának írja? Pl: 256-nak írja ki 128 helyett néhány számnál?

    (Már 4 magos gépem van, ezen gond nélkül fut ez a processzor zabáló új verzió. Nem akadozik a zene a Latencytől, a gyenge hangkártya miatt, mert átvette szerepét a proci. Ez nagy előre lépés. A BeatSlicer is ütemre működik.)

    Utoljára szerkesztette: Peetboy, 2014.12.06. 23:17:41
  • IMYke2.0.0.0
    #276
    Tracktor DJ v1.0-val készült, 2007-ben [direkt a régi verziót használtam, mert az jobban kézre állt]:

    i2k'007...Aerobik Megamix (Volume 01, 2007)

    Track lista: videón látható
    Infók: a leírásban
  • Peetboy
    #275
    Használd simán 2 csatornán fejhallgató nélkül.
  • szityo83
    #274
    Sziasztok!

    Akadt némi problémám a traktor dj-vel.
    Adott egy 5.1-es hangkártya. Egyik kimenetén van a 2 hangfal, masterre állítva. Másikon a fülhallgató monitorra állítva. A probléma az ha a fülhallgatón a hangerőt feltekerem akkor a masterről leveszi.
    Ez miért lehet?
    Előre is köszi.
  • Brixx91
    #273
    Sziasztok!
    Elég kezdő vagyok Traktor pro 2-ben, ugyan is eddig torq-ot használtam mivel M-audio xponentem van! A kérdésem a következő.
    Valamiért jobb oldalon nem tudok effektezni be van kapcsolva minden de nem tudom mért nem tudok!
    2. kérdés.
    Hogyan tudom be állítani a ledek világítását xponenten és a mastert?

    Köszönöm Brigitta :)
  • Peetboy
    #272
    Felraktam a legújabb Traktor.Pro.2.v2.1.2 verziót. Ez nagyon megfogja a gépet, például böngészni sem lehet mellette. Illetve a traktor vezérlő is néha lassan reagál. Másnál is jelentkezett ez?

    Hozzá teszem 1 magos procim van, de hogy miért lett nagyobb a gépigénye az rejtély.
  • JohhnWhite
    #271
    Felraktam újra de ugyan az a helyzet . Windowsot nem szeretném újra rakni mert az macerás lenne ..... . Nincs valami más megoldás ?
  • Peetboy
    #270
    Rakd újra fel vagy a windows szarakodik.
  • JohhnWhite
    #269
    Hali !

    Az miért van , hogy lassan analizálja be a zenéket a traktor . Eddig semmi gond nem volt most nemrég kezdet baszakodni .
  • Peetboy
    #268
    Vezérlőpult - Windows tűzfal - Kivételek fül - ott be tudod állitani amit ki akarsz engedni a tűzfalon.
  • lecsolecsi07
    #267
    sziasztok fiuk lányok valaki tudna abba segiteni hogy mit is kell beirni a start(gomb)-futtatás-ba...?hogy át tudjam állitani a tüzfalnál kézire,mert minden jol mükszik csak még ott kell beállitani vmit.?????????????????????????????
  • Peetboy
    #266
    Állits a Latency-n vagy a bufferen nagyobbra.
  • Doog
    #265
    Hali!

    Asio4all-t használok és azt szeretném megérdeklődni hogy miért csinálja olyan 10-20 perc zenélgetés utána hoyg elkezd pattogni? van valami megoldás?
    Köszi! :)
  • apollo13
    #264
    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném,mert volna egy kis gondom:

    Van egy Behringer BCD3000-es ketyerém.Egy lapitopival van összekötve,amin csak a Traktor 3LE van,amit adtak a vezérlőhöz.
    Elkezdem használni.Működik minden.Majd ha bekapcsolom a lámpát lefagy a progi és a vezérlő.Ha más dolgokat kapcsoltam ki-be (erősítő,tv...),akkor is ezt csinálta.
    Ezután a vezérlőt és a lapitopit külön fázisról tápláltam.De ha emez fázisra kötött cuccokat megint elkezdtem kapcsolni,ugyanúgy fagy a rendszer.
    Kipróbáltam másik laptoppal.Ugyanígy viselkedik.
    Kipróbáltam Virtual DJ-vel.Ugyanígy viselkedik.
    Nem értem.

    Ha valaki tud segíteni,azt megköszönném.
  • lecsolecsi07
    #263
    ezzel nem sokra megyek......de azért köszi
  • Peetboy
    #262
    Ezt szerintem egy másik rádiós programmal tudod ki irni.
  • lecsolecsi07
    #261
    sziasztok fiuk-lányok.help me!!! TRAKTOR 3.4.1,van nekem.azt szeretném elérni hogy amikor radio adást sugárzok,akkor akik ezt hallgatják,ne azt irja ki nekik a média lejátszoba hogy mit zenélek,hanem amit én kiirok(tetszöleges) legyen pl.dj mix onlyneeee!hogy tudom ezt beáálitani?????????
  • lemongrass
    #260
    megvolt! a létező összes native instrument + traktor cumó megsemmisült! :D
    na, mindegy! most nem is zakatolok a dolgon... úgyis veszek nemsoká hozzá egy vezérlőt... meg persze a WinFos 7-et is újrarakom
    esetleg abban kéne némi segítség, h melyiket érdemes és miért... (mármint szoftvervezérlőt...)
  • Peetboy
    #259
    A Win keresőben keress rá a programra és minden darabját töröld le a 'C meghajtóról ahova telepitette. DX 9-et vagy 10-et is frissithetsz. Valamilyen windows hiba lehet. Szerintem töröld le, és annyiszor rakd fel amíg nem müködik rendesen.
  • Peetboy
    #258
    Mivel 2006-ban írta a kérdést, valószinüleg régi volt neki, azóta meg lehet nem is jár a fórumon. Egyébként jó minőségben lehet felvenni mixet a Traktor Proval. Sokszor az nem tetszik nekem, hogy a hangszinnél mindig leszabályoz. Ha több mélyet tekerek rá, akkor lehalkul a zene.
  • lecsolecsi07
    #257
    milyen traktorod van? ha még fenáll a kérdés
  • lemongrass
    #256
    hát a fura, hogy amíg a 3 fentvolt, addig minden rendben volt! :D
    aztán a 3-asnak vmi temp mappáját töröltem & akkor kezdődött. utána az összes TRAKTOR-t leszedtem a gépről...
    újraakartam rakni, de már csak így sikerült :S

    na, mindegy... lassan 1 éves a Win-em is, úgyhogy, amint megjön a 100as guriga DVD szlovák szomszédainktól, már vések is ki mindent & rendszertelepítés lesz...

    az egyik lemezjátszóm meg már jórégen meghalt, úgyhogy most a bedroom dj dolog egy ideig szünetel! :D
  • Peetboy
    #255
    A régi traktort letörölted? Nálam akkor csinált ilyet, amikor 2 traktor program volt fent egyszerre. Vagy töröld le ezt és újra tedd fel.
  • lemongrass
    #254
    vhogy hiányoznak a crossfader-ek :D valakinek vmi ötlet az elővarázslásukra? /bár sztem egy Win 7 újratelepítés lesz, mert egy ideig minden rendben volt a pro-val.../

  • Peetboy
    #253
    Mivel spacehipppie fórumozó kérte a progit ezért beteszem ide, hogy más is letölthesse. Ez teljes verzió, nem vírusos teszteltem.
    Trator Pro 1.2.1 Full verzió
  • Peetboy
    #252
    Végre megszereztem a Traktor Pro 1.2.1 verziót, reges torrentről és ez nem vírusos.

    A Crack egy sima exe fájl ez a jó. Ami pedig telepitős patch - crack az a vírusos.
  • Peetboy
    #251
    Ez úgyanúgy néz ki. Setup + Patch, mint ami virusos volt. Ezt kipróbáltad? Mert nem merem feltenni.
  • Peetboy
    #250
    A Traktor Pro-val vigyázzatok, mert múltkor leszedtem free torrentről és jól bekaptam egy vírust, amitől újra kellett wint telepitenem. A program kiadók szándékosan vírusosan teszik fel a "crack"-elt teljes verziót oldalakra. Ezt kipróbálom ha lejön, remélem nem vírusos.
  • high life
    #249
    sööt ezt a verziot ajámlom mindenkinek sajna a tr 3. vmit naon el .... szal ez a verzio sokminden támogat
  • high life
    #248
    Használd ezt a verziot számos dolgot támogat nincs vele gond

    Instruments Traktor Pro

    ez a tuti
  • 1200bpm
    #247
    Sziasztok! Segítség kéne abban hogy nekem megvan a Traktor 3, de nekem az LE verzió kéne a keverőmhöz amivel automatikusan menne ez egy Reloop Digital okosság. Nem kaptam hozzá cd-t. Virtualal megy de trakesszal nem:/, Kerestem itt-ott amott de semmi siker... Ha esetleg valaki tudja megoldást a problémámra szépen kérem irjon!!!! Elöre is köszönöm!!!
  • tibi842
    #246
  • tibi842
    #245

  • Peetboy
    #244
    Már megoldottam. 2 Traktor volt fent egyszerre, azért megbuggyant.
  • farkasjos
    #243
    cs all

    Szeretnék Traktor 3-on keresztül rádiózni de sehogysem sikerül eddig virtuallal próbáltam rádiózni de nem a legjobb és már eléggé a traktorhoz szoktam több oldalon is láttam képeket h mi hogyan de próbáltam mindenhogyan mégsem megy ha valaki tudja talán h hogyan is megy ez a dolog az pls írjon!!! előre is köszi:)
  • Peetboy
    #242
    sziasztok!
    Meg tudja valaki mondani, hol lehet beállitani a BPM ki irást??? Mert mindenhol kerestem de sehol nem találom.
  • lecsolecsi07
    #241
    sziasztok.tudja valaki hogy honnan lehet letölteni a traktor dj-hez még több effektet?(én letöltöttem ezt a "kore playert"de nem tom igazán használni).segitsetek ha tudtok köszike,sziasztok!!!
  • DJtunklee
    #240
    cs all, lenne két kérdésem traktor pro 3.2 - t használok, és a beállításoknál nem tudom feljebb állítani az audio latencyt 10-nél, sőt egyáltalán nem tudom állítani, mindig 10 en van, és így szaggat a zene!valaki tudna erre egy megoldást? a másik meg az, hogy hercules dj control mp3 e2 - t használnék hozzá, de ha beállítom, hogy menjen, akkor nem csinál semmit, ezt hogy lehetne kiküszöbölni? és pl a virtualdjvel megy!
  • high life
    #239
    tisztelt hölgyei és uraim aki traktorral zenélget és még nemjött rá h kell a mixeit rögziteni annak itt egy kivállo megoldás én is igy rögzitem mp3 ba v másformátumban 100% müködik tehát:

    http://data.hu/get/2611955/Total_Recorder_Pro_7.1_-_Video_Add-On_7.1.rar.html

    ez aprogram minden egyes hangot rögzit ami a hangkártyádon keresztülmegy ezáltal a te kreálmányodat is a mit éppen elkövetsz ha vkinek nem sikerül beállitani irjon pr-be de nem nehéz. enjoy