78
Canon Pixma IP4000
  • izb
    #78
    próbáld ki, és meglátod.
  • LaciMaci
    #77
  • LaciMaci
    #76
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy ami az IP4000 eshez van tinta azt ha beleteszem a 4200 es patronjával akkor nyomtat-e jól és, hogy lehet megcsínálni, hogy tudjak nyomtatni???

    Akik ebben jártassak azoknak a válaszát várom!

  • tsyl
    #75
    Nekem is szintén xp sp2...Én az új hardwer hozzáadást próbálnám meg. Ott van pár választási lehetőség.
  • nightsucker
    #74
    az usb port
  • nightsucker
    #73
    Müködik,xp sp 2
  • tsyl
    #72
    Az USB portod működik biztosan? Másik kérdés milyen op.rendszert használsz?
  • nightsucker
    #71
    Hi. Szeretném a segítségeteket kérni, abban hogy nemrég vettem egy canon ip4200 nyomtatót, de nem bírom a drivert feltelepíteni, mert amikor telepítem azt írja ki , hogy "a megadott modul nem található". Sztem az a gond, hogy amikor elsőnek próbáltam telepíteni, akkor a nyomtatót bekapcsoltam, és csak később vettem észre hogy a könyv azt írja hogy csak aztán kell bekapcsolni. és sztem a windows a saját driver-jét rakta fel. Próbáltam azt is letörölni, de az eszközkezelőben nem találtam. A segítségeteket előre is köszi.
  • izb
    #70
    hehe
    61 hozzászóláod imigyen szól.

    "Vettem egy Canon IP4200-est és kifogyott az első garnitúra festék és elég drága az eredeti patron!
    Hol lehet hozzá kapni utángyártott patront?"
  • LaciMaci
    #69
    Szia!Valamit elnéztél nekem IP 4000 es nyomtatóm van és tőle azt kértem, hogy az IP4200 be tegye be az IP4000 es patront!
  • tsyl
    #68
    Nos, időközben, rájöttem, hogy mégis csak lehet változtatni a belső kör átmérőjét, csak nagyon új volt még minden.
    Az Ip4000-es patron kipróbálást meg nem igazánszeretném felvállalni, szerintem érthető okokból:))
    Biztos vagyok benne, hogy előbb vagy utóbb kapható lesz ehhez a szériához is utángyártott cucc.
  • izb
    #67
    tudomásom szerint neked van IP 4000-es nyomtatód.
    Miért nem próbálod ki te?
  • LaciMaci
    #66
    Szia!
    Én csak a Label Printet tudom viszont az nekem bevállt!
    Figyi: kipróbálnád nekem, hogy beleteszel IP 4000 es patronokat és beszámolsz, hogy nyomtat-e?

    Nagyon megköszönném!
  • tsyl
    #65
    Sziasztok!
    Ma lettem én is 4200 tulajdonos és így a tesztelés közben a nyomtatóhoz adott Labelprint-el (1.1 verzio) csak nagy lyukó korongot tudtam nyomtatni, mivel a beállításoknál max -10mm-t enged állítani. Van erre a kis lyukú lemezekre másik szoftwer vagy bármi ami bevált?

    Köszi előre is.
  • LaciMaci
    #64
    Szia!Húú kösz!Figy: Kipróbálnád nekem?
  • Kaslerka #63
    Nekem is 4200 van. Asszem nem lehet a 4200 még utángyártottat kapni. viszont ugy hallottam a 4000-vel megy, csak kiirja, hogy üres de ha leokézod akkor nyomtat vele. Esküdni nem esküszöm rá, de nekem ezt mondták.
  • LaciMaci
    #62
  • LaciMaci
    #61
    Sziasztok!
    Vettem egy Canon IP4200-est és kifogyott az első garnitúra festék és elég drága az eredeti patron!
    Hol lehet hozzá kapni utángyártott patront?
  • LaciMaci
    #60
    Sziasztok!Amikor nyomtattok az IP4000-esel akkor a nyomtatóbeálításoknál milyen típusú lapadagoló van kiválasztva?(Még mindig nem oldódott meg a #32-es problémám!)
  • Arti
    #59
    Hát izé, föleg fekete fehéret nyomtatnék, néha azért szines is kéne, kb ugy 15-20k között szánok a nyomtatóra lóvét. Ja és a tintapatron ocsó legyen bele :D
  • izb
    #58
    mit akarsz nyomtatni?
    mire akarsz nyomtatni??
    és mennyi lóvéd van rá?
    Ja és vásárlás után mennyit akarsz még rákölteni?
  • Arti
    #57
    Sziasztok, lenne 1 kérdésem, uj vagyok nyomtatóvásárlásban és nemtudom mit lenne érdemes venni, de csak néha akarok nyomtatni igy a legolcsóbb nyomtatókra gondoltam. Már kinéztem 1-2 nyomtatót pl: HP 3940 és Epson D68 , de nemtudom eldönteni melyik érné meg. Légyszi irjatok mi lenne gazdaságosabb és jobb. THX.
  • BaLeeX
    #56
    Ismerőseim között is voltak így többen, meg a hwsw fórumát olvasva is olvastam sok hasonló problémát. Meg az sem mindegy hogy azalatt a 2 év alatt hány patront használtok el. Én mondjuk mindig olcsó nyomtatót vettem szóval engem nem zavar annyira ha 6 patron után meghal mert veszek egy újat aztán van benne két új patron.
    De egy több, mint 30 ezres nyomtatónál szerintem ez nem mind1.

    Mondjuk van olyan aki meg csak eredeti patront használva találkozott ugyanezzel a problémával szóval álltalánosítani tényleg nem érdemes.
  • izb
    #55
    Ismerős is ezer éve használja a pixma 3000 modeljét utángyártottal kb 1,5 éve.
    Azt no problémo.
    (Egyébként meg:Az eseted nem lehet általános,mert akkor az utángyártott patron piac nem menne ennyire.)
  • LaciMaci
    #54
    Én 2 éve használok töltött patront és eddig semmi bajom nincs vele!Erről ennyit!
  • BaLeeX
    #53
    Számoljatok utána ennek az utáltöltött patronos dolognak, hogy megéri-e.
    Nekem volt egy i350em vettem bele egy eredeti színes patront csak kicsit drágálltam érte a majd 4000ft-ot amikor csak egy tartáj semmi elektronika nincs bent.
    Fogtam magam vettem egy utángyártottat annak meg a színei voltak nagyon szar fakók. Majd egyik haverom ajánlására kipróbáltam egy másikfajtát ez már nem 700ft volt hanem 1200 de minőségben szinte megegyezett az eredetivel a nyomtatása.
    Ez volt a 3. patronom, vettem még belőle egyet majd a végén kezdett csikozni gondoltam kifgyott. Nagyon bevállt a patron vettem belőle egyszerre kettőt. Betettem, aztán megint csíkozott kiderült, hogy nem kifogyott hanem a nyomtatófejnek ennyi volt. Nem lehetett se tisztítani se semmi. 5 patront bírt úgy, hogy abból kettő eredeti volt és az utángyártottak is jó minőségűek.
    Ugye köztudottan a canonhoz nem nagyon lehet fejet venni mert olcsóbb egy új nyomtató. Akkor számoljatok utána ha egy 4000-es vagy 4200-as nyomtató kerül mondjuk 30k-ba, az eredeti patron mondjuk 3800, az utángyártott 1000.
    Az eredeti patronossal 5 patron után 49 ezernél járunk az utángyártottnál csak 35ezernél, csak lehet hogy ezután vehetünk új nyomtatót még 30ért és akkor az már 65nél járunk. Míg az eredeti patronossal nyomtatunk tovább.
    Sok nyomtatógyártónál ez úgy működik hogy ilyenkor az user fogja magát, rendel egy nyomtatófejet 7-8kért és nyomtat tovább. Canonéknál ez nincs így mert a nyomtatófej annyi hogy nem éri meg cserélni hanem vehetsz új nyomtatót...
  • LaciMaci
    #52
    Azért ha valami eszedbe jut írd le!
    köszi!
  • izb
    #51
    ok akkor nem valószínü hogyfelraktad:))
    kifogytam az ötletekből sajna:(
  • LaciMaci
    #50
    Mi az a net keretrendszer?
  • izb
    #49

    net keretrendszert nem raktad fel mostanában?
  • LaciMaci
    #48
    Szia!Így se jó!
  • izb
    #47
    ja ja
    nyugodtan törölheted.
    Nem töröl le semmi olyat,ami kelhet még
  • LaciMaci
    #46
    de amit kidob a progi azoktat töröljem?
  • izb
    #45
    le a drivert
    utána futtasd az easyt
    újra indítás
    és driver telepítés
  • LaciMaci
    #44
    Tehát menjek a Registry Karbantartására és amit kidob azt töröljem le és utána tegyem újra a nyomtató driverét?
  • LaciMaci
    #43
    Ezt futassam le és utána tegyem újra a nyomtató driverét?
  • izb
    #42

    easycleaner
  • LaciMaci
    #41
    akkor légyszi írd le, hogy mit csínáljak a registry be!
    Thanks
  • izb
    #40
    kifogytam az ötletekből.
    Valami fölösleges regisztry bejegyzés kerülhetett rosz helyre,lehet egy alapos tisztítás nem ártana neki.
  • LaciMaci
    #39
    Ezzel se műxik!