185
Terminátor regények
  • Peet81
    #185
    én most próbálom pótolni a hiányzó köteteket :)
  • Hucsek
    #184
    Üdv!
    Eltelt három év a legutóbbi bejegyzés óta.
    Először is üdvözlök mindenkit!
    Én magam is lelkes Terminátor rajongó vagyok. Sok könyvet megszereztem már be eddig. Még 13 könyv hiányzik a teljes gyűjteményhez. Nagy nehezen megtudtam szerezni az összes magyarul megjelent képregényt is (mind a 3 részt).
    A szellemlovas.hu-n vettem majd az összes könyvet és persze a Vaterán.
    Van egy animációs sorozat is ajánlom mindenkinek.

    https://www.youtube.com/watch?v=ai335oTsQtU

    Ugye most jön majd az ötödik rész. Terminator: Genesis néven.


    Ha valaki akar beszélgetni.... Itt Zahorán Tamás. Ha ezt halljátok... ti vagytok az Ellenállás! :D
  • Lantee
    #183
    Sziasztok!

    Nagy gyűjtő vagyok én is, és nemrég vettem észre, hogy némely könyvet kétszer is megvettem. Mivel kidobni vétek lenne, a vaterán meg az emberek a legritkább esetben vásárolnak könyvet, ezért írom ide.
    A GÉP/EMBER és az ÁRTATLAN VÉR ami pluszban van.

    Ha valakit érdekel egy bargain deal, írjon!

    Bocs, ha off lennék!
  • wander01
    #182
    nagy vagy, kösz az infót :)
  • zvaragabor
    #181
    Megjelent egy újabb magyar Halálosztó kötet, azaz antológia, Ragálykommandó néven. 7 regényt tartalmaz, persze a címadó a leghosszabb. A nagy könyvesboltokban már megtaláljátok.
  • highlander15
    #180
    A Megváltást olvasta valaki?Milyen?Többet nyújt a filmnél,sokkal bővebb?
  • Legend Killer
    #179
    bann:D. csak vicceltem :D.
  • saw123
    #178
    Szevasztok Skaccok!

    Az összes eddig megjelnt könyv megvan ha valakit érdekel...hmm hogyismondjam hogy ne bannoljanak ki...ha valakit érdekel a sorozat és szeretné megtartani magának biztos meg tudunk egyezni

    http://lwolf.extra.hu/ho.html

    itt a lista az eddig megjelentekről..
    ahol lehet érdeklődni: [email protected]

    Amugy most olvasom újra amit írtok amikor visszaküldik a Termit a lovagkorba. Tegnap fejeztem be a Démona jövőbőlt ma kezdem az Orgyilkost. egész jól ír Mark F. Wilson érdekes minden egyes sora a könyvnek, az újabb könyvek már nem ennyire jók szerintem. Na ha valakit érdekelnek a könyvek írjon! szép napot!
  • Legend Killer
    #177
    nem is kerül olyan sokba.
    kösz infót.
  • gyapi
    #176
    Megjelent a Megváltás könyv változata. Az Alexandrában láttam.
    kb 2500 ft
  • Legend Killer
    #175
    igen, ez az, erre gondoltam. mert itt picit beszéltek azért a háború utánról, de csak nagyon keveset és nagyon felületesen sztem :S.
  • Daza500
    #174
    A Démon a Jövőből c. könyvben, vagyis sorozatban (mert 4 könyv) a háború után küldenek vissza Connor-ék egy fiatal csajt a lovagkorba egy T-800-as nyomába.

    Konkrétan a győzelemről szóló könyv ? Hát...nemtom...erről semmi konkrét infom nincs...
  • Legend Killer
    #173
    van1, ami után visszaküldenek vkit a lovagkorba, v hova, mer a Skyne oda is küldött vkit. de ott kevesett írnak a háború utánról, nemtom.

    aki tudja a címét, majd leírja neked és az egészet bővebben. nemtom, passz, sry.
  • ghostboy
    #172
    Sziasztok! Régebben írtam már ide. Megvan elég sok T-regény, de kifejezetten olyat keresek, ahol vége a háborúnak. Vagyis a könyv végén elkapják a Skynet tökét és győznek az emberek. Tudtok ilyenről? Valamelyik ilyen? Mert mindegyik vége nyitva marad, egy csatát nyertek, de sehol senem a vége. Ötlet?
  • Daza500
    #171
    Hát persze
  • highlander15
    #170
    Nem tudjátok hogy megjelent-e a Megváltás könyvváltozata?
  • zvaragabor
    #169
    Üdv, ha nekem írod, már nem fontos, sikerült beszereznem őket. Köszi szépen amúgy!
  • tysonbaba
    #168
    Hi!

    Nekem megvan és eladó az 1996-os kiadású Mark F. Wilson:Ellencsapás (Terminator) cimű könyve.
    Meg valahol a Halálzóna is, de azt nem találom.:)..megkeresem...
  • Cekrény
    #167
    sziasztok. nézzetek körül itt : www.szellemlovas.hu

    Találtam sok termiantor regény.
  • Daza500
    #166
    Nekem a Stratéga c. könyv kéne még.
    Már több mint egy éve elő van jegyezve a Bookline-on, de nem akar jönni egy rohadt példány se...
  • boomsly
    #165
    Hehe!
    Nekem van, de én is kincsként őrzöm őket...meg van minden Mark F. Wilson és Christopfer Shetffield terminator regény.
    De nem rég láttam valahol egy netes antikváriumban pár száz forintért az első 3-at.
  • Legend Killer
    #164
    faternak vhol biztos megvan, de tuti nem adná el.

    nekem se ad a szemét könyvet, merhogy nem vigyázok rá. de nem is igaz.
  • zvaragabor
    #163
    Nincs véletlenül valakinek Terminator Halálzóna és Ellencsapás eladó?
  • Legend Killer
    #162
    na, meg a hibák és pontatlanságok.
  • Legend Killer
    #161
    elkapkodta :D. azé olyan magas szinten nem kéne kapkodniuk.
  • highlander15
    #160
    Ezen mi a vicces?
  • Legend Killer
    #159
    :D
  • highlander15
    #158
    Kivégeztem a Hasonmást.Tetszett,jó könyv volt,bár elég sok pontatlanság,hiba volt benne,meg úgy éreztem hogy elkapkodta az író.
  • KnightRider
    #157

    Kérdés törölve: a Tűzvihar az.

    Ha valakinek lenne egy felesleges példány, megvenném. Részleteket priviben.
  • KnightRider
    #156

    Sziasztok!

    Meg tudná valaki mondani, hogy a Mark F. Wilson-féle "Invázió"-nak melyik könyv a folytatása?

    Előre is köszi!
  • Legend Killer
    #155
    LOL

    hajrá.
  • highlander15
    #154
    Nagyjából az összes ötletemet felhasználtam,de lehet az is benne lesz,hogy a Terminator,az őrnagy és a Predator átkerülnek 1979-be.Meg tudnám oldani:-)
  • zvaragabor
    #153
    Már nem fontos, csaktudni akartam, hogy nagyjából milyen lesz, de megtaláltam a topikod, elolvasgattam, amiket bemásoltál, és hát le a kalappal. ;)
  • highlander15
    #152
    Persze,vegyél fel MSN-re akkor átküldök belőle egy fejezetet!
  • zvaragabor
    #151
    Esetleg bepillantást nyerhetnék a regénybe pár fejezet erejéig? Vagy még nem publikus?

    Amúgy én is gondolkoztam már azon, hogy esetleg írnék valamit, de előbb el akarok olvasni pár könyvet.
  • highlander15
    #150
    Hosszú meló lesz mert már majdnem fél éve írom a saját regényemet és még mindig nincs kész:-)
  • Legend Killer
    #149
    sehol, mer gépem szervizben. még jó, h ide betettem, mer tom majd folytatni innen.
  • highlander15
    #148
    Hány oldalnál tartasz?
  • Legend Killer
    #147
    :D. kösz. én azé gondoltam, mer John magányos és legyen má vkije1picit, nem?
  • highlander15
    #146
    Nekem nem tetszik.Az érzelgősség nem feltétlenül kellene hogy előtérbe kerüljön,A T1-ben is csak azért volt szerelmes jelenet mert John Connort se a gólyák hozták:-),a T3 picit ezen (is) bukott el, hogy érzelgősködtek benne pár jelenetben.
    Mindenesetre sok sikert kívánok hozzá!