74
  • Dying Soul
    #34
    Jah télleg láttalak már, csak erre a képre nem emlékeztem :D
  • Match
    #33
    TESSÉK :D
  • Dying Soul
    #32
    Mindegy hova :D
  • Match
    #31
    mármint a honlapra vagy ide? :D

    majd valamikor ha mindenkinek összejön 1 szabad nap egyszerre akkor lesz egy promofotózásunk, majd azoknak a képei lesznek fent...
    illetve volt már egy, csak a kedves bőgősünk kb 1 hónapja folyamatosan küldi nekem...pedig marhajóképek...
  • Dying Soul
    #30
    Magadról tegyél már fel olyan képet ahol az arcod is látszik! :D
  • Match
    #29
    nah, ma szóltak hogy jövő szombaton (dec 10.) megyünk Ecserre, a teke sörözőbe...
    Már egyszer játszottunk ott, az is jó volt, remélem a mostani is jó lesz.
  • Match
    #28
    0 Ft-ból ennyit tudtunk kihozni :D
    Remélem az album majd sokkal jobb lesz, és köszi :D
  • Dying Soul
    #27
    Eddig egy számot hallgattam meg (Felszögelve). Egész kellemes, de a dob vhogy nagyon kijön, vagy a gitár halk, nem tudom. A vokál is hasonló, néha olyan halk, hogy nemértek néhány szót. Amúgy rendben van, sok sikert a továbbiakban.
  • RIZLA pluss
    #26
    léél....ez yo!!
  • Match
    #25
    én, de a zenekarnak nem tetszik, tehát kéne csinálnom egy másikat, csak lusta vagyok :D
  • praksi
    #24
    nagyon franyesz a honlap, ki csinalta?
  • Ben C
    #23
    Enyhén a régi (Punk & Roll) 'csapdára emlékeztet a felszögelve :) Jó, csak igy tovább (Y)
  • Verseghy
    #22
    Te állat:DD
  • Match
    #21
    összepakolgattam...
    a gitárt azt kaptam (american standard strat), aztán ami a nyári melóból összejött, azt elköltöttem rá :D Egy ismerősöm szokott jönni amerikából ide nyaralni, és mindig becsempészett nekem 1-2 cuccot, és így feleannyiba került.(meg a gitár is onnan van).
    Cserélve van benne a nut, a pickupök, kapcsoló, potik, koptató, +hátulra bele van szerelve egy tremsetter.
    Koncerten eléggé meg szoktam kínozni :D Néznek is az emberek hogy mit csinálok szegénykével :D
  • Verseghy
    #20
    Te ez a gitár iszonyatosan szép. Honnan szerváltad? Csak fender katalógusba láttam.
  • Match
    #19
    hát a kalapácsturnéra még 1 helyszín szervezés alatt van, tehát még az is lehet hoyg oda megyünk :D
  • Match
    #18
    jah, a galériámba van kép róla.
    Gábornak lespaulja van, csak az egyik koncerten volt nála egy sg tartalékgitár (amire szükség is volt)...de nem tudom hogy az az övé vagy csak kölcsön.
  • Verseghy
    #17
    Ha jártok kecskeméten feltétlen szólj, lusta vagyok vonatozgatni, bár Strato+Hammerfall+Shakrára meg Paul Diannora elmegyek:D
  • Verseghy
    #16
    Stratocastered van? És Gábornak vagy az SG-je?
  • Match
    #14
    nah, akkor válaszolgatok :D
    végre egy kritika :D
    Először is ez egy dirty rock&roll banda akar lenni.
    1.szám: a szám össz vissz 5 akkordból áll (B5,G5,F#5,E5,D5). Azért írtam mind 5-ösnek, mert nagyképű vagyok, egyébként sima kvintfogások (hang+5.hang+oktáv).
    2.szám: a hangzást leírtam lejjebb, a lemez majd jobb lesz. Amúgy szerintem inkább ez a monoton/unalmas mint a felszögelve(első), de örülök hogy tetszik.
    3.szám: köszi :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
    4.szám: ez egy régi szám, és tényleg punkos...igazából ez ki sincs keverve rendesen, rá se akartuk tenni a demóra, csak volt egy rádióinterjúnk, ahol bemondták hogy 4 számos a demó, és gondoltuk akkor már egye fene, 4 számos lesz.

    Ha el tudsz jönni egy koncertre akkor meg fogsz lepődni, mert azóta rengeteg új számunk van, és mind kb olyan kaliberű mint a 3., tehát sztem tetszne :D
    A zenekar 2004 szeptemberében alakult, tehát kb 1 éves...engem utólag vettek be, így kb fél éve játszok itt.
    Tehát ki mióta játszik: fazék(bass): kb 8 éve azt hiszem (nembiztos), gábor(gitár) kb 15 éve, krisztián (dob) kb 6 éve talán...árpit meg nemtudom mióta énekel :D
    Igazából senkiről em tudom biztosan hoyg mióta játszik, kivétel gábor, meg én (én kb 6 éve).

    Egyébként külön virul a fejem hogy a szólók tetszenek, mert én vagyok a szólós :D
  • Verseghy
    #13
    Hm.. És ez ilyen kemény rockbanda?:)
    1. szám: Nemrossz a solo ahhoz grat, de minden magyar zenekar szinte ugyanilyen zenét játszik. Lassan átmegy punkba. Elég unalmas, nagyjábol ugyanaz a 3-4 akkord.. Ha lehetne akkordnak nevezni, mert egy akkord 3 hangbol áll és a rockba 2 hangot szoktak fogni.
    2. szám: Nah ez jó, csak a dob kicsit életlen, föleg, hogy az elején rajta van hangsúly. Mélyebb is lehetne. Solo fasza mint mindig:)
    3. szám: Nah, ez kifejezetten szép szám. Teccik.
    4. szám: Hát al eleje elég nagy punknak megy el.. Ez megint az első számhoz tudom hasonlítani.
    Szerintem stílust kéne váltani. Mennyi idö óta játsztokot együtt és a hangszereken?
  • Match
    #12
    thnx :D
    fasza lenne sg-sekkel találkozni egy koncerten :D
  • Mr_no_NaMe
    #11
    Jóak vagytok
  • ngcsnet
    #10
    ember, ez jó zene:P
  • gercse
    #9
    osztom :D
  • Aquir
    #8
    én is meghalgattam párat.

    nem rossz, nem rossz :)
  • Match
    #7
    vááááááááááá köszi emberek :D

    Egyébként most kalapácsékkal fogunk turnézni 2006-ban (bár nemigazán szeretjük kalapácsot) és a koncertdátumoknál még hiányzik a jászárokszállási koncert (márc 4.).
    Tehát játszani fogunk szerte kis hazánkban sok helyen :D
  • mila69en
    #6
    én is meghalgattam a számokat bár nem az én műfajom(így sokat nem is értek hozzá) csak kiváncsiságból halgattam meg:D de sztem is jóak számok
    [bíztat]
  • DEXTER92
    #5
    Az egy dolog hogy az oldaluk jól meg van csinálva.
    Meghallgattam a(z) 'UGYANAZVAGY' című számot, és a véleményem:
    Kifejezetten teccik.
    Kicsit amcsi stílus, de nagyon jó!
  • Match
    #4
    na igen, a hangzás nem a legjobb, tekintve hoyg a próbatermünk neméppen profi studiójába vettük fel a nyersanyagot, és házilag lett kikeverve.
    De ha midnen igaz február végére már rendes albumunk lesz 10 számmal :D

    amúgy köszi a véleményeket :D
  • Takezó
    #3
    hm... meghallgattam 2 szátm:

    Ugyanaz: lájtos rakenrollos zene, kifejezetten jóak (y) (annak, aki ezt a zenét szereti, főleg:))

    Minden rendben: erősen észrevehető, h a dobnak semmi ereje nincs, ami nekem nagyon hiányzik :C amúgy hasonlót tok róla mondani, mint az előzőrl:)
  • Atkamon
    #2
    Szerintem jó! Teccik.
  • Match
    #1
    Hello!
    na ezt azért nyitottam hogy az sg-s nagyközönség megismerje a Why? zenekart...
    van egy honlapunk is: why.try.hu
    Le lehet tölteni a demónkat, ami össz vissz 4 számból áll, tehát nemsok, de a semminél több....
    Ha valaki arra veszi a fáradtságot hogy megnézi, meghallgatja az nyugodtan írjon ide véleményt!

    htx!