74
  • Verseghy
    #74
    Mi a helyzet a zenekarral?
  • Match
    #73
    Új honlap!
  • Match
    #72
    Why? blog restart!

    Megvan az új énekesünk, akivel az istvánok létszáma 3-ra nőtt a zenekarba :)
    Így most a zenekar ismét teljes, stabil, ütős felállással folytatja a működést.

    Amint lesz koncert, vagy esemény, vések ide pár sort.

    Az elkövetkezendő koncertekről csak annyit, hogy aki eljön, és ismerte eddig a why-t, az nagyon meg fog lepődni :)
  • Verseghy
    #71
    Váááá alig várom..:D Kis jam az uv-re.. Elárulom mi is arra szoktunk próbán:D:D
  • Match
    #70
    ok, most úgy nézünk ki hogy énekescsere volt, meg dobosvisszatérés, tehát pont kb jövőre lesznek aktuálisak a koncertek :)
    Közös koncert meg naná...aztán még fel is jöhetsz egyet virgázni valamikor a színpadra :)
  • Verseghy
    #69
    Mikor jöttök kecsóra?:) Szólsz nekem decemberbe, januárra tudok szervezni egy közös bulit velünk kecsón ha van kedvetek.
  • Match
    #68
    ja tényleg, ha már itt vezetem a blogomat, akkor beírom hogy öröm boldogság, van új dobosunk Barcsi Tibi személyében!
    Kis idő lesz amíg leszoktatjuk a metálról, de szeptember környékén már kezdjük újra a koncertezést :)
  • Verseghy
    #67
    Igaz, hogy csak te irsz, de mi mind olvassuk és nézzük és örülünk:P
  • Match
    #66
    Ha már csak én írkálok ide akkor megosztanám az erre tévedőkkel a KLIPPÜNKET!
  • Match
    #65
    Apropó, DOBOST keresünk!
    Légy jóarc!
    Légy jó dobos!
    Legyen szerelésed!
    És vár a why tánczenekar! :D
  • Match
    #64
    háhá, új banner :)
  • Match
    #63
    Holnap mindenkit szeretettel várunk a wigwam-ban este 10-kor!

    Vasárnap pedig készülj szombathely, támadunk! :D
  • szacsi
    #62
    :CC
  • Match
    #61
    sorry, a 21-i koncert elmarad, helyette valamikor május elején megyünk valami fesztiválra...nem tudok semmilyen részletet :(
  • szacsi
    #60
    hoppá, 21-én jöttök szombathelyre?
    akkor lehet megyek :-)
  • Verseghy
    #59
    Jó volt a Why koncert:) Majd rakok képeket, csak nem otthon vagyok még.
  • Verseghy
    #58
    Mikor jöttök kecsóre? (tudom hogy jövöhét péntek, de azon belül) Backstage kártya jár?:DD Amugy nem indulunk ezen a tehetsgé kutaton, nemtudnánk felkészülni.
  • Match
    #57
    Holnap koncert a road captainbe 22:00-tól!
    Aki tud jöjjön el, lesz sok új szám, meg sok régi :)
  • Verseghy
    #56
    Küldd már el az msn cimed privibe pls, lenne pár kérdésem.
  • Match
    #55
    vannak itt pécsi emberkék? :D
  • Match
    #54
    hát ezek hülyék...
    most meg áttették a pécsi bulit február 11-re...én aztán át nem írom a honlapon :D
  • Match
    #53
    + most szóltak hogy szombaton (17-én) a Lompos Farkas étteremben is játszunk...
    ez megkönnyítette a weblap frissítését, és megnehezítette az életem, mert haza akartam menni...azon a koncerten lezúzok mindent idegből... :D
  • Match
    #52
    fasza, áttették a pécsi koncertet március 10-re....ez nekem fél óra honlapszerkesztésbe fog kerülni, mert balfaszul csináltam meg a lapot :D
  • Verseghy
    #51
    Tudom hol lesz. Nem viszel be engem V.I.P belépővel?:) Nincs kedvem tolakodni, hogy lássalak:P Segitek rendezkedni:DDD
    Mindjárt indulok a Wingwambe Paul Diannora, Pá!:)
  • Match
    #50
    nemtom, mert még nem kaptam meg a másolatot se a szerződésből, se a koncertdátumokból....azt tudom ami a kalapacs.net-en fent van....de ami ott fent van az ott van rögtön a why.try.hu-n is.
    amint megtudom felteszem a lapra.
  • Verseghy
    #49
    Kecskeméten hol és mikor??
  • Match
    #48
    nah tegnap előtt megtudtam pár koncerthelyet még, de az időpontot nem.

    Tehát megyünk mgé debrecenbe és kecskemétre is...úgyhogy verseghy jöhetsz :D
  • Match
    #47
    majd február fele amikor felvesszük :D
  • Verseghy
    #46
    Azok jók! Többi szám mikor kerül fel netre?
  • Match
    #45
    sorry, szarakodott a netem...
  • Match
    #44
    én bluest, trashmetált, meg spanyolt elég gyakran...meg egy két húzósabb téma (slayer, sepu, BLS meg ilyenek)
  • Match
    #43
    én bluest, trashmetált, meg spanyolt elég gyakran...meg egy két húzósabb téma (slayer, sepu, BLS meg ilyenek)
  • Match
    #42
    én bluest, trashmetált, meg spanyolt elég gyakran...meg egy két húzósabb téma (slayer, sepu, BLS meg ilyenek)
  • Verseghy
    #41
    Jolvanmán csak kérdeztem, mert pl én jazzt meg bluest is játszom rock mellett. Bár megjegyzem, csak rockot hallgatok:)
  • Match
    #40
    ne akard hogy kötekedjek...
  • Verseghy
    #39
    És csak ilyen csöves rockzenét játszol ezzel a gyönyörű gitároddal?:D
  • Match
    #38
    köszönet a bannerért ALVARA MORRIGAN -nek
  • Match
    #37
    valami nem ment a lapon, de már javítottam...fogalmam sincs mi volt a hiba...
    vinyóról ment minden szépen, ha feltöltöttem akkor meg sorra jöttteh a hibák....
    na mindegy, a lényeg hogy már jó.
  • Match
    #36
    még egy helyszín mindig nem meghatározott a kalapács turnén, tehát még lehet :D
  • Reeen
    #35
    nekem nagyon tetszik! :D Főleg az Ebben a világban, mer az tükrözi a jelenlegi állapotomat...teljesen jó!

    Debrecen környékére nemakartok jönni? :D