2028
A MEGHÍVÓKÉRŐ ÜZENETEK AUTOMATIKUSAN TÖRÖLVE LESZNEK!!!
  • Peetboy
    #1947
    Újabban olyan hibák vannak az Iwiw rendszerben, hogy a kép mappáknál 0-t ir ki, benne pedig van 5 kép. Vagy nálam pl. 7 képet ír a mappára, belül 10 kép van.
    De az órát mikor állitják be végre normálisan? Mindig 1 órával többet mutat. Sztem ez a sok alkalmazás nagyon bekavart az engine-be.
  • Dzsabba
    #1946
    köszi, így már legalább bejönn a bejelentkező oldal, be írom acc-om és sajna nem lép tovább :( no de nem baj egylépéssel előrébb vagyok :) mégegyszer köszi.
  • precision
    #1945
    hát nemtom... esetleg próbáld ip alapján de valszeg így sem fog menni

    vagy veszel egy sört a rendszergazdának, hogy szedje le a tiltást :) sztem olyat is lehet, hogy csak a te gépeden oldja fel, a munkahelyen a többi gépen tiltva marad
  • Dzsabba
    #1944
    Átirányítós oldalt nem szivesen használnék,pont azért amit írtál, én inkább valami számomra ismeretlen domain címben reménykedem.

    Köszönöm a segítséged.
  • precision
    #1943
    használj vmi proxy v. ilyen anonymizer oldalt, ahol beírod az url -t, és átdob oda úgy, mintha az ő ipjükről neteznél

    persze ez a megoldás lassú, nem feltétlen biztonságos mivel 3. félen át mennek az adatcsomagok, és körülményes is

    más címet én nem tudok, de pl wiw.hu is iwiw.hu -ra irányít, szóval nem biztos, hogy megoldaná a problémádat egy másik cím (vagy ha nem is irányít át, valszeg azokat is letiltották a munkahelyeden)
  • precision
    #1942
    használj iwiw tools greasemonkey scriptet
  • Dzsabba
    #1941
    Sziasztok.

    Melóhelyemen letiltották az iwiw-et és azt szeretném kérdezni, hogy az iwiw.hu-n,iwiw.net-en kívül máscímen el lehet-e érni valahogy az oldalt?

    A segítséget előre is köszönöm.
  • Peetboy
    #1940
    Én is észrevettem pár napja ugyanez volt nálam is. Én a sorok közé betettem ..... pontokat, de csak 3 linket tettem be, és így most jó. De több linkel már lehet nem lesz jó.
  • Daza500
    #1939
    Lehet, totál hülye és alapvető kérdés, de valaki mondja már meg, hogy kell sort törni ?
    Mert a kedvencek-nél pl. hiába nyomok Entert, hogy új sorba menjen, amikor elmenti, csak odarak egy vesszőt, de nem rakja új sorba a szöveget.
    A html kódhoz meg alapból síkhülye a rendszer, vagyis a <br>-t se értelmezi.

    Tehát nem akar rövid sorokat egymás alá írni.
    Vagy ez is a buta engine miatt van ?
  • Peetboy
    #1938
    Azt bírom, amikor irják XY benézett a Lovehunter alkalmazásba hogy kiválassza ki tetszik neki és ő kinek tetszik. Ennél már csak az lesz jobb, amikor Józsi dugna egy jót Timivel jelölést, vissza igazolta Timi.
  • Peetboy
    #1937
    Így van, le kell tiltani azokat amiket nem akartok látni, és csak az jelenik meg. Úgy legalább nem látjátok azt, amire nem vagytok kiváncsiak.
  • precision
    #1936
    ne sírjatok, inkább állítsátok be, hogy mit akartok látni az üzenőfalon és mit nem
  • akyyy
    #1935
    facebook majmolás. régen az iwwi ój volt, de mióta ilyen lett az üzenőfal, szar lett sztem.
  • ganjaman90
    #1934
    az iwiw rendszer sztem úgy sz@r ahogy van. Ez az új üzenőfal is fantasztikus. Most őszintén kit érdekel, hogy a józsi sógor a kvízben hány pontot ér el?!!
  • Peetboy
    #1933
    Hali!

    Nálatok is 1 órával többet ír ki az Iwiw? Üzenet küldésnél, és fogadásnál, és utolsó bejelentkezésnél is 1 órával többet mutat.
    Mikor csinálják meg végre ezt?
  • lokális vátó
    #1932
    Tuti jó!
    http://www.csajozasitanacsok.hu/&par=2034
  • xxdani
    #1931
    miért van az hogy az egyik ismerősömet letiltottam üzenőfalról hogy ne lássam a híreit erre mégis látom hogy milyen képeket töltött fel...baromi idegesítő hogy van egy szolgáltatás amit ha beüzemelek akkor kitörölhetem vele
  • chicco24
    #1930
    És nem lehet valahogy írni az iwiw-eseknek hogy javítsák? Elég idegesítő,hogy mindig kifagy ha a keresési filtereket töltené be.....
  • atomboy
    #1929
    Masik email cimet irsz a helyere.
  • mykrisz
    #1928
    Üdv mindenkinek!
    Iwiw hiba, bugos a rendszer. Nálam is csinálta, ha visszaléptem kifagyott.
    Lenne egy kérdésem, hogy lehet elrejteni a regisztrációs email címet elrejteni, hogy az ismerőseim sem láthassák??
  • chicco24
    #1927
    Üdv! Pár napja a következő gondom akadt. Rámegyek a keresésre,megnézek egy adatlapot,a Back gombal visszamegyek a kereséshez és........kifagy.
    Ez mitől lehet? Már vagy 5-6 napja ezt csinálja.
  • precision
    #1926
    előre is bocs az offért de akinek van facebookja nézze már meg ezt a hsz -emet, mert már "agyfaszt" kapok és nemtom a megoldást... köszi :)

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1200101640&no=92
  • Daza500
    #1925
    Már megjavult itt is. Biztos átmeneti bug volt.
  • atomboy
    #1924
    Nem.
  • Daza500
    #1923
    Skaccok, most jelenleg azt műveli ez a nyamvadt, hogy ha belépek, azonnal ki is dob a bejelentkező oldalra.

    Nálatok is hasonlóan cselekszik ?
  • Magnumrolcsi
    #1922
    Egyszer egy évben lépek fel, akkor sem jó. Nem tudok üzenetet olvasni, és küldeni sem. Fehér háttér jön be.
  • szlesspapa
    #1921
    sziasztok, valaki nemtud segiteni nekem?
    A következő a problémám, Volt egy iwiw felhazsnálói fiókom, és egyszer csak nemtudtam belépni, és nemtudom miért, ez 1 éve volt. Utoljára 2009 márciusban tudtam bejellentkezni. Azóta csináltam egy másik profilt. De az iwiw üzemeltetői nem törlik az előző profilt, mit tudok csinálni hogy törlésre kerüljön? Esetleg feltörni a jelszavat.Mondjuk még az email címemre se tudtam belépni. már 1 éve uj email cimem is van. Valaki tuda infókhoz hozzájuttatni ezzel kapcsolatban? Köszi előre is.
  • Phat Smoker
    #1920
    tényleg megvakartad ? :DD
  • precision
    #1919
    csak nézelődni kéne egy kicsit mielőtt kérdez az ember...

    profilszerkesztés / hírek rólam
  • JasonXXX
    #1918
    Sziasztok!

    Megjelent ez a hülyeség az iwiw kezdőoldalon, hogy azt is kiírja ha megvakarom a seggem. Ezt hogy lehet beszüntetni?
  • precision
    #1917
    tényleg eltűnt...
    fura, nekem mondjuk nem hiányzik
  • akyyy
    #1916
    jól látom eltünt hogy ki kit hivott meg?
  • bardocz
    #1915
    Miért van az, hogy lépnék be, és az történik, hogy belép, majd gyorsan visszaugrik oda, ahol be kéne jelentkezni?
  • jhetedikj
    #1914
    Technikai karbantartás

    Ma éjfétől?!? várhatóan csütörtök reggel 6 óráig technikai karbantartás miatt nem lesz elérhető az iWiW. Megértéseteket és türelmeteket köszönjük.

    Ezek se tudnak helyesen írni.:P
  • LaraC
    #1913
    hali
  • akyyy
    #1912
    http://www.skyrock.com/
  • paj01
    #1911
    hi nem tudjatok franciao. ban mi az iwiw megfeleloje? csak facebookot hasznalnak?Ugy gondolom lennie kell vmi mas alternativanak is...elvegre franciak:D
  • szucsy89
    #1910
    ha a te pontszámodnál nagyobb sztem akkor küldi
  • tigeroo
    #1909
    azt vágom, az üzenőfalon sok emberkének ki is írja..na de hogy személyes értesítőt küldjön ez nekem új:S
  • kuci06
    #1908
    a hírfolyamba automatikusan küldi a pontokat a játék
    (ha engedélyezed neki)