2028
A MEGHÍVÓKÉRŐ ÜZENETEK AUTOMATIKUSAN TÖRÖLVE LESZNEK!!!
  • LoSA
    #2028
    Már egy ideje!
  • chhaya #2026
    Nem használom már nagyon régóta az iwiw-et, de ez az időkapszula aranyos, jó ötlet. :)
  • akyyy
    #2025
    na ennyi volt

    http://index.hu/tech/2014/05/15/nyaron_bezar_az_iwiw/?fb_index
  • Frekvency
    #2024
    hogy melyik szánalmasabb azt hagyjuk, az iwiw az alulművelt vidéki asszonyságok fóruma, a fészbúk mega hivatalos romacset, szóval...

    amúgy tömegesen jönnek lefelé már az emberek a fészről, pont azért kapkod az ázsiai néptömegek felé cukkenberg szaki is, hogy legyen aki olvassa a reklámokat.
  • akyyy
    #2023
    régen volt az iwiwen ilyen közösségi térkép. az hol van jelenleg vag már megszünt?

    facebookra nincs valami hasonlo app?

    szeretnék pár embert feltérképezni hogy ki kinek az ismerőse, és kit nem ismer mást, akit szintén megnéznék és azoknak az ismerőseit, szal.... remélme érthető :D iwiwen ilyen régen emékszem könnyedén lehetett asszem.
  • xxdani
    #2022
    van már iwiw-re facebook-os bejelentkezés?
  • akyyy
    #2021
    egyre szánalmasabb ez az iwiw. utobbi egy évben nem igazán használtam, max egy két havonta felnéztem, és csak olyat láttam hogy néhány új üzenet, azok közül a fele törölve van, a másik fele csakis reklám, szpem most meg bevezetthették hogy bejelölöm hogy az adatlapodon jártam, és ki jelölte be? egy szar kamu spam acc... pfff...

  • xxdani
    #2020
    kevesebben mint a facebookot de többen mint a myvip-et
  • Lambda
    #2019
    Tudtok valami statisztikát, hogy mennyien használják az oldalt még?
  • RelakS
    #2018
    Az iwiw nektek is szinte teljesen megöli a FireFoxot az utóbbi időben?
  • xxdani
    #2017
    szerintem is egy évet várta a válaszra :)
  • Peetboy
    #2016
    Iwiwen nincs ilyen, állitólag a Face-en van.
  • DRFlame
    #2015
    Én nem találtam olyan beállítást, hogy csak ismerőstől kaphatok üzenetet. Létezik, hogy ilyen nincs benne?
  • LoSA
    #2014
    Eltaláltad...
  • Fresh Duke
    #2013
    Ok, kösz.
  • xxdani
    #2012
    Van még aki használ iwiw-et? Mellesleg, hogy a kérdésre feleljek tuti, hogy nincs.
  • Fresh Duke
    #2011
    Van valami módja annak, hogy letiltsuk úgy a másikat, hogy úgy jelezze nála az iwiw, hogy töröltük magunkat?
  • Peetboy
    #2010
    És már nem menő az sem, hogy ki küldte a meghívót? Már 2 éve levették azt is.
  • kerzsakov
    #2009
    Tudna valaki segíteni abban hogy a Tsz v2mapon hol tudom értékesíteni a körbálákat?
  • xxdani
    #2008
    Persze mert fészbúúk-ra se kell
  • banok
    #2007
    Ahogy nézem iwiwre már nem kell meghívó
  • Casillas
    #2006
    Sehogy.
  • Laller002
    #2005
    Hali! Adatlapot ki nézte meg hogy lehet megnézni?
  • totya24
    #2004
    Adatlap->bal alsó sarok
  • banok
    #2003
    most már egyszerűsített az adatlapom urlje
    http://iwiw.hu/banok
  • xxdani
    #2002
    Sziasztok. Rég jártam iwiw en ... hogy lehet megnézni hogy a felhasználó utoljára mikor lépett be?
  • Picur0919
    #2001
    SZiasztok kérlek szavazzatok ezen az oldalon!! http://www.randivonal.hu/sikertortenetek/osszes_sikertortenet/fiatalsag_boldogsag/48218 Csak egy tetszik gomb semm más! Köszönöm u.i. azért ide írom mert facebook-ról és iwiwről lehet szavazni!!!!
    Üdv Zsoo
  • Magnumrolcsi
    #2000
    Jáááááj.... 10hosszú hónap után felnéztem, de minek? Nem ismertem rá. :DD

    Mindig írja:
    HOPPÁ
    Szerverhiba miatt az oldal átmenetileg nem elérhető.
    Nézz vissza később!
  • gabo91
    #1999
    Jól elbaszták a keresést...
    Nem lehet városra keresni.
    (életkort nemet állítok meg települést, nevet nem)
  • Peetboy
    #1998
    Átalakították Facebookosra. Mert most az a menőbb. Nekem se tetszik még, de majd megszokom.
  • royalfeco
    #1997
    iwiw-et jól meg kutyulták megint,azt se tudom mi hol van szinte
  • mx18
    #1996
    Hú, ezt jó tudni, én is beállítom!
  • Viktorr
    #1995
    Sziasztok!

    A csajok és pasik alkalmazásokban,honnan tudom meg,hogy ki akar randizni velem?
  • totya24
    #1994
    Beállítások (balfent) -> Hírek rólam (jobb oldalon)
  • eisbaren
    #1993
    azt meg tudja nekem valaki mondani hogy lehet beállítani az iwiw-en hogy ne írja ki az üzenőfalra hogyha megváltoztatok valami adatot pl:melóhely hobbi vagy pl ha új képet teszek fel
  • LoSA
    #1992
    Kamu az egész
  • Casillas
    #1991
    nyilván nem működik ilyen leírással, ne butáskodjatok már
  • akyyy
    #1990
    akkor honnan tudod hogy hogy müködik???
  • noti83
    #1989
    nem tudok képet küldeni mert nem próbáltam ki
    nem is fogom, mert szerintem pár napon belül megszűnik az egész
  • akyyy
    #1988
    sikerült belépned, vagy honnan veszed? küljd képet arról, hogy látot, ki nézett meg. mert mindig azt irja ki, túrterheltség. fogadok éjszaka is, amikor nincs is túlterheltség. Vagy ha mégis, akkor sose fog müködni, ha az éjszakai 1 látogatót se bírja :DSA:DSA:D:SAD: