364
Az őrangyal
  • bcrics
    #364
    Ez 1 Kurva nagy sorozat,.,nagy kár érte...de mi lett volna a folytatás??.pont mikor beindult volna kapott 1 szépp cancelt,basszák meg...
    egyébként a legjobb rész:

    Tru Calling-1x11.Leghosszabb nap-dvdrip-hun-fgab

    Ez vmi eszméletlen jól lett megírva...nagy respect

    Akit pedig érdekel az összes megjelent rész magyar szinkronnal, az innen letöltheti
    Eltöltés:)

    dededede,,mégis mi a franc lett volna tovább?,,a szkriptek nem kerültek fel a netre hogy hogyan folytatódott volna a történet,szétbasz az ideg hogy nem tudom mi van továbbXD...

    Itt pedig a főcímdal,mer jó...

  • Flamer
    #363
    namostmán elég.
    flashget help

    örvendtem.
  • Dracco
    #362
    Nekem mindegy, hogy mennyi a fel-és letöltésed, nem zavae, ha alassan jön át...
    A flashget-et hogyan kell használni és konkrétan mire való?
  • Flamer
    #361
    flashget, free download manager

    mer csak 512k az uploadom?:o
  • Dracco
    #360
    Milyen más letöltésvezérlővel tudnám leszedni, ami magyar?
    Miért lenne sok, mire átküldenéd?
  • Flamer
    #359
    hm. maybe probáld meg más letötésvezérlővel. amugymeg megvan. de soklenne mire átküldeném :|
  • Dracco
    #358
    Igen, innen szoktam letöltweni a sorozatot, de azt írja erre a részre, hogy hibás és sérüét a fájl. Ezért kérdem, hogy nincsen-e meg valakinek a tizenkettedik rész?!

    Anta
  • Flamer
    #357
    ha csak azaz egy kell akkor érdemes a sorozatok.co.nr-t felkeresni és ingyé elhuzni 15 csomagba a részt.
  • Dracco
    #356
    Szió

    Más oldalt nem tudsz?
    Ezt a külön eszköztárt nem negedi letölteni...
    Nekem csak az első évadből a tizenkettedik fejezet, "Valentin-nap+ címmel kéne, mivel azt nem tudtam eddig megszerezni?
    Esetleg neked megvan magyarul?

    Anta
  • Flamer
    #355
    innét van meg nekemis.
  • Dracco
    #354
    NIncsen meg valakinek az összes évad magyarul?
  • marella
    #353
  • cicai
    #352
  • marella
    #351
    ja,bocccsss!bár nemtom h ennek mi jelentősége van a sorozatra nézve...az biztos h nem 1 Pamela Anderson,de most kezdik megint vetíteni a V.I.P.-t,ha gondolod...
  • cicai
    #350
    de a feje igen
  • marella
    #349
    de legalább természetes, és nincs felfújva se a szája se a melle,és stb... nem kell ekkora feneket keríteni pár rosszul sikerült képnek, hisz az mindenkiről akad a szekrény legmélyén...
  • cicai
    #348
    Egy picit csúnya, inkább nagyon
  • Harly18
    #347
    Gondolom a 2. képre értetted...Azt hittem nem olyan megrázó, nem voltak rémálmaim miatta :)
  • cicai
    #346
    de legközelebb inkább linkeld URL be, és azt add címnek hogymegrázó, és felkavaró lehet:S
    Ez naon csúnya
  • Harly18
    #345
    Azért kérdeztem, ti hátha észreveszitek, de szerintem csak az egyiken jobban mosolyog, ezért tűnik másnak. Egyébként arc implantátumot írnak, ez egy olyan oldalon volt, ami a sztárok plasztikájáról szól, nem tudom mennyire igaz, vagy sem.....

    Szerintem csinos lány, bár sok képen nem mutat jól. Akartam betenni egy olyan képet, amin baromi jól néz ki, de nem nagyon találtam, mert a legtöbben kicsit szürke egeres...

    Itt szép:


    Itt meg mintha labdát nyelt volna:
  • cicai
    #344
    Én erre a képre mondtam, hogy szép
  • cicai
    #343
    visszavonok mindent:S
  • CsepeLee fiú #342
    A 2001-es képen olyan, mintha sápadt lenne. XDDD
  • Harly18
    #341
    Ti láttok különbséget? Nem mondom meg addig, mit írtak, hogy mi változott meg rajta...
  • CsepeLee fiú #340
    Ha vannak még további részek, azokat a forgalmazó eladhatta volna az RTL Klub-nak. :-(

    Jó rész volt, de a nap újraindulásával sajnos nem derült ki, hogy Tru-ék apjának a titka, és teljesen lezáratlan maradt a sztori. Ez így nagyon nem jó. :-(
  • cicai
    #339
    Nah ez a rész is szép volt
  • Harly18
    #338
    Abbahagyták, mert már kevesen nézték, tehát nem volt értelme folytatni...

    Nem emlékszem sajnos, hogy milyen számm ent a végén :(
  • PattiKuci
    #337
    Sziasztok!
    Tehát, ez volt az utolsó rész??? De kár... nem tudja valaki miért nem folytatták?
    És egy fontos kérdés: nem tudjátok, hogy a rész legvégén az a szám melyik szám??? Mert nagyon tetszett. Köszi előre is!!!
  • Harly18
    #336
    Igazad van, bár kissé gömb alakú feje van, de ettől függetlenül szép csaj, kár, hogy plasztikázott :(

    Az utolsó rész ideális lett volna lezárásnak, ezzel a kerácsonyi hangulattal, csak pont az előző részekben indítottak új szálakat...

    -Jensennel történtek, hogy derengett neki néhány dolog, ezzel is mutatva, hogy valami megváltozott
    - A pszihológus ribanc, hogy megtudta a dolgokat, ez is jó bonyolítási alap
    - A fater bűnőssége is majdnem kiderült

    És még sok vonalon lehetett volna folytatni. Ha jól tudom leforgattak még részeket, csak nem adták le. Elviekben van pár rész, amit sehol nem adtak le, s gondolom egy fiók mélyén vannak most...
  • cicai
    #335
    szép ez a csaj nagyon
  • Harly18
    #334
    Tru Davis lett a második legkedveltebb sorozathős...bővebben itt...
  • CsepeLee fiú #333
    Hát, a mai is érdekes volt, de igazából érdekes az egész sorozat. XD
    --------------------------
    Az utolsó rész 2005-ben készült el, úgyhogy sajnos már nem lesz 27. rész. :-(
  • wesker24
    #332
    Sajnos egyenlöre nem lesz több rész !!

    Azért remélem majd egyszer folytatni fogják a közeljövöben !!

    Holnap lesz az utolsó rész !!
  • vixo
    #331
    Hi all!

    Vki nem tud vmit arról,h lex folytatása a második évadnak???
    Mivel a Century Fox a season 2 episode 6-nál hagyta abba,mivel egy másik sorozat kellett nekik,de végleg abba marad?????
  • Harly18
    #330
    Szerintem érdekes volt, mondjuk rossz, hogy a csajt végül hagyta meghalni, bár ettől volt annyira "megrázó" vagy nem is tudom.
    Csak az szúrja a szemem, hogy nem fog kiderülni, hogy mi az a nagyobb dolog, amit mindig emleget a Jack, na meg hogyan változik meg a sors....
  • CsepeLee fiú #329
    A mai rész elég furcsa volt.
  • Harly18
    #328
    Már alig várom a Medicoptert Úgyis eddig csak 20-szor ismételték meg....Tudtam ,hogy valami nagyon "jó" sorozat lesz helyette...
  • CsepeLee fiú #327
    Hm, érdekes, hogy az RTL KLub előre tudta a büntetéseket, és előre tudták, hogy azok miatt mikor lesz vége a Tru-nak, mikor legyen Medicopter.
    A Cool tévén is megy a Tru, de ott csak vasárnapon. :-(
  • wesker24
    #326
    Hát jah ez van sajnos nem sokáig láthatjuk Tru-t mert már csak 3 rész van !!

  • Harly18
    #325
    Igen, csak az a rossz, hogy már csak 3 rész lesz, ugyanis a második évad 6 részes volt mindössze....úgyhogy nem sokáig láthatjuk Tru Davis-t :(