5974
  • Narxis
    #5694
    Neeeeeeeeeeeeeee, menjetek már ezekkel a dárkos befejezésekkel... :D Happy End lesz és kész.
  • precision
    #5693
    szerintem a legutolsó részben House lesz a páciens, és nem fogják tudni megmenteni...

    a sípoló egyenes vonalú "ekg-vonalja" lassan elsötétül feketébe és "THE END"

  • paly90
    #5692
    persze, igazad van, de sajnálom akkor is:)

    remélem h nem szúrják el a finálét és nem csinálnak belőle "jó" embert
  • Kmarha
    #5691
    Nézd a jó oldalát. Inkább érjen véget egy jó évaddal, amire szívesen emlékszünk, sem mint hogy később érdektelen, erőtlen és sótlan Houstól búcsúzzunk.

    Az általam nézet sorozatok közül, ritka kevés az, mely az első formulával zárodna.
  • paly90
    #5690
    ismét egy nagyon jó rész:)
    de szerencsére a 8. évadban ezeket már megszokhattuk:)
    ejj de sajnálom hogy egy ilyen jó évad után vége lesz:(
  • precision
    #5689
    "Jaj de felreertelmezted te Chase es House viszonyat."

    Hát ezek szerint mégsem értelmeztem félre... :D :P

    A rész amúgy tényleg nagyon jó volt, volt benne poén, dráma, minden :)

    Egy Chase spin-off -ot én is néznék, kérdés, mennyire lenne érdekes House nélkül :(
  • Danka88
    #5688
    még a végén lesz egy spin-off chassel. :)
  • Narxis
    #5687
    Jaja, az jó volt. :D :D :D :D :D
  • ToCsEk
    #5686
    :D:D:D
    House mikor fejbe lőtte magát vízipisztollyal :D:D: szakadtam
    azt hittem Chaseből house2t csinálnak de jó hogy nem tették meg
    végén sajnáltam nagyon Chaset
  • Narxis
    #5685
    Jó volt ez a rész is, Chase powa!
  • simon7108
    #5684
    még csak tegnap kezdtem el a 8. évadot mivel pótoltam az előzőket.
    igen nagy az új évad:D
    most néztem meg az 5. részt.a vége
    kíváncsi vagyok,hogy fogja e használni a továbbiakbanXD
  • PetruZ
    #5683
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A Vicodin-bomba akkor "robbant", amikor a kihallgatás végén jártak. Chase ekkor már tudta, hogy House-nak igaza volt a vérrög kapcsán és hogy megmarad a lába, nem lesz béna. Szóval így tudatta vele, hogy "kösz", és a végén, amikor találkoztak, már ismét semleges maradt. De Chase már jóideje ilyen pragmatikus, ha kell, szó nélkül megtesz bármit, amit mondanak neki, de a szívatásra mindig válaszol. :)


    'junkie: "A House sorozatzárójába szinte 100%, hogy visszatér Olivia Wilde, Lisa Edelstein jelenleg valószínűtlen, legalábbis vele még nem beszéltek, de ez változhat, Jennifer Morrison meg nagyon szívesen visszatérne – a finálét egyébként David Shore fogja írni és rendezni."
  • precision
    #5682
    hát nemtom, House elég furán nézett, Chase pedig elég egyértelmű arccal mondta a mondanivalóját :)
  • Magoo
    #5681
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jaj de felreertelmezted te Chase es House viszonyat.
    A reszbol kiderult hogy House ugy mutatja ki hogy torodik valakivel, hogy leszarja. Az epizod vegen Chase szinten ugy mutatta ki hogy komalja House-t es hogy megbocsajtott neki, hogy le se szarta. De lehetett erezni ki mire gondol ott. Raadasul mar a bocsanatkeres elott becsempeszte House zsebebe a robbano konfettis vicodint. Ergo Chase megbocsajtott.
  • vg
    #5680
    Szerintem rákos lesz vagy ilyesmi, nem fogjuk látni a halálát. Hiányozni fog a sorozat, az biztos.
  • hugopareiros
    #5679
    és Wilson? :)
  • precision
    #5678
    Szerintetek meg merik lépni, hogy House meghaljon/öngyilkos legyen a sorozat végén?

    szokatlan de hatásos befejezés lenne, az biztos

    nemtom... happyendet nem igazán tudok elképzelni House számára... főleg a mostani rész után gondolom azt, hogy szociálisan mélyponton van House ahonnan nincs visszaút... ráadásul a Vicodint is tictacnak nézi :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gondolok itt arra, amikor rájött, hogy az ő hibája (is), hogy Chase -t megszúrták, erőtt vett magán és bocsánatot is kért, de Chase kb. leszarta (avagy nem bocsátott meg neki)... itt jött rá House, hogy igazából nincsenek barátai, senki sem kedveli igazán, csak a tudása miatt tisztelik
  • Narxis
    #5677
    thx :D
  • desigo
    #5676
    Még ha hiányozni is fog jobb így mintha ellaposodna mint pl az így jártam anyátokkal...
  • Andr0
    #5675
    +1

    ps: az a "meleg" megszólalásod felett már rég túlléptem olvasva az értelmes (megszokott) hozzászólásaidat....:D
  • Narxis
    #5674
    Az új szereplők hoztak egy kis életet a sorozatba de a fő karakter House és nála már nem lehet mit kitalálni, hogy hogyan rombolja tovább magát.Újra és újra a szakadék szélére lökték aztán persze visszatért, ha meg megváltoztatják akkor ő nem House pl. amikor Cuddy-val járt hááát nálam az volt a mélypont mert próbálták megváltoztatni de nem teljesen így lett belőle egy klisés karakter, mogorva, bunkó de a lelke mélyén kedves ember.... Na meg Hugh Laurie is nyilatkozta már az utóbbi időben többször is, hogy zenélni szeretne.
  • stargatelost
    #5673
    Szerintem meg pont olyan sorozat ez, amiből úgy igazán nem tud elfogyni a szufla, nem tud befulladni, főleg most az új szereplőkkel még jöhetett volna pár évad :)
    De persze így is jó, a csúcson abbahagyni, reméljük fasza lezárása is lesz.
  • Cike
    #5672
    Remélem mindenkit visszatudnak hívni az utolsó részre,aki szerepelt a 8 éavd alatt,így lenne méltó.
  • [HUN]FaTaL
    #5671
    Chuck, House :( Fekete év ez a mostani :D

    Remélem méltó befejezést csinálnak a sorozatnak :)
  • UnknownAsshole
    #5670
    Nem vagyok sorozatfüggő, van pár másik amit még nézek, de ez volt az amit lestem hogy mikor rakják már fel netre töltöttem és néztem :)
    Hiányozni fog az egyszer biztos!
  • precision
    #5669
    én azért sajnálom egy picit... :(
  • Narxis
    #5668
    Várható volt, már nincs annyi szufla a sorozatban, hogy még egy évadot lenyomjanak így viszont egy überbrutál befejezést csinálhatnak.
  • Calver
    #5667
    utolsó évad a mostani
    egy könnycsepp elmorzsolása mellett emelem kalapom - a csúcson a hagyják abba, még ha ide újra fel is kellett mászni pár gyengébb évad után
  • paly90
    #5666
    de jó rész volt(megint)
    talán ez tetszett eddig a legjobban ebben az évadban:)
  • Narxis
    #5665
    jaja ez elég komoly volt
  • ToCsEk
    #5664
    durva rész volt megint
  • ToCsEk
    #5663
  • Narxis
    #5662
    :D:D:D:D
  • ToCsEk
    #5661
    dr faszék :D:D
  • stargatelost
    #5660
    Nem is kell, ázsiai, aztán kész :)
  • Narxis
    #5659
    Mert az volt, elég fasza ez az évad. :D
  • Narxis
    #5658
    Tudom, de nem fogom leírni, hogy a fülöp-szigeteki/koreai származású csaj... :P :D Jut eszembe, Wilson se szerepelt sokat, 2 vagy 3 rövid jelenet.
  • Flamer
    #5657
    mindegyikre aztmondjatok hogy fasza resz volt :D
  • stargatelost
    #5656
    Racist!!! :D
    Fülöp-szigeteki/koreai származású a csaj, még House-nak is mondta az évad elején, aki ugyancsak lekínaizta asszem :D
    Amúgy ja, fasza rész volt.
  • Narxis
    #5655
    Ez komoly rész volt, kínai csaj alig szerepelt benne.